סקר מקדים - קניה קבוצתית של GTX660/660TI/HD7870XT/7850/7950 - עידכון #2 - עמוד 4 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר מקדים - קניה קבוצתית של GTX660/660TI/HD7870XT/7850/7950 - עידכון #2

tmpusr

אנא ציינו באיזה דגם אתם מעוניינים (נוסף 7870XT):  

1337 הצבעות

1. 1. אנא ציינו באיזה דגם אתם מעוניינים (נוסף 7870XT):

Recommended Posts

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עם כל הכבוד אני לא אשלם 1300 על כרטיס מסך, גם אם הוא הכי משתלם בעולם. גם לא 1200. זה 20-30% יותר ממה שאני הצבתי לעצמי כגבול העליון.

הצהרת הכוונות המקורית הייתה כ.מסך עד 1000 ש"ח, הצהרה שבגללה אני מחכה בסבלנות ומקווה שיצא מזה משהו (ואני לא היחיד נדמה לי) וכל שקל שיסוכם מעל לסכום הזה ואני עושה אחורה פנה פה.

עצם העובדה שאתה אומר "אוליי אוליי 1300 אם וכאשר וכו' וכו'" אומר שהתפזרת ידידי.

שלא תבין לא נכון, יש לי הרבה כבוד אליך, אבל בכל זאת... 300 שקל זה לא פיצוחים.

יש פה מספר כרטיסים לבחירה ומחיר היעד של חלקם הוא מתחת ל1000 שקלים.

לא מבין על מה המהומה המגוחכת והמיותרת הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להבא תקרא בעיון את הפוסט הראשון ולא תתאכזב שלא לצורך :nixweiss:

אני אודה לך אם לא תנסה להציג אותי כאל איזה ארחי פרחי שנכנס פעם בשבוע ולא יודע על מה הוא מדבר. אני משוטט קבוע בפורום כבר הרבה שנים, לרוב שקט, ורוב הפוסטים שלי הם ענייניים במטרה לעזור למי שמבקש עזרה בנושאים שאני מבין בהם.

הפוסט הראשון בת'רד הזה היה בעל הצהרת כוונות ברורה ואליו נרשמתי מראש. הוא ננעל (נדמה לי שעל-ידך) במטרה לפנות מקום לת'רד הנוכחי שבעיניי "יורה לכל הכיוונים". גם הפוסט הראשון כאן שאתה מדבר עליו, התעדכן מאז הפרסום הראשוני בערך 20 פעמים ושינה את עורו. כמות הכרטיסים הפוטנציאליים עלה ומחירי היעד טיפסו מעלה מעלה. אם אתה רוצה להגדיר את זה בתור "אכזבה", בבקשה. אני רק מנסה להאיר את עיניכם בדעתי (שהתפרצה אחרי הדיון המטופש בצחוק או שלא בצחוק על הוספת ה680 לת'רד הזה. כאילו, WTF), וכמדומני אני לא היחיד שחושב כך.

יש פה מספר כרטיסים לבחירה ומחיר היעד של חלקם הוא מתחת ל1000 שקלים.

לא מבין על מה המהומה המגוחכת והמיותרת הזאת.

אם:

1. תחליף "מספר" ב"הרבה".

2. תתייחס לעובדה שכל הת'רד הזה קם בעקבות ניסיון להריץ קניה קבוצתית לכרטיס בעלות של מתחת ל1000 שקלים

3. תבין שבינתיים אין "בחירה". אף אחד לא מבטיח שכרטיס מתחת ל1000 ש"ח יכנס בסוף לקניה הקבוצתית אם בכלל.

אולי אז תבין על מה ה"מהומה".

בעיניך זה מגוחך? יופי. אני שמח שיש לך עוד 300 שקל להוציא. באמת ששמח בשבילך.

בעיניי זה מהותי, ואני אודה לך אם תשתדל שלא לזלזל בדעותיהם של אחרים כי אני ממש ניסיתי להשאר תרבותי בתגובה אליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שוקל להוסיף אפשרות לקניה של ה- HD7870-LE החדש שהוא למעשה HD7950 מוחלש מעט:

http://www.tomshardware.com/reviews/gaming-graphics-card-review,3107-4.html

http://www.tomshardware.com/reviews/tahiti-le-7870-7930-benchmark,3401.html

הוא חדש בארץ ונמכר ב~1350 ש"ח כרגע - אני מניח ש~1100-1000 ש"ח הוא מחיר יעד מצויין לכרטיס הסופר-משתלם הזה. :xyxthumbs:

ישמח לראות את הדגם הזה בסקר

אם תהיה אפשרות להנות מהבנדל של זה מבורך (אני מחכה לביושוק)

והמון תודה על הארגון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם:

1. תחליף "מספר" ב"הרבה".

2. תתייחס לעובדה שכל הת'רד הזה קם בעקבות ניסיון להריץ קניה קבוצתית לכרטיס בעלות של מתחת ל1000 שקלים

3. תבין שבינתיים אין "בחירה". אף אחד לא מבטיח שכרטיס מתחת ל1000 ש"ח יכנס בסוף לקניה הקבוצתית אם בכלל.

אולי אז תבין על מה ה"מהומה".

בעיניך זה מגוחך? יופי. אני שמח שיש לך עוד 300 שקל להוציא. באמת ששמח בשבילך.

בעיניי זה מהותי, ואני אודה לך אם תשתדל שלא לזלזל בדעותיהם של אחרים כי אני ממש ניסיתי להשאר תרבותי בתגובה אליך.

זה לא משנה אם אחליף "מספר" ב"הרבה". העובדה היא שיש מספר אופציות לכרטיסים שמחיר היעד שלהם הוא מתחת ל1000 שקלים.

אני לא מזלזל בדעתך, אבל כפי שאמרתי, האופציה שאתה מחפש קיימת. אני לא מבין איך הגעת למסקנה שאחרי ההיענות הגדולה פה, לא תוצע אופציה שכזאת.

לא אמרתי שדרישתך לכרטיס בעלות מתחת ל1000 שקלים היא מגוחכת אלא התלונה שלך מכיוון שנשמע כאילו כל הכרטיסים הם בעלות גדולה מ1000, וכפי שציינתי קיימת האופציה של כרטיס מתחת ל1000 בת'רד הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה מגדיר את טענותיי כ"מהומה מגוכחת ומיותרת", אתה מזלזל בי - לא משנה איך קוראים את זה. לתשומת לבך.

מעבר לזה בסופו של דבר אם תהיה קניה קבוצתית אך שלא יכלל בה כרטיס משתלם במחיר הנמוך מ1000 שקל (וככל שמתווספים כרטיסים פוטנציאלים לקנייה הזו הסצנריו הזה נראה לי סביר יותר ויותר), זה יאכזב אותי מאוד - שכן זה יראה לי כאילו ניסו למנף מול חנויות קניה של כרטיס משתלם במחיר נמוך באמצעות מספר קונים פוטנציאלי גבוה, אך על הדרך שמטו את הקרקע מתחת ליוזמה הראשונית בעלת הצהרת הכוונות הברורה.

שלא תבינו אותי לא נכון - כל קניה קבוצתית שתצא מפה היא מבורכת בעיניי, גם אם תהיה כזו שלא אשתתף בה. עם זאת אני אקנה כרטיס אך ורק בפחות מ1000 ש"ח, ואני מקווה שמי שמנהל את המשא-ומתן מול החנויות ידאג גם לאינטרסים שלי ושל אלה שחושבים כמוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה מגדיר את טענותיי כ"מהומה מגוכחת ומיותרת", אתה מזלזל בי - לא משנה איך קוראים את זה. לתשומת לבך.

מעבר לזה בסופו של דבר אם תהיה קניה קבוצתית אך שלא יכלל בה כרטיס משתלם במחיר הנמוך מ1000 שקל (וככל שמתווספים כרטיסים פוטנציאלים לקנייה הזו הסצנריו הזה נראה לי סביר יותר ויותר), זה יאכזב אותי מאוד - שכן זה יראה לי כאילו ניסו למנף מול חנויות קניה של כרטיס משתלם במחיר נמוך באמצעות מספר קונים פוטנציאלי גבוה, אך על הדרך שמטו את הקרקע מתחת ליוזמה הראשונית בעלת הצהרת הכוונות הברורה.

שלא תבינו אותי לא נכון - כל קניה קבוצתית שתצא מפה היא מבורכת בעיניי, גם אם תהיה כזו שלא אשתתף בה. עם זאת אני אקנה כרטיס אך ורק בפחות מ1000 ש"ח, ואני מקווה שמי שמנהל את המשא-ומתן מול החנויות ידאג גם לאינטרסים שלי ושל אלה שחושבים כמוני.

אם נפגעת מדברי, אני מצטער מאוד.

אני מסכים עמך לגבי כך שהמכירה הקבוצתית הזאת התחילה עם יעד של מתחת ל1000 שקלים, ובמידה ולא תוצע אפשרות כזאת, זה יהיה מאכזב מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמית-

אין מה להכנס ללחץ, כל עוד יהיה מספיק ביקוש לשני הפלגים המכירה תתבצע בשתי צורות- לאנשים שמעוניינים ב660GTX\7850, ולאנשים שמוכנים להשקיע טיפה יותר על הTI\7950.

אל תשכח שבלי המכירה הקבוצתית לא הייתה אופציה לקנות את אף אחד מהכרטיסים במחיר כזה.

מה גם שבסופו של דבר החנות מסתכלת על כמות המבקשים וע''פ זה מחליטה לבקש מחירים מסוימים.

ודרך אגב, עיקר הנושא היא רק לבדוק היענות וכרגע הרוב נוטה לכרטיסים היקרים יותר.

לכן, אם יצטרכו לבחור כיוון אחד למכירה- ילכו כרגע על הכרטיסים היותר טובים.

אם דבר כזה יקרה- אתה מוזמן לארגן עוד מכירה עם האנשים שרצו את הכרטיסים הזולים יותר ולהריץ אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדש - HD7870-XT - מחיר יעד בסביבות 1000-1100 ש"ח.

הוספתי את ה-7870XT הסופר-משתלם לפוסט הראשון, אנא עדכנו את הצבעתכם במידת הצורך :xyxthumbs:

למי שמעוניין לדעת למה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=554048.msg4727709#msg4727709

נשמח לשמוע פרטים....

כרגע זה עוד מוקדם מדי אבל כבר מהסקר ניתן לראות שדווקא הטווח העליון של הכרטיסים יותר מעניין את הרוב ושם גם יש לחנויות יותר ממה "לחתוך" ככל הנראה. יש לנו כמה הצעות ראשוניות גם מתחת ל-1000 ש"ח אבל זה כמובן תלוי בהרבה גורמים וממש לא סופי.

אני אישית דווקא חשבתי שה-7850-2G יהיה הכי אטרקטיבי ומסתבר שטעיתי :nixweiss:

אני מעריך שלאור הנטיה לכרטיסים חזקים יותר והרצון להישאר קרוב ל~1000 ש"ח דווקא ה-7870XT החדש הוא אחד המועמדים היותר חזקים בקניה הזו.

בקיצור, כשיהיו דברים קונקרטיים אנחנו נעדכן ותודה ל-YairZ שהתנדב לעזור בארגון (וגם לכל השאר שהציעו לעזור)! :xyxthumbs:

קחו אוויר והתאזרו בסבלנות - לחץ ופאניקה לא משרתים אף אחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עדיף {עכשיו זה כנראה לא רלוונטי אבל להבא} להצניע את מחיר היעד?

הרי בעלי העיניין ערים לכל מה שקורה בפורום... ופרסום רף מחיר לא יגרום להם להתאמץ יותר ממנו והכל יהיה מקסימום המחיר היעד אם לא יתרחק ממנו בעקבות כך...

אני מאמין שללא פרסום מחיר יעד אפשר להגיע ליותר...

נקודה למחשבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

כבר היה דיון כזה לא פעם ואני לא מתכוון לפתוח אותו שוב - אנחנו מנסים לכוון למחיר הוגן שיהיה משתלם לנו וגם כדאי לחנויות והוא מפורסם כדי שכולם ידעו לאן הולכים ועל מה להתחייב. כמעט כל הקניות שלא עבדו כך וניסו "להתחזר" על המחיר נחלו כישלון צורב מטעמים מובנים.

למי שרוצה להמשיך לדון בנושא - בת'רד אחר בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...