קנית כונן SSD למחשב שלי.. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנית כונן SSD למחשב שלי..

KingYes

Recommended Posts

שלום לכם,

רציתי להתפנק על כונן . אני הבנתי שזה עולם אחר לגמרי מה-HDD הרגילים שאנו רגילים אליהם.

השאלה שלי, עד כמה ה- הזה מומלץ מאשר HDD? ועד כמה הוא שווה את הכסף הזה?

ועוד משהו, אני רוצה משהו באיזור ה-120GB, איזה דגם הכי מומלץ ברמת מהירות/אמינות/מחיר..

תודה רבה לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי לSSD לפני חודש וזה באמת עולם אחר, הרבה יותר מהיר ומגביב הרבה יותר מהר בכל, שקט מאוד(0DB), בעצם אין לך מנוע בפנים שצריך לסובב דיסקים ולהזיז מחט שתקרא את המידע, זה צ'יפים של זכרונות ובקר שקורא אותם - ומפה גם מגיעה המהירות, בגלל שהקריאה יכולה להתבצע מכל התאים בו זמנית לא כמו דיסק מכאניHDD שצריך להזיז את המחט לכל בית שהוא רוצה להגיע.

התשובה שלך: מומלץ בהחלט אם אתה רוצה לפנק את עצמך במחשב שעובד חלק, הוא יקר מאוד ואפשר להתייחס אליו כאל מותרות, אם יש לך כסף לבזבז לך על זה אם לא אז לא, כי אפשר לחיות בלעדיו.

לי יש intel 330 120GB שהוא עובד מעולה, אבל קראתי בפורום שהדגם הזה כבר מתיישן לכן לפי ההמלצות כאן כדאי ללכת על M4 128GB

המהירות תהייה דומה בכולם, רוב הסיכויים שמה שיגביל אותך זה הבקר של המחשב שלך אם הוא לא חדש, חוץ ממהירות תאורטית שכתובה על דף לא תרגיש הבדל בעבודה - שזה מה שחשוב

אמינות - שאלה טובה, הטכנולוגיה חדשה ויש פה הפורום כל מיני תקלות שונות ומשונות, הSSD אמור להחזיק יותר שנים מHDD, אבל שוב פעם, זה לא קיים בשוק יותר מכמה שנים אז אין דעה שלמה לגבי זה. מקווה שעזרתי לך לקבל קצת מידע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hizuk:

באטלפילד 3 עבר מלטעון את "נושאר קאנלס" בדקה וחצי ל13 שניות (!) פשוט מדהים, אני ממש מרוצה, ויש לי יחסית ישן (גם שהוא היה חדש הוא לא היה מלך הביצועים) ה-M4 אמור להיות מהיר ממנו משמעותית (יש לי קורסאיר force 3 בנפח של 120GB)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לקבל את השיפור שאתה רוצה אתה צריך שהתוכנה\משחקים יהיו על הSSD.

אם אין לך 2.5" במארז אתה יכול לקנות מתאם או שפשוט להניח את הSSD על הקשיח הקיים ולהשתמש בדבק סלוטפ בשביל שלא יזוז יותר מידי(מה שאני עשיתי והוא שם כבר כמה חודשים ^^).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...