למה לא כדאי להיתעסק עם היטסינקים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה לא כדאי להיתעסק עם היטסינקים

hagay21

Recommended Posts

הרכבתי לא מעט היטסינקים בחיי והדבר היחיד שגיליתי שאין כמו הקירור המקורי של לא נחושת ולא עמיאת אלומיניום פשוט בשילוב עם דלתא 60 מ"מ + פד פשוט ומקורי של המעבד שמרו לי על מעבד של 2.4 שעבר oc ל 3 טמ עמדו על idle36 מאמץ 46

רק שאני ברוב טיפשותי רכשתי artic silver 5 מרחתי בצורה נכונה (שיכבה דקה שיפשפתי בהתחלה מישחה אל גוף ההיטסניק ונתתי

לו להיספג כמה שעות ועל המישחה ה"ניפלאה" הזו הרכבתי את "הקירור ההישראלי ההחכם" של aircool עם הטכנולוגייה ה"חדשה"

טמפ עמדו על idle 42 load 46 מה יצא חור בכיס ועצבים לא מהעולם הזה (אגב הדלתא הולבש במקום מאורר הבית של ac)

יגע ובהחלט לא מרוצה נאלצתי להחזיר את הגוף הישן רק בשביל להבין שאינטל יודעת לייצר גופי על תתעסקו תאמינו לי

מקסימום מאורר רועש לא יותר ניסיתי אין ספור היטסינקים רק בכדי להגיע למסקנה העגומה הזו

נ.ב עדיף לחסוך לקירור מים ולא לזרוק 200 לפח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי, לאותו "קירור ישראלי חכם" קוראים activecool ולא aircool

אם באמת זה מה שאתה מתכוון אליו, קרוב לוודאי שהסיבה לטמפרטורות שקיבלת היא פחות ההיטסינק המעולה של ויותר המערכת המחורבנת הידועה בשם activecool

קצת מחקר, להבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם הטרמלרייט יותר טוב. אני לא סגור אם אפשר להלביש עליו מאורר 60ממ, אבל גם אם כן, אין שום טעם. בכל הנוגע ליחס דחיפת אוויר / רעש מאוררי 80/92 יעשו עבודה הרבה יותר טובה שבהחלט תצדיק את המחיר שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במערכת אקטיב קול קיימים שני מצבי עבודה מצב שקט ומצב של יותר אם תסיר את ה JUMPER בצד הכרטיס.

תקבל טמפרטורה של 32 מעלות במקסימום במעבד של 2.4GHZבעבודה רגילה הטמפרטורה 26 מעלות.

בכבוד רב דורון אקטיב קול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא יודע מר דורון באיזה מקפיא הרצתם את הניסוי שלכם אבל בחדר שלי עם artic silver 5 במנוחה הוא יושב על 42 מעלות

ובעבודה על 46 47 מעלות אז צר לי אם אני לא שותף לביקורות הנילהבות על המוצר אני חושב להחזירו לחנות ולקנות את הטרמלייט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחליף תסינק ותקבל ביצועים יותר טובים..

לפי מה שהבנתי המערכת פועלת על פלטייר , פלטייר יכול לקרר עד הדלטה בין הפלטות או משהוא כזה, תשאיר תפלטה והמערכת ותחליף תסינק שעליה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...