מחשב קורס עם מסך כחול - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב קורס עם מסך כחול

Ben N

Recommended Posts

אהלן אנשים.

אגיד קודם שכבר בדקתי את הסטיקי לעזרה ולא הסתדרתי במיוחד עם מה להוריד ומה לעשות..

בכל אופן.

היה לי ווינדוס על המחשב של אמא שלי, וכעת התקנתי לה 7.

מאז ההתקנה והתקנה של שאר התוכנות והדרייברים של הלוח אם ושאר הדברים, המחשב קורס לפעמים עם מסך כחול.

בדקתי את העניין קצת יותר לעומק, ומצאתי תוכנה שנקראת BlueScreenView שמציגה כל מיני פרטים מקבצי הdump.

כל הקריסות נרשמו בגלל 2 קבצים:

1) halmacpi.dll

2) ntkrnlpa.exe

ניסיתי להתקין את SP1 לווינדוס ומאז הוא קורס רק בגלל ה1. (יכול להיות שהSP1 טיפל בבעיה שהייתה עם ה2).

בקיצור, הבנתי שהבעיה הזאת נובעת כנראה מדרייבר בעייתי ופה נתקעתי..

איך אני מזהה איזה דרייבר זה? זה באמת דרייבר בכלל? באיזה תוכנות אני יכול להיעזר לנסות להיפתר מהבעיה?

תודה רבה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במנהל ההתקנים הכל מותקן כמו שצריך אין סימני קריאה צהובים.

לוח אם G31M-ES2L.

ניסיתי לסדר את העניינים עם תוכנה בשם DLL-Fixer. מצאה מלא בעיות, סדרה אותם (לטענתה) אבל מה שקורה עכשיו זה שכעת קצת אחרי שמדליקים את המחשב הוא נתקע (מת לחלוטין, כלום לא עובד, לא מקלדת לא עכבר לא כלום. ניסיתי לנתק ולחבר אין עם מי לדבר..) ומחייב ריסט, אחרי ריסט הכל תקין.

למרות שנראה לי שבאופן כללי המחשב זז קצת לאט..

בכל אופן, חשבתי לסיים את הסיפור ולעשות שחזור מערכת ללפני שהתקנתי הכל, ממש להתקנה של הווינדוס. אבל העניין הוא שאני עדיין לא יודע מה המקור של כל הבעיות האלה (כאילו על איזה דרייבר מדובר) ומה שיקרה זה שאני אשחזר וסביר להניח פשוט אתקין את אותו דרייבר בעייתי עוד הפעם וכל הסיפור יחזור על עצמו..

אני יודע שאני ממש לא ברמת ידע של טכנאי אבל אני כן מתעסק ומבין ברמה טובה במחשבים ותוכנות והתעסקות עם כל זה.. אבל אני קצת אובד עצות :/ וזה מבאס כי אני סטודנט וממש אין לי זמן מיותר לשרוף על המחשב הזה >.<

מה עושים במצב כזה?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...