Shoppy - אפליקציה שאני מפתח לשיפור חווית הקניה בקניונים - דרושות עצות (אנדרואיד) - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Shoppy - אפליקציה שאני מפתח לשיפור חווית הקניה בקניונים - דרושות עצות (אנדרואיד)

X_Dror

Recommended Posts

אהלן,

אני רוצה לשתף אותכם באפליקציה שאני מפתח עם חברים, ולקבל חוות דעת ממשתמשים מקצועיים יותר כמוכם.

אשמח לקבל הצעות לשיפור ואולי אפילו תוכלו לתת לי רעיונות לפתרונות של חלק מהבעיות בהן אנו נתקלים.

אז האפליקציה שלנו נקראת Shoppy ואפשר להוריד אותה בחינם מה- Google Play.

כיום ניתן לראות דרכה את כל החנויות ואת המפה של הקניון בקניונים איילון, מלחה, עזריאלי תל-אביב, ואת וגרנד קניון בחיפה אך ללא מפה.

אפשר לחפש חנויות לפי סוג ולפי שם, וניתן לקבל אינפורמציה על כל חנות שנמצאת במפה.

יש לנו גם תמיכה בהצגת לפי חנויות או לפי סוג, אבל כרגע עדיין אין באפליקציה וזה עניין שנמצא בתהליכים.

אני אשמח לקבל חוות דעת מכם בעיקר בנושאים הבאים (אבל לא רק! תרגישו חופשי לתת את דעתכם גם בנושאים אחרים)

1. האם אתם מוצאים את האפליקציה שימושית גם כאשר אין בה מבצעים והיא מהווה בעיקר לניווט בקניון וידיעת אילו חנויות קיימות בו.

2. האם הגרסה הנוכחית של המפה מובנת מספיק והאם התפעול הכללי שלה תקין? חשוב לנו לדעת שהיא עובדת בצורה תקינה על כל המכשירים. המפה הקודמת שפיתחנו לא עבדה על חלקם.

אנחנו חווים איטיות מסוימת איתה בחלק מהמכשירים (זה נובע מחישוב גודל הטסקט והמיקום שלו בכל רינדור), ורציתי לדעת אם על המכשירים שלכם היא עובדת בצורה מספיק טובה.

3. האם התפעול הכללי של האפליקציה הגיוני, נוח ואסטטי, או שיש משהו שמציק.

נראה לי שאלה שלושת השאלות החשובות שהיו לי.

אשמח לקבל ביקורת בונה :)

ותרגישו חופשי להציע כל הצעה! (אפילו מי הם הקניונים הבאים שכדאי לנו להכניס)

תודה!

קצת ...

BGUiy1MNLCPO-bAiWCgryUj8cyCC9zM_PyXWjB9hKQzKCzyqlhgHu6vyyD0a6OfFdA

PA7CKEfjgX4PVpraNzV_wgkgXoWnoV2rU4D2EreeP9TsfQoqgAIDaY1DQcPxhBNlyaH1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...