חיבור כרטיס מסך בעזרת כבל 6+8pin פרטים בפנים. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור כרטיס מסך בעזרת כבל 6+8pin פרטים בפנים.

idanmal

Recommended Posts

שלום לכולם ותודה מראש לעוזרים..

יש ברשותי כרטיס מסך מדגם 7970 עם קירור צד שלישי, לכרטיס יש חיבורים של 6+8 pin.

יש לי כבל שיוצא מהספק והוא מתפצל בסופו ל-6 ול-8 פינים, חיברתי ואמרתי תודה, הכל עובד.

גם ב-OC כבד הכל נראה יציב, משחקים ובדיקות.

אבל אז ראיתי את זה:

http://www.overclock.net/t/1204690/8-pin-power-connector-neccessary-for-7970

ולפי מה שאני מבין הכרטיס שלי צריך לפחות 250W ואני נותן לו בערך 225W ,לפי מה שהבנתי?

אם זה ככה אז איך זה לא קורס?

הסלוט של ה-pci-e נותן 75W והכבל שהולך מהספק לכרטיס, זה לא משנה שהוא מתפצל, הוא עדיין נותן רק 150W.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין לך צורך לדאוג, הם לקחו בחשבון את זה , מספיק שיש לך ספק איכותי של 620W עם יציאה של 8+6 פינים , אני לא מאמין שמי שקונה 7970 צריך תחנת כח לזה , אם הכרטיס עובד לך תקין ואני כבר התרשמתי שאתה מאוד מרוצה, אז לא כדאי שתדאג :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני תקרא מה רשמו בקישור שהבאתי, זה שהספק שלי 750W זה לא משנה.

הכרטיס הרעב הזה כדי לעבוד יציב אמור לקבל 250W ולפי מה שמחובר אילו הוא מקבל רק 225W.

מהסלוט 75, מכבל 8 פין מקבלים 150 וזה לא משנה שהוא מתפצל כי עדיין הוא מעביר אותו watts .

ביחד זה יוצא 225W, אלה אם אני מפספס משהו :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח שלי לא הבנת אותי.

החלפתי ספק, בעבר היו לי שני כבלים שהלכו מהספק לכרטיס אוקי ?

עם הספק החדש גיליתי כבל יחיד שבקצהו מתפצל לשני חיבורים, האחד 8 והשני 6 .

חיברתי את הכבל לכרטיס ולא חשבתי יותר מדי.

עכשיו זה לא יש מאין, אתה לא יכול לגרום לכבל שמעביר 150w להעביר 225w כי יש בו פיצול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני הסתכלתי על ספק 620W M12II בספק שלך (750W) צריך להיות 4 יציאות ל- 4 כבלים שכל אחד מתפצל ל- 6PIN/8PIN.

אם תסתכל בקופסה של הספק צריך להיות לך עוד 3 כבלים כאלה כמו זה שחיברת כבר, פשוט תחבר עוד אחד כזה לספק ולכרטיס, ונגמר הסיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני הסתכלתי על ספק 620W M12II בספק שלך (750W) צריך להיות 4 יציאות ל- 4 כבלים שכל אחד מתפצל ל- 6PIN/8PIN.

אם תסתכל בקופסה של הספק צריך להיות לך עוד 3 כבלים כאלה כמו זה שחיברת כבר, פשוט תחבר עוד אחד כזה לספק ולכרטיס, ונגמר הסיפור.

את הכבל הזה תחבר רק לכניסה אחת של הכרטיס (6PIN או 8PIN), ותחבר עוד כבל כזה ליציאה הפנויה בספק ולכניסה שנשארה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...