כמה אתם משלמים בבזק בין לאומי? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה אתם משלמים בבזק בין לאומי?

yellow acid

Recommended Posts

בשבעות האחרונים הספק שלי עושה לי בעיות והתמיכה שלו לא ממש עוזרת ואני חשבתי לעבור לבזק בינלאומי

הבעיה היא שהם רוצים 40 שקל לחודש ועוד 25 על חבילת שזה 20 שקל יותר ממה שאני משלם עכשיו (כולל הגיימרים שיש לי)

הם לא הסכימו בשום אופן להציע מחיר נמוך יותר.

מישהו כאן משלם פחות מזה? אם כן איך הוא השיג את זה?

מישהו הציע לי להתחבר אליהם ואז לאיים בניתוק ולבקש שימור לקוחות, מה דעתכם?

אני במהירות של 10 מגה אם זה משנה משהו...

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני הייתי משלם להם 30 שקלים על 10 מגה , ללא שום וויכוח , במקרה עברתי לטלפון של NETVISION והציעו לי על כל מהירות שלא תהיה לי 20 שקלים [כולל 100MB], אז לקחתי את ההצעה .

ביקשתי מבזק-בינלאומי שיקפיאו לי את המנוי , הם רצו להוריד לי ל25 שקל.

אם אני אראה שNETVISION מתפקד טוב אני אנתק את -בינאלומי לגמרי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

50מגה 30שח + גיימר 15שח. (וזה אחרי שהיה לי 20מגה ופשוט התקשרתי וביקשתי שדרוג ל50 באותו מחיר).

תגיד להם ש40 זה יקר וחברות אחרות מציעות 20-30שח. כמו כן, שאל למה לעזאזל אתה צריך לשלם 40 על 10מגה כשאחרים משלמים 30שח על 100 מגה (או 50מגה במקרה שלי).

אם יגידו לך שהם צריכים את המק"ט של המבצע אז שימצאו אותו דרך שם המשתמש כמו שעשו כאן - http://www.hometheater.co.il/vt178767.%D7%99%D7%A9-%D7%A4%D7%94-%D7%9E%D7%99%D7%A9%D7%94%D7%95%D7%90-%D7%A9%D7%9E%D7%A9%D7%9C%D7%9D-30-%D7%A9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תודה רבה!

אני שונא לדבר איתם על חברות אחרות כי אז הם חופרים לי על הכבל התת ימי שלהם חצי שעה ולא עוזבים.

אמרתי להם שזה לא משנה לי כי אמא שלי משלמת ולא אכפת לה אם זה כבל תת ימי או לא רק היא רוצה מחיר טוב יותר ואמרו לי"טוב אין מה לעשות ביי"

מישאקס את יכול להסביר יותר על המק"ט הזה?

אני אמור להתקשר ולהגיד להם שיש לי חבר שמשלם 30 שקל על 50 מגה ו15 לגימרים ולבקש גם?

אני אצתרך את שם המשתמש שלך בשביל זה? (בלינק שנתת לא דיברו על גימרים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד להם ש40 זה יקר וחברות אחרות מציעות 20-30שח. כמו כן, שאל למה לעזאזל אתה צריך לשלם 40 על 10מגה כשאחרים משלמים 30שח על 100 מגה (או 50מגה במקרה שלי).

מה יש עוד להסביר? הכל גם כתוב בלינק.

חוץ מזה אל תיקח כרגע, 014 עובדים יופי גם בלעדיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שילמתי בכל השנה האחרונה 29 ש"ח ל-100 מגה.

בדיוק עוד חודש נגמר לי המסלול הזה (ואז עולה ל-60 ש"ח, לא רלוונטי כמובן) ואתמול דיברתי איתם בשביל לחדש אותו. יאמר לזכותם שהם שלחו לי אימייל שמזכיר את זה.

באותה שיחת טלפון, הנציגה הציעה לי 100 מגה ב-39 ש"ח. אמרתי לה שהיום אני משלם 29 ש"ח והיא אמרה לי שזה מחיר שקיבלתי משימור לקוחות, אצלה זה המחיר הכי זול שהיא יכולה להציע, והיא לא יכולה לפנות לשימור לקוחות כי כרגע הם לא פועלים (התקשרתי בסביבות 6 בערב, שימור לקוחות מסתבר עובדים מ-8 בבוקר עד 3 בצהריים).

הנציגה הציעה לי להתקשר שוב ביום אחר, בשעה שבה הם זמינים, כי היא בטוחה שהם יוכלו להציע לי מחיר זול יותר. יצאה גבר :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להזכירך, קיים חוק ההתנתקות שמאפשר לך לעבור מספקית אחת לאחרת ללא צורך בהתנתקות מהחברה הקודמת.

פשוט תעבור לחברה שמציעה לך מחיר משתלם יותר ונגמר הסיפור.

המלצה שלי - תעבור לאחת הספקיות החדשות (018, FREE, טלזר ועוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שידרגתי לפני איזה שבועיים מ-20 מגה ל-30 מגה ללא תוספת תשלום וללא ויכוח, אני משלם 30 ש"ח.

הנציגים באמת לא יכולים להציע מחיר של 30 ש"ח, פשוט תבקש שימור לקוחות (עובדים בוקר-צהריים), לדעתי אפשר לקבל 30 ש"ח על כל המהירויות.

לי הנציגה הציעה 33 ש"ח ואמרה שזה מחיר מיוחד בשבילי ואסור לה באמת לעשות כזה דבר (חרטא) - אמרתי לה שאני לא מסכים - העבירה לשימור לקוחות ובשימור לקוחות ישר הביאו לי מה שרציתי בלי התמקחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

30 שקל על 100 מגה.

אתה לא צריך חבילת מאז שהם עברו לקבל התת ימי.

אני איתם כבר המון שנים ואין לי שום תלונה. מחירים מעולים והכל עובד כמו שצריך (סרטונים טסים, פינגים מעולים 60-90 לשרתי אירופה, טורנטים והורדה מHTTP על מהירות הכי גבוהה)

עריכה: קראתי תגובות ואוסיף: הייתי צריך להגיד להם פעם אחת שאני מתנתק והם ישר העבירו אותי לשימור לקוחות, ואז לאחר כמה דקות של המתנה הנציג בלי שום ויכוחים הציע לי 30 שקל ואחרי זה עוד היו לי בעיות לשלם באשראי והוא חזר אלי כל יום ואפילו עזר לי עם סידור חשבון מייל עד שסידרתי הוראת קבע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...