תקלה במחשב ממש מוזרה.. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה במחשב ממש מוזרה..

osher_co

Recommended Posts

שלום לכולם ,

יש לי מחשב DUAL 2 ולאחורה משהו מוזר קרה לו ,

כשאני מפעיל את המחשב יש תמונה של GIGABITE של הלוח..ואז המחשב נעצר על מסך שחור ולא עולה לWINDOWS.

הכנסתי דיסק של WIN 7 לפרמט את המחשב ואז הוא מתחיל לכתוב BOOT לוחץ אנטר ואז שוב אנטר וזה מגיע לשלב של

"WINDOWS LOADING FIELS" ורץ קו אפור ונתקע.

הכנסתי דיסק של וגם באותו מצב זה נתקע.

החלפתי לארדיסק אחר וגם הוא לא מצליח לעבור את השלב הזה , החלפתי כבל לארדיסק ולא עוזר.

בדקתי כרטיס מסך אחר וגם לא עוזר.

הבעיה האחרונה שנראה לי זה אבל אין לי פה חילופי כי במחשב הזה יש 800 מהירות

ויש לי כאן של 500.

אבל בואו נראה מה דעתכם...

בבקשה עזרה כי אני כבר מיואש.

תודה רבה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקיעות "לא קשורות" של מחשב יכולות להיות קשורות גם לבעיות חשמל - של איזה חברה הספק שיש לך ? יש קבלים מנופחים (כמו בתמונה) על הלוח ?

אם יש לך 2 כרטיסי זיכרון אתה יכול לנסות להוציא 1 ולעבוד רק אם 1 או רק אם השני (וכך לבדוק אם 1 מהם לא תקין)

זיכרון של 533 (אין 500, יש 533) אמור לעבוד בלוח של 800 (חוץ ממחשבים של מותגים שעושים צרות אבל לוח של אומר שהמחשב שלך לא מותג), הוא פשוט יהיה איטי יותר בהתאמה

)זה במידה והזיכרון שיש לך הוא מהסוג הנכון, אבל אם הוא לא אז הוא פשוט לא ייכנס לחיבור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך על התגובה.

המחשב שלי לא "נתקע" הוא פשוט לא מצליח לעלות לפונקצית התקנה של הווינדוס ואם אני לא רוצה שהוא יתקין הוא פשוט מגיע למסך שחור וזהו לא עושה כלום.

ויש עליו WIN 7 שעבד והכל חלק ופתאום זה קרה.

ויש לי במחשב כרטיס זכרון אחד אבל אם אתה אומר שהכרטיס זכרון 533 יכול לעבוד אז ניסתי ועדיין המחשב באותו מצב.

לא כרטיס , לא ארדיסק , לא כרטיס מסך

אז מה זה יכול להיות בעיה בלוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות בכל מקרה בעיית חשמל, לבעיות חשמל יש תכונה להיראות כמו בעיות של דברים אחרים : התקלות נראות כמו תקלות של דפוק, כמו תקלות של מחשב מתחמם וכו רק שבמציאות פשוט המתחים של הספק לא יציבים

אז תבדוק אם יש לך קבלים מנופחים בלוח (שכחתי להוסיף את התמונה בהודעה הקודמת אז הנה) ושל איזה חברה הספק שיש לך

חוצמזה תנסה לעלות את הדיסק התקנה של הוינדוס כשהדיסק הקשיח שלך מנותק ותראהאם הוא נתקע או שהוא עובר את המקום שבו הוא היה נתקע. אם זה שינה משהוא צעלה אם דיסק של או hirens וכדומה כדיי לבדוק אם באמת יש בעיה בדיסק הקשיח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...