האם יש הבדל בין כבל USB 2 לבין כבל USB 3? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש הבדל בין כבל USB 2 לבין כבל USB 3?

Animor

Recommended Posts

שלום,

האם יש הבדל בין כבל 2 לבין כבל 3? אם כן, יש המלצה לכבל שתומך ב- 3 במחיר סביר?

הסיפור הוא כזה: יש לי DOK שאמור לתמוך ב- 3. כאשר אני מחבר אותו לפורט USB2 במחשב אני מקבל הודעה שההתקן יוכל לעבוד מהר יותר אם אחבר אותו ל-USB3.

הזמנתי מאיביי כבל מאריך שאמור לתמוך ב-USB 3 במחיר ממש נמוך. הבעיה היא שכאשר אני מחבר את ה-DOK לפורט של ה-USB 3 דרך הכבל, אני עדיין מקבל את ההודעה שההתקן יכול לעבוד מהר יותר. זה נראה כאילו הכבל מגביל את המהירות.

אז אם באמת יש הבדל בכבלים, כנראה עבדו עליי ומכרו לי כבל של USB2. אם זה כך, אשמח לקבל המלצה לכבל USB3 במחיר סביר.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות, למרות שאני עדיין לא יודע מה ההבדלים בין שני הכבלים.

הסיבה שקניתי כבל ל-USB3 היא שהפורט של USB3 נמצא בצד האחורי של המחשב, והגישה אינה נוחה. אני משתמש די הרבה ב-DOK, אז חשבתי שיהיה יעיל לחבר כבל מאריך ל-USB3 ולהעתיק קבצים במהירות גבוהה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכנסתי את הכבל עד הסוף וניסיתי בשני הפורטים של ה-USB3. אני עדיין מקבל את ההודעה שההתקן יכול לעבוד מהר יותר. וכאשר אני מחבר את ה-DOK ישירות לפורט במחשב, אני לא מקבל את ההודעה הזו.

אני מצרף תמונה של הכבל שקיבלתי, האם ניתן לומר מהתמונה אם מדובר ב-USB3 או USB2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהם מעודכנים.

הרי אם אני מחבר את ה-DOK ישירות לפורט של ה-USB3 (לא דרך הכבל), אני לא מקבל את ההתראה שההתקן יכול לעבוד מהר יותר. מכאן אני מניח שהוא מזוהה כ-USB3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אני חושב שגיליתי את מקור הבעיה: אין מגע טוב בין ה-DOK לכל הפינים של הכבל. אם אני מחבר את ה-DOK לכבל ולוחץ עליו קלות בזווית, אני לא מקבל את ההודעה על ה-USB3. אם אני פשוט מכניס את ה-DOK באופן רגיל מבלי להפעיל לחץ, אני מקבל את ההודעה.

כנראה שהכבל דפוק. אני אנסה להצר אותו קצת עם מברג, אולי זה יגרום למגע בין הפינים.

תודה לכולם על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...