אחת ולתמיד, כל הדרכים להדביק היט סינק! - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחת ולתמיד, כל הדרכים להדביק היט סינק!

ccc

Recommended Posts

וכפי שאני רואה כן, הסינק מברזל.. ::)

זה מאוד קשה. אם לא יודעים איזה טיפ לקדוח בברזל, בכיף אפשר לגמור מקדח..

הוא יהרס בקלות.. ::)

צריך ללכת להום סנטר, ולשאול על מקדח בקוטר של ככה וככה (לפי הברגים), שמתאים לקדימה בברזל די חזק..

ואני מאמין שעם מקדח מיוחד העבודה תיהיה קלה יותר.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה הגיע עניין הברזל הזה?

ברזל הוא יסוד כבד יחסית (משקל סגולי - 7.86) עם מוליכות חום לא טובה (0.80). לוחות עושים בד"כ מאלומיניום שהוא קל יותר (משקל סגולי 2.70, מוליכות חום 2.37), או מנחושת שיש לה משקל סגולי גדול משל ברזל (8.96) והולכת חום טובה בהרבה (4.01). בכל מקרה מדובר במתכות רכות יחסית.

וגם בעניין הקידוח הפרזתם - בטח שצריך מקדח שמתאים למתכות, בדיוק כמו שצריך מקדח מתאים לכל דבר, אבל אל תשכחו שמקדחה זה כלי שנועד גם לקדוח בבטון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עניין קדיחת הברזל, היא לא סיפור גדול - כאשר יש לך את הכלים המתאימים למקדחה.

אפילו שההיט-סינק הוא מאלומניום, אלומניום עדיין נחשב למתכת נוקשה במקרה של הסינק,

שהוא די עבה.

בכל מקרה, לקדוח בבטון (כפי שציינת כאחד השימושים של המקדחה) זה לא יותר קשה מלקדוח בברזל / מתכת

עבה, בטון יותר פשוט, לפי דעתי.. ::);)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עניין קדיחת הברזל, היא לא סיפור גדול - כאשר יש לך את הכלים המתאימים למקדחה.

אפילו שההיט-סינק הוא מאלומניום, אלומניום עדיין נחשב למתכת נוקשה במקרה של הסינק,

שהוא די עבה.

בכל מקרה, לקדוח בבטון (כפי שציינת כאחד השימושים של המקדחה) זה לא יותר קשה מלקדוח בברזל / מתכת

עבה, בטון יותר פשוט, לפי דעתי..

דעתך שגויה ידידי... בשביל לקדוח בבטון אתה צריך שהמקדחה גם תעבוד כמו פטיש וגם כמו מקדחה(יש במקדחות נורמאליות מצב מיוחד לקדיחה בבטון) בקדיחת ברזל אין צורך בזה .

יש בגלריית המודינג מישהו ששם VOLCANO 7 על ה R9700PRO שלו ולפי מה שידוע לי עדיין לא נשבר לו הכרטיס...

ו VOLCANO 7 עשוי מנחושת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דעתך שגויה ידידי... בשביל לקדוח בבטון אתה צריך שהמקדחה גם תעבוד כמו פטיש וגם כמו מקדחה(יש במקדחות נורמאליות מצב מיוחד לקדיחה בבטון) בקדיחת ברזל אין צורך בזה .

יש בגלריית המודינג מישהו ששם VOLCANO 7 על ה R9700PRO שלו ולפי מה שידוע לי עדיין לא נשבר לו הכרטיס...

ו VOLCANO 7 עשוי מנחושת.

יש לי במקדחה מצב רוטט (פטיש).

דעתי, אינה יכולה להיות שגויה, מכיוון שזאת דעתי קודם, ודבר שני

מתוך ניסיון, שקדחתי בברזל עבה יחסית, מול זה שקדחתי בבטון, בבטון היה לי יותר קל..,

לכן זאת דעתי.. ::)

בכל מקרה, זה באמת ניהיה כבר מחוץ לתחום.., אז אין מה להתווכח.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...