לפטופ לא נטען, נורית חיווי טעינה מהבהבת - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפטופ לא נטען, נורית חיווי טעינה מהבהבת

IlanF

Recommended Posts

הלפטופ שלי פתאום הפסיק להיטען ודווקא כשהמחשב דלוק...

כשהמחשב כבוי נורת חיווי הטעינה דלוקה קבוע (משמע המחשב מחובר לחשמל ואמור להטען), אבל ברגע שאני מדליק את המחשב הנורה הזאת מתחילה להבהב - כמובן המחשב לא נטען.

אם המחשב מצליח לעלות לווינדוס (כשהסוללה טעונה לפחות קצת), על האייקון של הסוללה מהבהב לי X אדום.

אפשר לפסול מראש את הסוללה - היא לא קשורה. גם כשאני מוציא את הסוללה מהמחשב, אם הוא מחובר לחשמל הוא אמור להדלק - אבל הוא לא (למרות שבאמת הגיע הזמן לקנות סוללה חדשה, הנוכחית דפוקה...)

הבעיה גם לא במטען, בדקתי אחד אחר וזה קורה גם בו.

חיפוש בגוגל הביא אותי לחשוב שמדובר בחיבור AC/DC JACK של המחשב ועל כן הזמנתי אחד חדש,

אבל בכל זאת, מישהו מכיר מה הבעיה? אולי אפשר לעשות משהו בינתיים עד שהחיבור יגיע לפחות שאני אוכל לעבוד איתו? כרגע בלתי אפשרי לעבוד איתו כי הוא עובד רק מהסוללה ללא אפשרות הטענה (כי הסוללה שלי דפוקה ומספיקה בערך ל10-20 דקות בטעינה מלאה)

לצורך העניין החיבור שהזמנתי הוא: http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=140522324787&ssPageName=ADME:L:OC:US:3160

והמחשב הוא Pavilion DV5-1120ej

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק המצב שקיים במחשב שלי כבר יותר משנה.

אבל אצלי הסוללה תקינה.

אז כשהוא מכובה, הסוללה נטענת.

כשהוא דולק, זה מתחלק לשניים.

1. הסוללה טעונה 100%, אז המחשב יכול לעבוד בלי בעיה וברצף בלי לרוקן את הסוללה.

2. הסוללה מלאה פחות מ-95%, המחשב מתקתק בלי הפסקה והסוללה מתרוקנת באותו קצב שהייתה מתרוקנת אם המחשב לא היה מחובר לחשמל.

אצלי הבקר טעינה מולחם על הלוח, וכמעט בלתי אפשרי להחליף אותו. אז... אין מה לעשות.

סביר שגם אצלך הוא מולחם ללוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...