ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 113 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

ציטוט של Sargon

בהשוואה להשקעות אחרות הוא לא.

צריך לשים לב גם מי האנשים שהרוויחו מכל הסיפור. אין עדיין על זה רגולציה אז אפשר להריץ את המטבע.

אשמח לשמוע על השקעות אחרות שעשו יותר רווח באותה תקופת זמן 😁

לגבי רגולציה - כל הרעיון של היה מראש לוותר על רגולציה ולתת לשוק חופשי אמיתי לעשות את שלו. "להריץ את המטבע" לא ממש אפשר. יש סיכון מסוים בכך שחברת הכרייה הגדולה בעולם כיום היא סינית, אבל גם היא לא הצליחה לגרום לפרוטוקול להשתנות לטובתה - ומנהליה ניסו - לכן הם יצרו את קאש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sargon

רווח צריך לממש. להחזיק מטבע שאי אפשר למכור זה לא רווח.

מי אמר לך שאי אפשר למכור? אפשר למכור די בקלות. אם לא לקונים פרטיים (בגלל חמדנות מיותרת שמוסיפה עמלות מדומינות) אז לחלפנים מסודרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

לא רק שאפשר אלא בוודאות כבר עשו את זה, תקרא קצת על ההתמוטטות של Mt. Gox ועל Willy Bot

זו לא הייתה מניפולציה על שער (גוקס) אלא פריצה לבורסה. וויליבוט נשמע מוכר, אבל אני לא זוכר את זה.

כיום עדיין בחיתוליו כך שעסקאות גדולות יגרמו לתנודות כמו גלים באגם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סימני שאלה גדולים אם אכן הייתה שם פריצה אבל זה לא מה שחשוב לעניינינו, אחרי הקריסה התברר שהבורסה עצמה הפעילה בוטים שיצרו הרבה עסקאות קטנות בצורה אוטומטית כדי להעלות בצורה מלאכותית את נפח המסחר ולהריץ את שערי המטבע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sargon

שוב, ברגע האמת שתהיה נפילה רוב הסיכויים שלא תמצא קונים.

שוב, בניגוד אליך אני ממש לא מודאג. רק יעלה עד שיתייצב. ולהפסיד כסף אני לא אפסיד אז אל תדאג לי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין נדל"ן ומניות לביטקוין זה שיש דברים ברי קיימא שהמניה או הנדל"ן מייצג.

אלא אם כן תיפול פצצת אטום על תל אביב, דירה בתל אביב תעלה הרבה כסף ככל הנראה לעיין.

נערך על-ידי Sargon
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...