סקר מקדים - קניה קבוצתית של GTX660/660TI/HD7870XT/7850/7950 - עידכון #2 - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר מקדים - קניה קבוצתית של GTX660/660TI/HD7870XT/7850/7950 - עידכון #2

tmpusr

אנא ציינו באיזה דגם אתם מעוניינים (נוסף 7870XT):  

1337 הצבעות

1. 1. אנא ציינו באיזה דגם אתם מעוניינים (נוסף 7870XT):

Recommended Posts

רק למען הסר ספק ובעיקר למי שלא קרא בתשומת הלב הראויה את הפוסט הראשון:

זהו רק סקר מקדים שנועד לסמן מטרות ולהראות רצינות ליבואנים ולחנויות.

המחירים הסופיים תלויים מאוד בביקוש, בדגמים שיוצעו ובמו"מ מול החנויות אז אל תרתמו את העגלה לפני השוורים!

עדיין אין לנו הצעות קונקרטיות רק הצהרת כוונות שתלויה מאוד בהיענות ובהיקף הקונים.

בקניה של ה-670/7970 היו כ~150 מתעניינים ובפועל אני חושב רכשו בסביבות ה-30-40 (שזה עדיין מספר מצויין לכרטיסים של 1700-1800 ש"ח שבמקור נמכרו ב~500 ש"ח יותר!).

הכרטיסים שכאן נגישים בהרבה לקונים מבחינת מחיר ונותנים יחס עלות/תועלת עדיף ושפוי בהרבה לטעמי.

לכן אני גם מצפה להיענות-אמת גדולה בהרבה שיכולה להביא למחירים משתלמים ממה שיש היום בשוק.

אני צריך מתנדב או שניים שירכזו וינהלו את הקניה - אני מבטיח לעזור כפי שהיה בקניה הקודמת שהיתה אחת המוצלחות בפורום :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני שוקל להוסיף אפשרות לקניה של ה- HD7870-LE החדש שהוא למעשה HD7950 מוחלש מעט:

http://www.tomshardware.com/reviews/gaming-graphics-card-review,3107-4.html

http://www.tomshardware.com/reviews/tahiti-le-7870-7930-benchmark,3401.html

הוא חדש בארץ ונמכר ב~1350 ש"ח כרגע - אני מניח ש~1100-1000 ש"ח הוא מחיר יעד מצויין לכרטיס הסופר-משתלם הזה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שוקל להוסיף אפשרות לקניה של ה- HD7870-LE החדש שהוא למעשה HD7950 מוחלש מעט:

המינוח הנכון הוא פשוט Tahiti LE.

לא מדובר ב-HD7950 מוחלש למען האמת, אלא אחד שפשוט קצת יותר "בכושר". אמנם רוחב הפס וכמות סמלית של קוצצו אבל תדר הליבה גבוה משמעותית, מה שמביא לביצועים בטווח 3% בלבד מ-HD7950. אמנם, צריכת החשמל עולה כתוצאה משימוש בתדר הליבה הגבוה, אבל היא עדיין אינה בגדר שערורייתית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין למה מתפזרים (ועם כל הכבוד, גם אם זה היה בדיחה, מה קשור עכשיו 680 מה?).

אי אפשר להריץ קניה קבוצתית בלי שיודעים בדיוק מה רוצים לקנות, להנעל על דגם אחד, אולי שניים - לא יותר מזה. כי מה יש לנו עכשיו? סקר שמכיל 5 או 6 דגמים שונים, שהמשתתפים בו מתפלגים אחיד - ועכשיו אין לנו מושג של כמה באמת ישתתפו בקניה שכזו ברגע שכן יוחלט על דגם.

אני מודע לזה שמדובר רק על סקר מקדים אבל להבנתי המטרה במקור הייתה להריץ קניה קבוצתית על כ.מסך משתלם בתקציב הנמוך מ1000 ש"ח - וזו הסיבה שאני מעוניין להשתתף בקנייה כזו. עם זאת, רוב הכרטיסים בסקר לא כנראה לא יעלו פחות מ1000 ש"ח גם אחרי ההנחה הקבוצתית...

אני באמת מבקש שתשארו על הקו המקורי ואל תתפזרו כי זה נראה מאוד לא רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כוונה לסטות משמעותית מטווחי המחירים שצוינו בהתחלה, כלומר 800-1200 ש"ח בתלות בדגם ובמספר המשתתפים.

אולי אולי לגלוש לכיוון 1300 למשהו מאוד מאוד משתלם (איזה 7950 BOOST עם קירור איכותי או GTX660TI -OC דומה)

ברגע שנקבל הצעות קונקרטיות ובהתאם לביקוש נינעל על 2-3 דגמים ונפתח רשמית את הקניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי שמח לראות מחיר נמוך עוד יותר, שמתקרב למחיר בחו"ל. (סביב ה1900-2000)

KSP אילת, תארגן משלוח קבוצתי :smile1:

בקשר לדיון:

אני צריך מתנדב או שניים שירכזו וינהלו את הקניה - אני מבטיח לעזור כפי שהיה בקניה הקודמת שהיתה אחת המוצלחות בפורום :xyxthumbs:

בלי מארגן ובלי הצעות משני חנויות לפחות, גורלו של סקר זה יהיה כמו זה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=546336.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כוונה לסטות משמעותית מטווחי המחירים שצוינו בהתחלה, כלומר 800-1200 ש"ח בתלות בדגם ובמספר המשתתפים.

אולי אולי לגלוש לכיוון 1300 למשהו מאוד מאוד משתלם (איזה 7950 BOOST עם קירור איכותי או GTX660TI -OC דומה)

ברגע שנקבל הצעות קונקרטיות ובהתאם לביקוש נינעל על 2-3 דגמים ונפתח רשמית את הקניה.

עם כל הכבוד אני לא אשלם 1300 על כרטיס מסך, גם אם הוא הכי משתלם בעולם. גם לא 1200. זה 20-30% יותר ממה שאני הצבתי לעצמי כגבול העליון.

הצהרת הכוונות המקורית הייתה כ.מסך עד 1000 ש"ח, הצהרה שבגללה אני מחכה בסבלנות ומקווה שיצא מזה משהו (ואני לא היחיד נדמה לי) וכל שקל שיסוכם מעל לסכום הזה ואני עושה אחורה פנה פה.

עצם העובדה שאתה אומר "אוליי אוליי 1300 אם וכאשר וכו' וכו'" אומר שהתפזרת ידידי.

שלא תבין לא נכון, יש לי הרבה כבוד אליך, אבל בכל זאת... 300 שקל זה לא פיצוחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...