על סמך מה לדעתכם מישהו יכול להיחשב כגיימר? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

על סמך מה לדעתכם מישהו יכול להיחשב כגיימר?

tgen

Recommended Posts

אם אתה רוצה לקבל את תואר הגיימר אתה צריך למלא טופס, שמציין את כל המשחקים שאתה משחק בהם כרגע, כמה זמן ביום אתה משחק וכמה הריגות במידה ואתה משחק במשחק FPS, ולשלוח את זה לארגון הגיימרים הארצי (אם אתה מעוניין בתואר בינלאומי אתה צריך לשלוח את הבקשה לארגון הגיימרים העולמי, יש עלות למשלוח הטופס).

כמו כן, יש נוסחה שמכפילים בה את כל הנתונים הנ"ל ואם התוצאה יוצאת 15 ומטה אתה משתמש רגיל, 15-25 זה מתחיל, 25-40 זה מתקדם ו40-60 זה פרו ומעל 60 זה גיימר הארדקור (אפשר למצוא את הנוסחה בגוגל לא זוכר בע"פ).

כמובן שלגיימר פרו והארדקור יש הטבות כאלה ואחרות, כולל תג עם השם והתואר על החולצה, מקומות עבודה ירצו אותך ותקבל אגו בוסט.

נ.ב אל תספר שסיפרתי לך. :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, צריך להיקרא רק מישהו שנופל לתוך אחד משני המקרים הבאים:

1. מתפרנס מנצחונות בתחרויות משחקים כמו WCG וכדומה.

2. מישהו שהוא עמוק בתוך המדיה המסויימת הזאת, כמו שאוטאקו הוא כינוי למישהו שיש לו ידע עצום במנגה ואנימה ותולעת ספרים קורא המון ספרים. את פן ההתמכרות בכינויים הללו נשים כרגע בצד.

כמו שהסרטון של פני-ארקייד טוען לגבי צפייה בסרטים או קריאת ספרים, אין שום סיבה שלאדם שמשחק פה ושם ידביקו כינוי, גם לא "גיימר קאז'ואלי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיימר?

http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/OR2OOO/

נכון לחודשים האחרונים אני משחק בכולל אולי 5 שעות בחודש. לפני שנה הייתי מובטל, אז היה הרבה זמן פנויי (עכשיו יש לי על הראש חתונה, עבודה ולימודים)... אפילו לחבר את ה-GTX680 שיושב כאן בצד ומעלה אבק (הוא בקופסה, אז לא בדיוק אבק) אין לי בשביל מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיימר?

http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/OR2OOO/

נכון לחודשים האחרונים אני משחק בכולל אולי 5 שעות בחודש. לפני שנה הייתי מובטל, אז היה הרבה זמן פנויי (עכשיו יש לי על הראש חתונה, עבודה ולימודים)... אפילו לחבר את ה-GTX680 שיושב כאן בצד ומעלה אבק (הוא בקופסה, אז לא בדיוק אבק) אין לי בשביל מה.

תמכור לי אותו ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי יש שתי הגדרות:

ההגדרה המילונית - שאדם המשחק משחקים "וידאו" (מחשבים, קונסולות, סמארטפונים וכ'ו)

הגדרה חברתית - שזה בעצם מן מכנה משותף יחסי בקרב אותם אלה המכונים ע"י אחרים או עצמם כגיימרים,

שמחוץ להגדרה החברתית יש את משחקי פייסבוק, משחקי הסמארטפון, משחקי ווי. וד"כ אותם מוגדרים חברתית כגיימרים יהיו ב"קהילה".

ויש נורמות מסויימות:

כמו שחובב קולנוע יהיה "חייב" לראות האזרח קיין, הסנדק, לה דולצ'ה ויטה וכ'ו.

כמו שחובב ספרות יהיה "חייב" לדעת מי הם הומרוס, טולסטוי, ויקטור הוגו וכ'ו. וגם יקרא את ספריהם.

ואודיופיל לא ישים ג'סטין ביבר במערכת שלו (רוב הסיכוי שהוא ישים לפחות פעם אחת את Kind of blue).

וחובב קפה לא שותה קפה נמס.

כך שגיימר יהיה "חייב" לסיים half life 1 + 2.

וגם יש קהילות ברשת לכל אחד מהדוגמאות הנ"ל.

אתה כנראה תואם להגדרה החברתית של כי אתה בקהילה (הפורום).

רוב הזמן משחקי הוידאו זכו למועמדות של נישה שולית וכנראה הייתה קהילתית וכל מי שצרך אותה "זכה" לסטריאוטיפ .

בניגוד לסרטים, ספרים, מוסיקה וקפה. לא היה למשחקי וידאו "בינוניות" נורמטיבית המהווה מכנה משותף (עכשיו יש את הטרנדיות של משחקי הפייסבוק לדוגמא).

והחובבים של הדוגמאות מעלה כולל לא יתפשרו על הבינוניות אלא יחפשו את האיכותי באמת לטעמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...