איך לפרמט SSD...פירמוט מהיר או מלא או בכלל תוכנה צד שלישי? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לפרמט SSD...פירמוט מהיר או מלא או בכלל תוכנה צד שלישי?

matan007

Recommended Posts

אני רוצה להתקין ווינדוס חדש על ה- שנהיה איטי ולפי מה שהבנתי זה בגלל ש- נהיים איטיים שהם מלאים וגם אני משתדרג ל WIN 8.

אז אני שואל איך צריך לפרט SSD? פרמוט מהיר, מלא או תוכנה של SAFE ERASE כל שהיא? מה לא ייפגע באורך החיים שלו וייתן מהירות כמו חדש?

האם הפרמוט המהיר שמוצע בהתקנת יעשה את העסק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עזוב רק מה לא....מה כן?

פרמוט מהיר במסך ההתקנה של ה- WIN טוב? הוא ייגרום לביצועים כמו שהכונן היה ריק שקניתי אותו? (אני ממש מרגיש ירידה בביצועים שלו)

עריכה:

לא ריאיתי שיש המשך... ;D

תודה זה מה שהעשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב התקנתי את WIN 8 ואני כרגע עוד שנייה מת מפחד....נישום מה נעלם לי הכונן 1T HDD שלי! למה אני לא רואה אותו והאם יכול להיות שנמחק המידע?

בהתקנה מחקתי את ה- כונן וגם כונן 100 שהיה רשום עליו רזרוות מערכת...הוא היה כנראה מחיצ=צה על ה- HDD. כעת אני רואה רק את הכונן בלבד. מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי זה מה שאני רואה:

לא יודע איך לאפשר אותו

עריכה:

אוקי הצלחתי.. ממש תודה לך גיל.

אתה יודע אולי אם אפשר לחבר את הכונן 100 מגה הזה למחיצה של ה- 1T? אין לי מושג למה ה- WIN7 פתח אותו בזמנו. או שזה סיכון להתעסק עם זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה טעיות עשית... בהתקנה היית צריך לנתק את הקשיח, עכשיו יש עליו את קובץ ה-BOOT ועוד כמה דברים (הלך הקשיח, הלכה המערכת).

אני הייתי מפרמט עוד פעם, אבל שהקשיח לא מחובר.

באופן כללי אתה יכול פשוט להגדיר לקשיח אות וזהו, הוא יעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין עליו את הבוט (הוא בלתי מוקצה, לא system reserved)אמורה להיות לך אפשרות של הרחבת המחיצה על חשבון השטח הלא מוקצה של ה-101MB.

מערכת ההפעלה יוצרת מחיצה של 100MB בשביל לטעון את ה-recovery.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח אם תסביר לי דבר דבר כדי שאוכל לתקן את הכל.

תחילה..כרגע המצב לא תקין? לא הבנתי מה הסברת לגבי ה- BOOT אם התקנתי את ה- WIN על ה- בכלל. אתה אומר שגם ה- HDD הוא BOOT?

אם כן מה השלבים..תקן אותי אם טועה:

1)לנתק את ה- HDD שיש לי.

2)להתקין שוב WIN על ה- .

3)לחבר HDD חזרה והוא ישר יופיע?

כמו כן איך אוכל למחוק קוןבץ ה- BOOT כרגע מה- HDD?

ערכיה:

גיל אתה חושב שהכל בסדר לפי התמונה? כרגע הקצתי שם ל- HDD של ה- 1T. אין בעייה עם ה- BOOT-ים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיבה לפרמט שוב? חשוב לי שהכל יהיה תקין ואופטימאלי! אני לא מאלו שאומרים שאם זה עובד אז הכל טוב..חשוב לי שהכל נעשה נכון ומימילא התקנת ה- WIN לקחה לי רבע שעה גג. לכן האם הגדרת המחיצות תקינה? רשום על הכונן HDD "מערכת"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אכן יכול לגרום לבעיות ואיטיות בעתיד, ממליץ לפרמט בזמן שהקשיח לא מחובר.

בזמן ההתקנה אחרי שתמחק את המחיצות הקימות, תעשה NEW ואז תאשר את זה, ב-WIN8 זה יוצר מחיצה בגודל 350MB אוטומטית שיוקצו בדיוק לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...