צריך המלצה לכרטיס מסך טוב עבור מערכת קיימת . - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לכרטיס מסך טוב עבור מערכת קיימת .

JentuS

Recommended Posts

שלום לחברי הפורום .

אני צריך את העזרה שלכם בבחירת כרטיס מסך טוב ולא יקר עבור מפרט קיים שקצת ישן כבר , אם אפשר לקרוא לו כך .

המפרט הוא : (הדברים החשובים)

לוח אם - Asus P5E

מעבד - Q6600

ספק כוח - Antec 500Watt

וזכרון זה לא חשוב , כי אם צריך עוד אז אני כבר אוסיף לבד כמה שצריך .

השימושים של הכרטיס :

שיריץ משחקים עכשויים ועתידיים כבדים ככל האפשר בתקציב (בהמשך) , שיהיה כרטיס טוב ואמין , רצוי הרצת משחקים על הגדרות גראפיקה גבוהות ככל הניתן .

המסך שאיתו עובד המחשב , רץ ברזולוציה מקסימאלית של 1200X1600 .

התקציב הוא 500 עד 600 ש''ח , רצוי לא לחרוג אלא אם כן ואין ברירה וחייבים כרטיס יותר חזק שעולה קצת יותר מהתקציב .

יש לי העדפה לכרטיסי ה- , אבל , אם באותו המחיר ישנו כרטיס של , כרטיס טוב שנותן יותר ביצועים אני גם אשמח לשמוע .

מחכה להמלצות שלכם ולעזרה ממכם , זה גם קצת דחוף לי כי ביום ראשון או שני הקרובים אני רוצה כבר לקנות ::) .

מראש תודה לכל העונים והמגיבים :xyxthumbs: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאתה משקיע יותר תקבל יותר. 6850 הוא לא רע, וסביר שהחזק ביותר שתוכל לרכוש בסביבת המחיר הזו.

האם הוא עונה על כל השאיפות שלך? סביר שלא. אבל זו אשמת התקציב, ולא אשמת הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב פעם תודה על התגובה , וכן , אני כנראה אקנה את ה-6850 , אני גם בעצמי מבין שזהו כרטיס בינוני וקצת מעל הבינוני עבורי במקרה הזה , פשוט רציתי לחזק דעתי זו בעזרתכם , ולהשקיעה יותר מזה אני לא כל כך רוצה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד שלך יגביל אותו בהרבה מהמשחקים החדשים, אז לא הייתי דואג בקשר אליו. יש לי את הכרטיס מסך הזה (HD6850) יחד עם I3 3220, אני יכול להבטיח לך שאני נהנה ב-BF3 על High ב-FHD...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...