התייעצות לגבי תיקון תקלה בכרטיס מסך 9800GT/ שדרוג לכרטיס חדש - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לגבי תיקון תקלה בכרטיס מסך 9800GT/ שדרוג לכרטיס חדש

or81322

Recommended Posts

טוב, זה הולך להיות סיפור טיפה ארוך עם כמה שאלות, אודה לכל תגובה לכל שאלה.

אז ככה, יש לי כרטיס xfx 9800gt שהתחיל לעשות בעיות לפני כמה חודשים.

הבעיות היו רק במשחקים (סתם לדוגמא civilization V, , ואפילו heroes 3), איך שהייתי מתחיל לשחק קצת היה פריז במשחק והייתי צריך לעשות ריסטרט למחשב.

בהתחלה ניסיתי פתרונות תוכנתיים, החלפת דרייבר להכי חדש (לפי המדריך באתר) - לא עזר, אחר כך פירמטתי את המחשב והתקנתי חדשים - לא עזר.

התחלתי לחשוב שהבעיה חומרתית. פתחתי את המארז ניקיתי אותו מאבק, החלפתי משחה טרמית לכרטיס אבל זה לא פתר את הבעיה, ואז הסתכלתי על הכרטיס וראיתי שארבעה קבלים מנופחים, וקראתי קצת באינטרנט וראיתי שהדבר נפוץ לכרטיסים כאלו, והבעיות שתוארו תאמו במדויק לשלי. לכן לפי ההצעות באינרנט הלכתי למעבדה שתחליף את ארבעת הקבלים התקולים.

אחרי התיקון, הביצועים טיפה השתפרו אך במקום שהמשחקים יתקעו אחרי חצי דקה, הם נתקעים אחרי 5 דקות, ככה שהבעיה עדיין קיימת.

אני צריך לציין שהכרטיס מריץ הכל, וינדוס, בFULL HD במחשב וכו', והטמפרטורה של הכרטיס אף פעם לא היתה גבוהה ככה שאני לא חושב שזאת הבעיה.

השאלות שלי הם:

*האם אני יכול למצוא פתרון לתקלה של הכרטיס? מה בכלל יכולה להיות התקלה? והאם חימום הכרטיס בתנור יכול לעבוד לאורך זמן?

*במידה וצריך לשדרג, כבר התייעצתי קצת וקיבלתי המצלה לsapphire 7770 ב600 ש"ח בTMS, מה אתם ממליצים בתקציב של 600 שקלים בערך? אם יש כרטיסים יד שניה מתאימים ששווה לקחת, גם יתקבלו בברכה (למרות שאני פחות מעדיף).

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיות אלקטרוניות יכולות לנבוע מהמון סיבות ולפעמים קשה מאוד לאבחן אותם.

מדובר בכרטיס ישן וחם, לא הייתי מתעסק איתו.

מה מפרט המחשב שלך? דגם הספק?

מה השימושים שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה זמן זה כבר לאפות כרטיס?

הכרטיס לא אמור להפסיק לעבוד אחר כך, רק במקרה הגרוע לא לחזור למצב המקורי.

אני אומר שאם אתה רוצה להיות בטוח, תקנה, תאפה, ורק אם לא יעבוד תפתח את החדש (אחרת תחזיר אותו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפייה בהחלט יכולה להרוס את הכרטיס. תזכור גם שלא מדובר ב-8800GTS בו אחוזי הצלחה טובים.

אני אומר שאם אתה רוצה להיות בטוח, תקנה, תאפה, ורק אם לא יעבוד תפתח את החדש (אחרת תחזיר אותו).

^כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.1pc.co.il/product-1175-Sapphire_HD_7770_S777G1GD5H_GHz_Edition_1GB_GDDR5.aspx

יעשה את העבודה, כרטיס נהדר וחזק בהרבה מה-9800

אחלה, זה בדיוק מה שהציעו לי. לגבי החנות, קניתי כבר כמה פעמים מTMS ואני מרוצה מאוד מהם, ואני חושב שיש להם משלוח חינם שזה יתרון (תקנו אות אם אני טועה), אז באיזה חנות עדיף לקנות?

זה מה שחשבתי, אבל מצד שני, גם אם יעבוד טוב, הוא יכול אחרי שבועיים להיתקע שוב ואז מה עשיתי בזה שקניתי והחזרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, קניתי כבר את הכרטיס והגיע אלי היום, ואז הלכתי לבשל את הישן בתנור וכמו קסם הוא חזר לעבוד עם הכל בFULLHD.

יש לי אפשרות להחזיר את הכרטיס שקניתי( לא פתחתי אותו, עדיין עם העטיפה) ולקבל את כל הכסף בחזרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי היה 9800 שהופיע לו את אותה בעיה בדיוק לאחר שאפיתי אותו הוא עבד כמו חדש חודש ושוב אותה בעיה קיבלתי כרטיס חדש מחבר בחינם 550GTX TI אבל בכל זאת אפינו אותו שוב ושמנו במחשב של חבר והוא עד היום פיקס ככה שאני חושב שאם תוכל לסחוב איתו עוד אז תסחוב חבל על הכסף 9800 זה כרטיס חזק מאוד ממש סוס עבודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת החלטתי להשאיר את החדש ולחבר אותו, וכרגע אני משאיר את הgt9800 בצד.

יש לי כמובן את ה7770 hd של sapphire, והופתעתי לגלות כמה הוא קטן וקל לעומת הGT9800.

פעם ראשונה שלי עם כרטיס , אז יש איזה המלצות ודברים שכדאי לעשות אחרי התקנת הכרטיס החדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...