טוקבקים בתשלום נגד ביבי. - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טוקבקים בתשלום נגד ביבי.

yosda-boy

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רק אשוב ואומר שלדעתי אין דין אתר כדין עסק - אסור לך לפתוח עסק אליו תאפשר כניסה רק לחברים שלך, כן מותר לך לפתוח אתר כזה, וטוב שכך.

קוורטי, מתי תבין שברגע שאתר מגלגל כספים כלשהם הוא עסק לכל דבר? חוץ מזה, מועדון שפתוח רק לחברים שלך אינו עסק. מועדון שפתוח לציבור הרחב, או לחלק נרחב ממנו, הוא עסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוורטי, מתי תבין שברגע שאתר מגלגל כספים כלשהם הוא עסק לכל דבר? חוץ מזה, מועדון שפתוח רק לחברים שלך אינו עסק. מועדון שפתוח לציבור הרחב, או לחלק נרחב ממנו, הוא עסק.

אם בניתי אתר בו אני מפרסם טריקים שהחתול שלי עושה, אני מאפשר גישה אליו רק רק לחברים שלי, ויש כאלו המוכנים לשלם לי עבור פרסום באתר. האם לשיטתך אני הופך לעסק שמחויב לאפשר גישה לכולם לאתר?

אם בבעלותי (או בשכירות) מקום שהיעוד שלו הוא לעסקים (הארנונה בהתאם למשל), אזי אני זקוק לרישוי מתאים (במקרה של מועדון אישור משטרה, מכבי אש וכו'), ואיני רשאי לסנן בכניסה אליו לפי הפרמטרים שהוגדרו בחוק, לכן איני יכול להכניס רק "חברים", כי תמיד אוכל לטעון שכל האנשים הלבנים הם חברים שלי ואין לי אף חבר שחור, לכן שחורים אינם יכולים להכנס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בניתי אתר בו אני מפרסם טריקים שהחתול שלי עושה, אני מאפשר גישה אליו רק רק לחברים שלי, ויש כאלו המוכנים לשלם לי עבור פרסום באתר. האם לשיטתך אני הופך לעסק שמחויב לאפשר גישה לכולם לאתר?

אם אתה מכניס רק את החברים שלך, אף אחד לא ישלם לך על פרסום באתר. ברגע שהאתר מספיק חשוף לציבור בשביל להצדיק פרסומות בתשלום, הוא מרחב ציבורי.

אם בבעלותי (או בשכירות) מקום שהיעוד שלו הוא לעסקים (הארנונה בהתאם למשל), אזי אני זקוק לרישוי מתאים (במקרה של מועדון אישור משטרה, מכבי אש וכו'), ואיני רשאי לסנן בכניסה אליו לפי הפרמטרים שהוגדרו בחוק, לכן איני יכול להכניס רק "חברים", כי תמיד אוכל לטעון שכל האנשים הלבנים הם חברים שלי ואין לי אף חבר שחור, לכן שחורים אינם יכולים להכנס.

בדיוק. הבעיה היא שאתרי החדשות אינם "מועדוני חברים", אז איך זה רלוונטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מכניס רק את החברים שלך, אף אחד לא ישלם לך על פרסום באתר. ברגע שהאתר מספיק חשוף לציבור בשביל להצדיק פרסומות בתשלום, הוא מרחב ציבורי.

יש לי כ-300 חברים, כולם אוליגרכים כבדים. אני מפרסם כ-2 סרטונים ביום.

השירותים המפורסמים באתר רלוונטיים לאותם אוליגרכים ועולים הרבה כסף. התשלום שאני מקבל עבור הפרסום גבוה בהתאם.

בדיוק. הבעיה היא שאתרי החדשות אינם "מועדוני חברים", אז איך זה רלוונטי?

טענת שמועדון שמכניס חברים בלבד אינו נחשב לעסק. אני אומר שמועדון כזה מלכתחילה לא יכול להתקיים (אם יעוד המבנה הוא מגורים, אינך יכול להפעיל שם מועדון. אם יעוד המבנה לעסקים, אינך יכול להכניס רק חברים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כ-300 חברים, כולם אוליגרכים כבדים. אני מפרסם כ-2 סרטונים ביום.

השירותים המפורסמים באתר רלוונטיים לאותם אוליגרכים ועולים הרבה כסף. התשלום שאני מקבל עבור הפרסום גבוה בהתאם.

אם אתה מסרב להכניס מישהו לאתרך על סמך חוסר היותו חבר שלך והוא מחליט לתבוע על אפליה, בהצלחה בלהראות בבית המשפט שאותם 300 איש הם חברים אישיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מסרב להכניס מישהו לאתרך על סמך חוסר היותו חבר שלך והוא מחליט לתבוע על אפליה, בהצלחה בלהראות בבית המשפט שאותם 300 איש הם חברים אישיים.

הם חברים שלי בפייסבוק. גם 1000 היום הוא מספר "סביר".

למען האמת, לכל מי שחבר שלי בפייסבוק או בכל חברתית אחרת, יש גישה לאתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...