עזרה- המעבד שלי רועש!! (כן, כן- אני מיתכווןלמעבד עצמו ולא לקירור!) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה- המעבד שלי רועש!! (כן, כן- אני מיתכווןלמעבד עצמו ולא לקירור!)

HWgeek

Recommended Posts

ספק TT 500W שתמיד נישאר דולק(משהו נידפק בחיישן שלו אחרי שנת שימוש, כמו חדש אבל הוא לא יכול להיכבות בצורה גילה אלא רק ע"י כפתור על הספק עצמו).

נשמע כמו גנרי אשר עקב סיום חייו, גרם לאדוות במתחים (מצב בו המתחים עולים ויורדים במהירות) שהוא מספק לרכיבי המחשב, מה שבתורו שרף את כל המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי היה את זה במחשב, והכל נבע מטמפרטורת צ'יפסט מטורפת (70-80 מעלות, המאוורר שלו התפגר). לאחר החלפת הקירור, הבעיה נפתרה.

אתה בטוח שהקול מגיע מהמעבד?

מה טמפרטורת הצ'יפסט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיים שלי לא שמעתי רעש ממעבד....

כשאתה אומר שהוא עובד סופר איטי , אתה משתמש לפעמים במחשבים חדשים?

כי אני למשל שאני משתמש במחשבים שהם ישנים או אפילו סתם כאלה עם i3 ומטה , אני פשוט רוצה להתאבד מהשימוש אפילו באינטרנט...

נדיר שהמעבד מתקלקל , ואם משהו לא עובד , אז בדרך כלל זה הלוח או הכונן קשיח.

תעשה בדיקת שגיאות לדיסק קשיח ולזכרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל בזה שהמעבד לא תקול כי אז המחשב לא היה עובד אין באמצע הרעש כנראה מקורו בגוף ,

בנוגע לספק תבדוק מתחים באמצעות HWMonitor אם הדיסק חלש פשוט תחליף אותו לדעתי כל דיסק ישפר את הביצועים,

אם יש מידע חשוב עכשיו זה הזמן לגבות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקלתי במחשב כזה שהמעבד היה עושה רעש חזק מאוד,

החלפתי מעבד ושוב נשמע רעש מהמעבד, ואז גיליתי שזה הציפסט של הלוח לא תקין וגורם למעבד לרעשים (שניתקתי את המעבד גם לא היה רעשים)

לאחר החלפת הלוח הכל הסתדר( השארתי את המעבד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פורמט פתר את הבעיות!

חג שמח :-)

אני חושב ליקנות חומרה חדשה מבוסס G2020+ B75 מה דעתכם?

המעבד שלי כל כך חלש (אפילו ב2.6GHZ)שבמישחק W.O.T הHD3870 שקניתי מחבר בפורום כאן מיד שנייה בקושי מנוצל בכ30%.

עשיתי ניסוי ואם אני מוריד את התדר הכי נמוך ל350 בערך (במקום 777~851) אז הוא בקושי מנוצל בכ90% - LOL)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...