המלצה ל-2 כוננים מומלצים,כ 128GB וכ 256GB - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה ל-2 כוננים מומלצים,כ 128GB וכ 256GB

fakeman

Recommended Posts

ערב טוב

ברשותי כונן AGILITY 3 בנפח 60GB. הבעיה שהוא נסתם מהר מאוד והביצועים מאוד גרועים כשהוא סתום.(פחות מ-10% מהכונן פנוי)

בעיה נוספת שפעם ב המחשב נופל ויש מסך כחול.

מבקש המלצה על כונן אמין(בלי מסכים כחולים ונפילת המחשב) בגודל 128GB ובגוד 256GB. שהביצועים שלא לא יפלו מה-AGILITY 3 שלי ואשמח אם אפילו יהיו טובים מהם. במחיר כמה שיותר נמוך אבל שעדיין תוכלו להמליץ עליו בלב שלם. כלומר הכוננים שהם ה-BEST VALUE FOR MONEY.

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכונן היחידי שמעניין ב128GB כרגע שאני רואה במחירונים של KSP/איבורי זה הסמסונג 840 PRO.

אבל הוא נמכר במחיר לא הגיוני של 690 שקל.

בעוד 200 שקל יש לך 256GB דור 3.

לא הגיוני לקנות 128GB מהיר במחיר הזה.

לומר שאני מרוצה מהאופציות בסביבות ה900 שקל, קשה לומר.

אבל 1200 שקל לכונן מהיר זה 30% תוספת למחיר מ256GB זול.

אז יש לך או את הטובים:

SAMSUNG 840 PRO.

NEUTRON GTX

וכוננים פחות ופחות טובים ככל שהמחיר יורד.

האמת, אם אתה לחוץ במחיר ורוצה נפח, אי אפשר לומר שכונן 256GB ב900 שקל הוא קניה גרועה.

ומבחינת ביצועים הם יתנו לך את חווית הSSD במלואה בשימושים נפוצים.

ההבדל הגדול בין הדור 4 המהירים לבין הדור 3 הוא בעיקר בכתיבה(פי 2 הבדל לפחות), ובכלל ביכולת להריץ פעולות מקבילות אינטנסיביות של קריאה וכתיבה כמו עריכת וכו...

הSAMSUNG 840 (הרגיל לא הPRO) עולה 930.

למרות שהוא כונן דור 4, הוא לא ממש עדיף על כונני הדור 3.

אבל לפחות הוא דגם חדש.

אפשר ללכת עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוננים האלו לא משתלמים גם ככה. לא היה אכפת לי להוציא מעל 1000 שקל אם הייתי מרגיש שזו קנייה משתלמת. לדוגמא קניתי של טרה בייט ב-250 ש"ח ולא עבר עליו שום ירידת ערך. אז אולי אני אשאר עם 128GB עם כונן דור 3?

מה אתה אומר על ה-M4 128GB ב-540 ש"ח ב-TMS?

האם הוא פחות טוב מה-AGILITY 3 שיש לי?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1200 שקל לכונן 256GB זה עוד יותר לא משתלם. היה פה מנהל בפורום שאמר שמשתמש ממוצע בכלל לא ירגיש בשינוי בין כוננים כאלה.

אז יש אפשרות אחרת של לקנות כונן 256GB זול כמו שאמרת. הכי זול זה ה- FORCE SEIRES 3 ב-900. אבל יש לו בקר כמו של ה-AGILITY 3 ולכן הוא לא חסין מבעיית הנפילות והמסכים הכחולים.

ה-M4 ללא מחלות ילדות, במחיר יחסית סביר. עכשיו זה מראש לא משתלם, אז ככל שאני יוציא יותר כסף אני רק יוריד לעצמי את כדאיות הקניה ולא אעלה אותה.

לכן לא ברור לי למה אתה אומר שקניית ה-M4 לא כדאית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז החלטתי להיסגר על גודל של 120-128GB.

מה עדיף מבחינת תועלת\עלות?

M4:

http://www.tms.co.il/product/11324

סמסונג 840:

http://ksp.co.il/?store=shipment&enter_zap=1&uin=18001&utm_source=zap&utm_medium=cpc&utm_campaign=zap

סמסונג 830:

http://www.pccenter.co.il/product/samsung-mz-7pc0128d-128gb-25-inch-ssd-830-series-520160-bulk?aff=Zap

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עכשיו עם RSM.(שזו החנות ממנה קניתי את המחשב)

הם אומרים שלא קיים בלי קריסות והטכנולוגיה עדיין בחיתוליה. האם זה נכון? מישהו שיש לו מספר חודשים יכול להגיד את דעתו בנידון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון, אפשר לומר שכונני דור 4 כבר יציבים מאוד, לי יש כונן דור 3 והוא מאוד יציב (C400, שזהה ל-M4). לא חוויתי קריסות מסכים כחולים ולא שום דבר אחר.

בימינו הטכנולוגיה עוד יקרה, אבל כבר יציבה.

לשמוע דבר כזה מחנות כזאת רק, מראה על חוסר מקצועיות מצד החנות.

שזה יהיה הדבר האחרון שיעניין אותך בקניית כונן. כל עוד הכונן נחשב אמין לא צריכות להיות בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עכשיו עם RSM.(שזו החנות ממנה קניתי את המחשב)

הם אומרים שלא קיים בלי קריסות והטכנולוגיה עדיין בחיתוליה. האם זה נכון? מישהו שיש לו מספר חודשים יכול להגיד את דעתו בנידון?

חיתוליה?

כמה שנים/דורות צריך עד שטכנולוגיה מבשילה?

10 שנים?

10 דורות?

אתה באמת חושב שמייצרים 4 דורות של דגמי וכולם חרא?

היו בעבר דגמים עם בעיות, וסדרות שלמות שמבוססות על בקרים מחורבנים.

ועדיין אולי יש מדי פעם איזה דגם שצריך עדכון קושחה כדי לפתור בעיה.

אבל מכאן להסיק שSSD היא לא בשלה, ושאין לעשות בה שימוש, המרחק גדול.

הרבה אנשים כאן בפורומים(מאות אולי) יגידו לך שהSSD היתה הקניה הכי טובה שהם עשו מעולם.

רובם המוחלט לא נתקלו בשום בעיה עם הSSD, וגם לא יתקלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני למעלה משנה עם agility 3 מאז העידכון האחרון ל 2.25 הוא מאוד יציב אבל תוכנת העדכון שלהם מאלצת לחבר אותו למחשב אחר בכדי לעדכן כ SLAVE ולא כדיסק מערכת ההפעלה והבעיה השניה התוכנת עדכון לא עובדת על דגמי לוחות גיגה מסויימים ומחזירה שגיאה מפחידה בעידכון Device rejected the update

למזלי לא קרה לדיסק דבר והוא המשיך לעבוד ועידכנתי אותו בלוח ASUS במחשב אחר מקריאה בפורומים של OCZ הסתבר לי שזאת בעיה ידועה :

http://www.ocztechnologyforum.com/forum/showthread.php?105570-Vertex-3-MaxIO-drives-issues-with-2-25-firmware-update

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...