כמה אתם משלמים בבזק בין לאומי? - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה אתם משלמים בבזק בין לאומי?

yellow acid

Recommended Posts

כן.

כמו שכתבתי בדיוק: המבצע הזה הוא שיתוף פעולה של הוטמובייל עם הוטנט. ב-99 ש"ח אתה מקבל את הטלפון + ספק האינטרנט. לא תשתית.

הוטנט זה ספק שירות בלבד, לא ספק תשתית!

למעשה HOT בכלל לא רשאית (על פי חוק) להציע לך חבילות שכוללות תשתית וספק אינטרנט! מבצע ההיכרות הזה שהיה להם בתחילת הדרך של הוטנט היה ספק-חוקי-ספק-בתחום-האפור (כי הם נתנו לך לכאורה אפשרות לבחור ספק, אבל בכל ספק אחר המחיר היה יקר יותר.. כך שבפועל זאת היתה חבילה "משותפת" ומשרד התקשורת הורה להם להפסיק).

עדיין לא בטוח?

כנס לאתר של HOT עצמה (התשתית) ותראה שאין שום זכר למבצע הזה.

http://www.hot.net.il/heb/Internet/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן.

כמו שכתבתי בדיוק: המבצע הזה הוא שיתוף פעולה של הוטמובייל עם הוטנט. ב-99 ש"ח אתה מקבל את הטלפון + ספק האינטרנט. לא תשתית.

הוטנט זה ספק שירות בלבד, לא ספק תשתית!

למעשה HOT בכלל לא רשאית (על פי חוק) להציע לך חבילות שכוללות תשתית וספק אינטרנט! מבצע ההיכרות הזה שהיה להם בתחילת הדרך של הוטנט היה ספק-חוקי-ספק-בתחום-האפור (כי הם נתנו לך לכאורה אפשרות לבחור ספק, אבל בכל ספק אחר המחיר היה יקר יותר.. כך שבפועל זאת היתה חבילה "משותפת" ומשרד התקשורת הורה להם להפסיק).

עדיין לא בטוח?

כנס לאתר של HOT עצמה (התשתית) ותראה שאין שום זכר למבצע הזה.

http://www.hot.net.il/heb/Internet/

אם ככה, לא ממש מלהיב. אני לא מתפלא על שהשתמשו בפרטים מעורפלים (תשתית או ספקית אינטרנט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי גם נטוויזין לא חפים ממחירים גבוהים ואני אנצל את ההיזדמנות לסיפור קטן על שירות שקרה לי ב012

אני נמצא כרגע ב 012 ודי נשבר לי הז... מהם. שירות הטכני שלהם הופך להיות גרוע ברמות מחודש לחודש שפשוט אין עם מי לדבר אני מוגבל פיזית ולפני איזה שבוע כל האינטרנט והטלפוניה אצלי קרסו בשיחה עם נציג תמיכה התבקשתי לבצע כל מיני דברים בנטב ובמתאם שיחות שהצריחו אותי לבצע פעולות שאני לא יכול עכב מגבלה אבל גם לאחר שאמרתי זאת לתומך (ולא לאחד ) לא עזר לי כלום הוא ביקש ממני שאביא מישהו שיעשה את הפעולות הנדרשות וכל זאת מהקמצנות שלהם לשלוח טכנאי יומיים הייתי ללא או טלפון עד שהגיע חבר ובשיחה איתם עשה את הנידרש . אבל מה היה קורה אילו החבר לא יכל להגיע בזמן יחסית קצר אולי הייתי נשאר עוד הרבה ימים ללא וטלפון כי החברה חרטה על דיגלה לתת מינימום של שירות. לאחר שהסתיימו תלאותי דיבר איתי מנהל משמרת כל שהוא והיציע לי פיצוי של חודשים אינטנרט חינם שזה אומר 50 ש"ח ואני אומר שהביזיון בחברות הללו הוא נוראי וחברה כמו 012 שלא מתחשבת בצרכנים לא צריכה להיות על המפה !לצערי אני איתם עוד מתקופת "האבן" שרק התחיל פחות או יותר עידן האנטרנט בארץ וקראו להם אז זהב אבל כניראה היגיע הזמן גם אותם לנטוש כל רכישה של החברה על ידי איש עסקים הופך את השירות לגרוע עוד יותר אבל כניראה שיש הקבלה בין השירות של אורנג' לבין השירות של 012 כי לשני החברות אותו בעלים

ביררתי בבזק המחירים היו יקרים כנ"ל גם ב013 רצו ממני 26 ש"ח על 12 מגה בו בזמן שאני משלם פחות ב012 גם בטלפון ההצעות שלהם היו בשמיים

אני משלם ב012 על שני קווים 60 ש"ח כאשר לכל קו יש לי חבילה של 3000 דקות ונייחים

ב013 הציעו לי משהו כמו מ 40 ש"ח לכל קו על חבילה של 800 דקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...