סדרות טלוויזיה - עמוד 68 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרות טלוויזיה

Googleness

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין בעיה יכול להיות שאני טועה. גם זה קורה חח.

אתה בסה"כ בעמדה יותר טובה לשפוט ממני.

בכל מקרה, you got to go with your gut.

מקווה בשבילך שהיא אכן לא תהיה כישלון מוחץ.

תדווח עוד עונה שתיים איך היא נשקול מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא זו לא דוגמה הכי טובה - הנוסע השמיני זה שם הסרט במספר שפות אחרות.

האמת שידעתי את זה.

בכל מקרה לא חסר דוגמאות.

ובהרבה מקרים בין אם יתרגמו מילה במילה, ובין אם ינסו למצוא משהו נאמן לכוונה המקורית, משהו ילך לאיבוד בדרך.

אנחנו לא טורקים או גרמנים שלא יודעים אנגלית.

אנחנו לא מצרים שלא יודעים קרוא וכתוב אפילו בשפתם.

אין שום סיבה שלא נשתמש בשמם הראוי בשפתם המקורית של תכנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב סיכום של מה שאני ראיתי בזמן האחרון:

game of thrones - מאוד אהבתי, לא קראתי את הספר כי אין לי זמן, אבל הסדרה מכילה דמויות חזקות ופריצות של דברים על טבעיים במינון שגורם לזה להראות מסקרן כל פעם מחדש.

fargo - חביבה מאוד, ניהנתי לראות אותה אם כי היא לא מדהימה או מיוחדת בכל דרך.... פשוט מעבירה את הזמן ועדיין מסקרנת, מומלץ לראות את הסרט שקצת מתקשר לעלילה.

breaking bad - הסדרה הכי טובה לדעתי של הזמן האחרון, ראיתי אותה עם אישיתי ברצף מהעונה הראשונה עד הסוף. יש נפילה קצת בעונה השנייה עם החפירות של סקיילר אבל שווה לסבול בשביל ההמשך, מדהים איך לוקחים נושא קיצוני כזה ועושים ממנו סדרת מיינסטריים, מה גם שיש הברקות פה ושם של סצנות מיוחדות כמו הפרסומת של סול (שחקן ענק) ועוד... חבל שהיא נגמרה, לא זוכר מתי היית סדרה עם כל כך הרבה שחקנים טובים.

Agents of S.H.I.E.L.D - חביבה, משעשעת אבל קצת ילדותית. אם אהבתם את הירוס אז זה יחסית קרוב

24 עונה 9 - אחת העונות הענקיות! למי שאוהב את הג'אנר אין על ג'ק באוור! מומלץ גם למי שלא ראה את העונות הקודמות.

כרגע אני מתלבט איזה סדרה להמשיך, ברשימה שלי כרגע יש את : יש המלצות במה להתחיל?

True.Detective

Fringe

Masters.of.Sex

Gang Related

Banshe

לא אהבתי את House.Of.Cards אחרי הפרק הראשון\שני, יותר מידי חפירות ובלי אקשן, יש מישהו שיכול לשכנע בכל זאת לראות אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...