ניקוי חלקי מחשב, הכיצד? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניקוי חלקי מחשב, הכיצד?

אורח The_Exorcist

Recommended Posts

אורח The_Exorcist

אני רוצה לנסות חלק מהדברים במחשב שלי בצורה יסודית, בעיקר מאוררים ודברים שצוברים לכלוך.

עד כמה שאני זוכר אלכוהול אמור לבצע את העבודה. השאלה היא, האם זה נכון? איזה אלכוהול מומלץ? ועד כמה בטוח לשים היטסינק, מאוררים ואולי גם כרטיסים שונים, בגיגית מלאה אלכוהול.

אם יש המלצות אחרות לניקוי גם יעזור, ניסיתי לחץ אוויר אבל הוא לא יסודי, אני צריך משהו יסודי שיוציא את האמא של הלכלוך מתוך החריצים הקטנים, וסתם לכלוך עקשן.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

10 מעלות!

הגזמת לגמרי!

אולי אצלך המארז שלך היה חתיכת אבק אחת גדולה, אז זה הוריד 10 מעלות,

ניקוי של כל המארז פיקס עם שואב אבק, מקסימום יוריד לך מעלה אחת או שתים, במקרה הממש טוב,

כאשר המארז שלך לא ממש מאובק,

אם המארז של מלא אבק, זה יוכל להשפיע הרבה.

אבל אם כבר ניקת בעבר, והמארז של עם אבק, אבל ממש לא משהו רציני, זה לא לא ממש יעזור להורדת הטמפ.. ::);)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי משתמש במברשת צבע אבל בשביל לעשות עבודה יסודית איתה לוקח הרבה זמן :P !!!

עכשיו אני משתמש בספריי פראון שמיועוד למעגלים חשמליים (מנקה יסודי ובקלות )

אני לא יודע איפה קונים כזה ( אבא שלי מביא לי מהעבודה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספריי קונטקט - או בעברית ספריי מגעים - מתאדה לאחר מספר שניות יחד עם האבק .

ספריי אוויר דחוס - פשוט מוציא אוויר מרוכז לנקודה מסויימת , לא משאיר עקבות וגם דרך מעולה לניקוי המחשב (30 שח בהום סנטר )

אם המחשב שלך מפוצץ אבק אז תהיה לך ירידה של 4 -3 מעלות בטמפ' אם יש לך שכבת אבק דקה אז אולי מעלה שתיים .

אני ממליץ לך לשמן את המאווררים אחרי הניקוי זה מונע הצטברות אבק עליהם , ני מצאתי דרך מאוד מקורית לשמן אותם אם מישהו יודע מה זה בטח רק הבוגרים שבינינו השתמשתי ב - KY .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית מנקה את המחשב פעם לשבועים והשיטה שלי לא קשה(לא אמרתי שהיא קלה...)ואני לא משתמש בספריים למינהם או כמו שאמרת אלכוהול.....

הרכיבים הם:

- קיסמי שינים רגילים מעץ

-קיסמי אוזנים

-ומטליות האלה שאפשר לקנותבאופיס דיפו לנקיון המקלדת וכולי....(אם אין אפשר להשתמש במטליות היגיניוית כאלה שמיועדות לניוק ישבנות של תינוקות.....:|)

עכשיו אתה משתמש במטלית ומנקה את האבק מהרכיבם למיניהם תחתית המחשב למשל וגם רכיבים כמו הכרטיס מסך ( לא יקרה להם כלום, בדוק) ושמגיעים למאווררים , להשתמש במטליות לבד לנקות את האבק ותאמינו לי אם תעשו את זה נכון תנקו לגמרי את המאווררים וגם כנשאר קצת אבק מכסים קצה של קיסם ונקים בחריצים.

אם רוצים אפשר גם להרטיב את קיסמי אוזניים ולעשות אותו דבר במאווררים, אבל המטליות מנקות יותר טוב לדעתי.

וזהו זה שומר על המחשב שלי נקי.

מקווה שעזרתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פסייכו-דד: KY זה על בסיס מים... לא חושב שזה הכי טוב. שים לב מה קורה כשאתה לוקח טיפה מהחומר, מורח אותה ונותן לה להתייבש - החומר בלי המים הוא קצת דביק, ולא מדהים בשמנוניותו. אני מציע לך להשתמש ב-KY לייעודיו המקוריים...

אם כבר שימון למאווררים, קח שמן 9105 ;)

לגבי ניקוי אבק: יש לי קומפרסור. פחית אוויר לכל החיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...