נפלאות הKSP ברשת. שוב פעם KSP מטעה. לבדוק לפני שקונים IPhone5 ב KSP! - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נפלאות הKSP ברשת. שוב פעם KSP מטעה. לבדוק לפני שקונים IPhone5 ב KSP!

Shtupel

Recommended Posts

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אאל"ט חברות הסלולר הן היבואניות הרשמיות של האייפון 5 לישראל. לפיכך הן מחוייבות לטפל בכל מכשיר 5 מהדגמים שהם מייבאים, ללא קשר למקום בו נקנו.

לפי מה שאני יודע רק אורנג' מוכנים לקבל ולממש אחריות

עדיין אני לא מבין בשביל מה הוא צריך אחריות של "היבואנית הרשמית"

אני עדיין לא מצאתי באתר של שהחברות הם היבואנית הרשמית ??!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא מבין מה אתה רוצה להגיד פה בעצם ??!?!?! :s05: :s05:

ksp מספקת את הדגם שכולם מחפשים!! אם תיקרא קצת בפורומים תבין שזה הדגם הכי טוב!!

איפה השקר פה?? בגלל שאתה מקבל דגם עם יותר תדרים אז זה לא טוב?? :kopfpatsch:

לא מבין מה אתה רוצה או לפחות זה שרשם את הפוסט רוצה, קראתי את המקורי , וגם שם כולם אמרו לו מה הוא רוצה

הרי ברור שלא תקבל אחריות מהחברות הסלולר על משהו שקנית בKSP , האחריות תיהיה דרך KSP! :s07:

בקיצור רצית להתלונן על KSP ולא מצאת סיבה אז חיפשת סיבה קצת מטומטמת

אני מבין טוב מאוד מה כולם מחפשים וכל הסיפור על תדרי הLTE, אבל תבין שזה לא העניין פה!

זה לא עניין של יותר טוב או פחות טוב, זה עניין של פרסום שיקרי!

וזה דווקא מאוד ברור (על פי חוק) שאני כן אקבל אחריות באורנג' אם אורנג' מוכרת את אותו המכשיר.

ואגב, באתר של כן מופיע שאורנג' היא היבואן הרשמי.

גם אם KSP תביא מכשיר 17 שרק למנכ"ל של יש ותפרסם אותו כדגם אחר וכתוצאה מכך לא תהיה לך אחריות בחברת הסלולר שלך זה, א: עבירה על החוק, ב: הטעיית הלקוח ו ג': לא נותן לך אחריות בחברת הסלולר שלך שהיא היבואן הרשמי ורק היא מוסמכת לתקן את המכשיר (ע"פ הוראות של אפל).

עכשיו, אני לא יודע מה איתך אבל אותי זה מקומם ומרגיז לראות הטעיית לקוח ברשת כזו גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין טוב מאוד מה כולם מחפשים וכל הסיפור על תדרי הLTE, אבל תבין שזה לא העניין פה!

זה לא עניין של יותר טוב או פחות טוב, זה עניין של פרסום שיקרי!

וזה דווקא מאוד ברור (על פי חוק) שאני כן אקבל אחריות באורנג' אם אורנג' מוכרת את אותו המכשיר.

ואגב, באתר של כן מופיע שאורנג' היא היבואן הרשמי.

גם אם KSP תביא מכשיר 17 שרק למנכ"ל של יש ותפרסם אותו כדגם אחר וכתוצאה מכך לא תהיה לך אחריות בחברת הסלולר שלך זה, א: עבירה על החוק, ב: הטעיית הלקוח ו ג': לא נותן לך אחריות בחברת הסלולר שלך שהיא היבואן הרשמי ורק היא מוסמכת לתקן את המכשיר (ע"פ הוראות של אפל).

עכשיו, אני לא יודע מה איתך אבל אותי זה מקומם ומרגיז לראות הטעיית לקוח ברשת כזו גדולה.

איפה זה רשום אצל ? שאורנג' היא היבואנית הרשמית ? ושרק היא מוסמכת לתקן את המכשירים שלה.

מה שרשום באתר של שהחברות הן מפיצות של המכשיר (רק מוכרות)

למה אתה חושב שיהיה לך אחריות בחברות הסלולר למכשיר שלא נקנה דרכם?!

קנית עכשיו C2-01 מKSP אז אורנג' תיתן לך אחריות????!?!?! :facepalm:

ובוא תראה לי איפה אפל רשמה שאורנג' היא נציגה שלה בארץ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נוהג לקנות ב-KSP כבר שנים. אני מקבל בסניף בו אני קונה שירות מצויין ובפעם היחידה שהייתי צריך לבצע RMA הוא בוצע במהירות ויעילות ודיסק דפוק שהיה באחריות הוחלף תוך 48 שעות בדיסק חדש ללא שום שאלה או בעיה.

ואני נוהג לקנות בIQPC, מסך שהתקלקל אחרי כמעט שנתיים נשלח לתיקון וחזר אליי עם שליח. דיסק קשיח שהפסיק לעבוד כשבוע אחרי הקניה הוחלף תוך פחות מ3 דקות בחנות (רק בדקו שהוא באמת לא עובד ושלפו לי אחד חדש).

אני לא מבין מה הנקודה שלך...

הבעיה היא לא עם אלה שמצליחים לממש אחריות, אלא עם אלה שלא. הבעיה היא לא עם אלה שזוכים לקבל שירות ראוי, אלא עם אלה שלא. הבעיה לא עם אלה שמקבלים את המוצר שעליו שילמו, אלא עם אלה שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה זה רשום אצל ? שאורנג' היא היבואנית הרשמית ? ושרק היא מוסמכת לתקן את המכשירים שלה.

מה שרשום באתר של שהחברות הן מפיצות של המכשיר (רק מוכרות)

למה אתה חושב שיהיה לך אחריות בחברות הסלולר למכשיר שלא נקנה דרכם?!

קנית עכשיו C2-01 מKSP אז אורנג' תיתן לך אחריות? ??? !?!?! :facepalm:

ובוא תראה לי איפה רשמה שאורנג' היא נציגה שלה בארץ?!

אתה מדבר שטויות בלי לדעת... אורנג' סלקום ופלאפון מחויבות לתקן אצלן כל שנמצא תחת אחריות יצרן בינלאומית.

כן גם אם גנבת אותו בקמבודיה ואין לך שום קבלה תגיע לאורנג' אם הוא באחריות יצרן והתקלה היא תקלה של אחריות יצרן הם גם יחליפו לך לחדש במסגרת האחריות.

(קבל את זה כעובדה מאחד שעבד באורנג' וראה את זה קורה הרבה פעמים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר שטויות בלי לדעת... אורנג' סלקום ופלאפון מחויבות לתקן אצלן כל אייפון שנמצא תחת אחריות יצרן בינלאומית.

כן גם אם גנבת אותו בקמבודיה ואין לך שום קבלה תגיע לאורנג' אם הוא באחריות יצרן והתקלה היא תקלה של אחריות יצרן הם גם יחליפו לך לחדש במסגרת האחריות.

(קבל את זה כעובדה מאחד שעבד באורנג' וראה את זה קורה הרבה פעמים)

איפה זה רשום באתר של אפל??

ובוא אני יגיד לך מקרה אמיתי , אחי קנה את "הדגם האירופי" ורצה לממש אחריות ואמרו שלדגם הזה ספציפי הם לא נותנים אחריות

וכן התקלה הייתה בעיה במעבד, ושדיבתי עם SUPPORT הם אמרו שאין להם שום נציגות בארץ וחייב להגיע לאחד מחנויות סטור!

אז איפה החברות פה בכל הסיפורר, מתי שבא להם לתת אחריות הם נותנים?!

אהה והם גם ביקשו קבלה...

אז בתור אחד שעבד באורנג' איפה האחריות?? איפה זה רשום באתר של אפל??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג איפה זה מופיע באתר של אפל, אני רק יודע שבתור חברות עם מעבדה שמורשית לתיקון מכשירי אפל, אישור שניתן על ידי אפל, הם מחויבים לתקן כל מכשיר שנמצא באחריות יצרן (כמובן שהם יודעים איך לטפל, אני יכול לתאר לעצמי תרחיש שבו יש מכשירים מסוימים של אפל שלא נמכרים ברשת ולכן הם לא יודעים איך לתקן אותם).

ויפה שזה מה שאמרו לך בתמיכה, הבעיה היחידה שאין אפל סטור בארץ

תוצאה ראשונה בגוגל:

http://faq.orange.co.il/22893/%D7%90%D7%97%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%99%D7%A6%D7%A8%D7%9F-%D7%9C%D7%9E%D7%9B%D7%A9%D7%99%D7%A8-%D7%A9%D7%A0%D7%A7%D7%A0%D7%94-%D7%91%D7%97%D7%95%D7%9C-%D7%9C%D7%90-%D7%9C%D7%9C%D7%A7%D7%95%D7%97-%D7%90%D7%95%D7%A8%D7%A0%D7%92

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג איפה זה מופיע באתר של אפל, אני רק יודע שבתור חברות עם מעבדה שמורשית לתיקון מכשירי אפל, אישור שניתן על ידי אפל, הם מחויבים לתקן כל מכשיר שנמצא באחריות יצרן (כמובן שהם יודעים איך לטפל, אני יכול לתאר לעצמי תרחיש שבו יש מכשירים מסוימים של אפל שלא נמכרים ברשת ולכן הם לא יודעים איך לתקן אותם).

ויפה שזה מה שאמרו לך בתמיכה, הבעיה היחידה שאין אפל סטור בארץ

תוצאה ראשונה בגוגל:

http://faq.orange.co.il/22893/%D7%90%D7%97%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%99%D7%A6%D7%A8%D7%9F-%D7%9C%D7%9E%D7%9B%D7%A9%D7%99%D7%A8-%D7%A9%D7%A0%D7%A7%D7%A0%D7%94-%D7%91%D7%97%D7%95%D7%9C-%D7%9C%D7%90-%D7%9C%D7%9C%D7%A7%D7%95%D7%97-%D7%90%D7%95%D7%A8%D7%A0%D7%92

לפי התושבה שלהם , ניתן לקבל אחריות למכשירים שלא קשורים לאירופה , לפי מה שפותח הפוסט ממש רצה שזה יהיה "מכשיר אירופאי"

עדיין לא ענית לי ? מאיפה אורנג' החליטו שהם נציגה רשמית לא יודעים שום דבר על זה

ואורנג' פתאום החליטו שהמכשיר של אחי לא מתאים להם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא ברור לך כאן?!

חוק הגנת הצרכן בארץ אומר ש כל מכשיר שאחת מחברות הסלולר מוכרת אותו מחוייבת לתקן את אותו דגם מכשיר גם אם לא נקנה דרכה.

"מכשיר ממדינות גואם, אמריקה הלטינית או ניו זילנד לא ניתן להכניס..."

כלומר, המכשיר שKSP מוכרת לא מקבל אחריות יצרן דרך אורנג' אלא רק דרך סטור וכו'.

בקשר לאח שלך זה מקרה ספציפי וצריך לדעת את כל הפרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין אף אחד פה לא הראה לי שום הוכחה ש...

1. חברות הסלולר הם "היבואניות הרשמיות" של בארץ (לפי הפרסום של הם משווקות וזהו)

2. מאיפה הבאת את החוק הזה שחברת חייבת לתקן "במסגרת האחריות" מכשיר שלא נקנה דרכם אני רוצה הוכחה איפה זה רשום?!?

המקרה של אחי כנראה זה עוד אלף מקרים שקרו לאנשים שלא רושים על זה בפורום... (הם פשוט "ניפנפו" אותו בגלל שהוא לא לקוח שלהם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין אף אחד פה לא הראה לי שום הוכחה ש...

1. חברות הסלולר הם "היבואניות הרשמיות" של בארץ (לפי הפרסום של הם משווקות וזהו)

2. מאיפה הבאת את החוק הזה שחברת סלולר חייבת לתקן "במסגרת האחריות" מכשיר שלא נקנה דרכם אני רוצה הוכחה איפה זה רשום?!?

המקרה של אחי כנראה זה עוד אלף מקרים שקרו לאנשים שלא רושים על זה בפורום... (הם פשוט "ניפנפו" אותו בגלל שהוא לא לקוח שלהם)

להוכיח לך?!

פתח ושחרר אותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...