נקודה מעניינת לכל רוכשי כרטיסי המסך - Crysis 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נקודה מעניינת לכל רוכשי כרטיסי המסך - Crysis 3

acker16

Recommended Posts

יצא אתמול crysis3 הפעלתי אותו על הגדרות גבוהות ורזולוציה של 1920*1200 וקיבלתי בין 20 ל 30 FPS בסצינה הראשונה בגשם

אחר כך כשנכנסים פנימה זה קצת עלה.

לי יש HD7970 עם OC ל 1160/1560

מעבד 3570K עם OC ל 4.5GHZ

ו8GB זיכרון 1600

זו אומנם לא מערכת high end אבל קשה לטעון שזו מערכת חלשה

נקודה למחשבה לגיימרים שרוצים לחסוך על או חומרה בכלל

(אני הייתי קונה שני 660 או שני 7870 XT )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת ביצועים ממש גרועים

עם 660GTX וI5 3570K בשביל להגיע למצב שהמשחק חלק ללא MOUSE LAG מורגש הגעתי לMEDIUM בכל ההגדרות עם FXAA, סך הכל על 1280X800 (המסך 1680X1050 וגם את הרזולוציה הורדתי כצעד נואש במקום להוריד הגדרות לLOW). אני משתמש די רגיש (משתמש במסך 76HZ ואם אני מפעיל אותו על 60HZ אני רואה הבדל ברור ושם לב מיד) מה שכן. ועם כל ההגדרות המעפנות האלה עדיין יש מלא FPS DROPS כל כמה שניות .

אני מאמין שיצאו בעתיד עדכונים למשחק ולדרייברים שיעלו את הביצועים אפילו בכמה עשרות אחוזים, אבל עד אז מי בכלל יזכור את המשחק הזה?

ובניגוד לפותח הדיון - מי שקונה כרטיס שיקנה לפי היכולת הכלכלית שלו ולפי הצרכים שלו, לא לפי איזה משחק שגומרים ביומיים ושוכחים ממנו ואף אחד לא משחק ברצינות במולטי שלו, לא מייצג שום דבר.

אגב שיחקתי רק טיפה (ממש התבאסתי שאין אפשרות לשנות את הרגישות בעכבר בזמן שהכוונת פתוחה, כל המשחק הזה וכזאתי אפשרות פשוטה חסרה שהורסת את המשחק למי שרוצה לשחק על רמה גבוהה?) והחבר שמשחקים איתו בהתחלה נראה מדהים! לא במובן הגיי אלא ממש מפורט וריאליסטי, עוד לא ראיתי משהו שמתקרב לזה במשחקים אחרים (המון רמות מעל האנשים בסינגל בבאטלפילד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שכל אחד צריך לקנות רק לפי היכולת הכלכלית שלו (זה לא קשור למחשבים זה כלל בסיסי בחיים)

סתם רציתי להסב תשומת לב לזה שהדרישות של המשחק מטורפות אפילו יותר מFC3

ברור שאם מורידים הגדרות ה FPS עולה

נקודה מעניינת היא שאם היו מבקשים ממני לנחש מה ה FPS לפי איך שהמשחק רץ ולא לפי ה FRAP הייתי מנחש 40 ומעלה, רק כשאני מוריד הגדרות אני מבין שמשהו היה חסר

בואו נודה על האמת, רוב מי שקונה כרטיסי high end הם לא ילדים, זה אנשים מבוגרים שעובדים ומרוויחים כסף (אני יכול להעיד על עצמי ועוד כמה חברים), לאנשים כמונו אין המון זמן פנוי ממש לשחק במחשב, אני לא זוכר מתי הפעם האחרונה שעברתי במשחק את הפרק\שלב השני - בטוח שלא סיימתי משחק בשנים האחרונות.

אני עושה את זה כדי שבמעט זמן שיש לי על המחשב ביום, החוויה תהיה מקסימלית. ברור זה התעסקות בשטויות אבל זה חלק מהכיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1+

מחזק אותך אחי, אני בן 33 עם אישה וילד, יש לי צמד 7970 ולא אני לא מרוויח בשמיים.

אני רוצה לשבת על המחשב ולשחק בשיא ההגדרות על שיא הפילטרים ולשכוח משינוי הגדרות(שגר ושכח).

מחכה לסוף שבוע כדי לשבת ולהנות.

דרך אגב אני משחק על 3 מסכים ככה שהחוויה מדהימה.

אם אשתי היתה יודעת כמה עלה המחשב הזה, כבר הייתי נזרק מהבית :jump:

לא סתם היא אומרת לי אני לא יכולה לשבת על הנייד הוא לא זז, התרגלתי לנייח.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מחזק אותכם חברים , אני בן 50 ועדיין נהנה כל רגע אפשרי ממשחק שברמה גרפית כזו, לכן קניתי חומרה חזקה במחיר סביר , אין ברירה חברים , אם אנחנו באמת רוצים לההנות מהגרפיקה המדהימה של היום , אני עוד זוכר את המסכים הירוקים עם משחקיי הדוס ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...