רוצה להכיר את הארדואינו דרך פרויקט ראשון - שליטה בדוד חשמלי דרך וויפי\טלפון - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה להכיר את הארדואינו דרך פרויקט ראשון - שליטה בדוד חשמלי דרך וויפי\טלפון

e-r-a-n

Recommended Posts

אני מקווה לתעד הכל כשכל החלקים יהיו אצלי (מחכה לממסר עדיין) ושהכל כמובן עובד.

לגבי הדטאבייס, נשמע פתרון נחמד, אך אני חושב שאני מעדיף להמתין מעט לעדכון גרסה של סוף החודש ב IMP. זה יסגור לי את הפינה של שאיבת מידע מהIMP.

לגבי אינפרא, אני אנסה. אבל זה יהיה כבר אחרכך :)

אולי אני רק אזמין משדר ומקלט בינתיים.

השאלה אם אני חייב את המקלט? אולי להסתמך על כל מיני דברים באינטרנט?

אם יש כל מיני שלטים אוניברסליים שיכולים להפעילאת המזגן, למה שלא אנסה פשוט מידע מהרשת?

כמו כן, ראיתי שישנן נורות אינפרא שמשדרות ב 850, חלקן 950נ"מ. כיצד אדע מי המתאימה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב, עדכון קטן.

אני יורד מעניין האינפרא לאחר שככל הנראה התזמונים ב IMP יכולים להיות איטיים מדי,

בהנחה וזה פרוטוקול NEC, יש שם תזמונים שדורשים דיוק של חצי מילי-שניה, ולפי מסמך שקראתי הדיוק שלו הוא עד +-1. עניין האינפרא גם ככה היה רעיון של הרגע האחרון, אז לא נורא.

מה שכן, יש לי שאלה לגבי הספק. לקחתי במקור איזה מטען של , אך מאחר וכל הגוף שלו מגודל ואני מנסה ליצור קופסה קטנה ככל האפשר, פתחתי אותו.

כל מה שיש שם זה לוח מרובע ובחלקו העליון 2 פסים מוליכים בעובי של אולי ממ שהם אלו שנגעו בתקע.

אני אצטרך איכשהו לחבר לשם קונקטור שיאפשר להבריג ולהדק לשם את 2 החוטי חשמל של התשתית של הבית. יש לכם רעיונות לדרך אסטתית פשוטה לעשות זאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, עדכון קטן.

אני יורד מעניין האינפרא לאחר שככל הנראה התזמונים ב IMP יכולים להיות איטיים מדי,

בהנחה וזה פרוטוקול NEC, יש שם תזמונים שדורשים דיוק של חצי מילי-שניה, ולפי מסמך שקראתי הדיוק שלו הוא עד +-1. עניין האינפרא גם ככה היה רעיון של הרגע האחרון, אז לא נורא.

מה שכן, יש לי שאלה לגבי הספק. לקחתי במקור איזה מטען של מוטורולה, אך מאחר וכל הגוף שלו מגודל ואני מנסה ליצור קופסה קטנה ככל האפשר, פתחתי אותו.

כל מה שיש שם זה לוח מרובע ובחלקו העליון 2 פסים מוליכים בעובי של אולי ממ שהם אלו שנגעו בתקע.

אני אצטרך איכשהו לחבר לשם קונקטור שיאפשר להבריג ולהדק לשם את 2 החוטי חשמל של התשתית של הבית. יש לכם רעיונות לדרך אסטתית פשוטה לעשות זאת?

אני אישית הייתי הולך על משהו כזהhttp://www.ebay.com/itm/5V-2A-10W-AC-DC-Universal-Regulated-Switching-Power-Supply-/110938877467?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item19d478ee1b אגב אני עוקב אחרי הפרויקט שלך אני מחכה כבר שתפרסם את התהליך
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

אני מעדיף לנסות לסדר את הספק שיש לי, כמה שפחות להוציא כסף לשווא יותר טוב:-)

אני מתקדם לאט, בעיקר כי אני מחכה לחלקים ושיש לי מעט זמן בגלל עבודה ולימודים.

מה שמעכב אותי כרגע זה הממסר שעדיין לא הגיע אלי, לסדר איזו קופסה קטנה כדי לדחוף הכל בתוכה ומלפנים התצוגה

וקצת הלחמות, שהאמת לא יצא לי לעשות יותר מדי וקצת מדאיג אותי לפקשש:-\

הבעיה שלי היא בעיקר שאין לי ציוד לכל הדברים האלה. אפילו מלחם...

האמת שכרגע גם הimp לא מאפשר משיכת נתונים ממנו(לפחות עד סוף החודש) אז יש מה לעשות גם באפליקציה באנדרואיד טיפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים,

הפרויקט בשיאו..אני בהמתנה לממסר, שיתכן וכבר הלך לאיבוד בדואר.

האם מישהו יכול להמליץ על מקום בארץ (או חול, אך מעדיף שיגיע מהר כדי לסיים כבר) שאוכל לרכוש משם ממסר שידע להתמודד עם 220V 12-15A?

בלי קשר, אני זקוק לקופסה. אני מניח שמשהו בסדר גודל 10-12 על 8-10, גובה של 3-4.

לא הצלחתי למצוא אחת. מעבר לזה, אני צריך לבצע בה חיתוך של 7X2.5 לתצוגה, ועוד כמה חורים לכפתורים וכד',

הכפתורים בקטנה, אני יכול להשתמש במקדחה כדי לעשות חורים מתאימים, אבל לחיתוך עבור התצוגה אני קצת בבעיה..

אשמח לרעיונות משלכם :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים,

הפרויקט בשיאו..אני בהמתנה לממסר, שיתכן וכבר הלך לאיבוד בדואר.

האם מישהו יכול להמליץ על מקום בארץ (או חול, אך מעדיף שיגיע מהר כדי לסיים כבר) שאוכל לרכוש משם ממסר שידע להתמודד עם 220V 12-15A?

בלי קשר, אני זקוק לקופסה. אני מניח שמשהו בסדר גודל 10-12 על 8-10, גובה של 3-4.

לא הצלחתי למצוא אחת. מעבר לזה, אני צריך לבצע בה חיתוך של 7X2.5 לתצוגה, ועוד כמה חורים לכפתורים וכד',

הכפתורים בקטנה, אני יכול להשתמש במקדחה כדי לעשות חורים מתאימים, אבל לחיתוך עבור התצוגה אני קצת בבעיה..

אשמח לרעיונות משלכם :jump:

בקשר לקופסה תנסה למצוא בחנות חשמל

בקשר לחיתוח זה כבר בעיה. אם אתה רוצה תוצאה מדויקת אתה צריך CNC.

אגב היית שמח אם תוכל להעלות אשכול מתעדכן אם מה שעשית עד כה (חלקים שסיימת כמו תיכנות חיבור המסך לimp סקיצה כללית של כל החיבורים הקוד שכתבת וכו)

נ.ב הבנתי שאתה רוצה לחבר רק ממסר אחד או לאפס או לפאזה מיטב ידעתי בבוילאר צריך לחבר את שינהם לממסר אחרת זה יכול לגרום לקצר ולכן זה מחובר כך במפסק הרגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינני בטוח שהבנתי אותך,

האם אתה מתכוון ל 2 ממסרים ששולטים גם ב + וגם ב - של הדוד-תשתית, או משהו אחר? הסבר בבקשה שאלמד :-*

לגבי יתר התיאור והכל, זה בהחלט יבוא, אני רק צריך למצוא קצת זמן. אולי בסופש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינני בטוח שהבנתי אותך,

האם אתה מתכוון ל 2 ממסרים ששולטים גם ב + וגם ב - של הדוד-תשתית, או משהו אחר? הסבר בבקשה שאלמד :-*

לגבי יתר התיאור והכל, זה בהחלט יבוא, אני רק צריך למצוא קצת זמן. אולי בסופש

ראשית אני לא מבין גדול בחשמל

שנית בזרם חילופי אין+ ו- יש פזה ו0 בכל אופן דיברתי אם חשמלי מוסמך והוא אמר לי שבדוד צריף ממסר דופול (כפול ) גם לפזה וגם ל0 בכל זאת זה לא אמור להיות בעייה אתה יכול לקנות ממסר שיש לו כניסת קונטרול ולחבר את שני הממסרים לאותו קונטרול

http://www.ebay.com/itm/300669043376?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649

1C30A250V_p03.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך ממסר נקי ולחווט ישירות אליו, המחברים והכרטיס לא יעמדו ב12A~ (לפי המפרטים שלהם, לא יודע מה בפועל)

אני מניח שאתה מתכוון שבמקום לחווט את ה 0 כחיבור קבוע ואת הפאזה נשלטת עי ממסר SPST, לדמות ממש את המפסק הנוכחי ולהשתמש ב DPST?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך ממסר נקי ולחווט ישירות אליו, המחברים והכרטיס לא יעמדו ב12A~ (לפי המפרטים שלהם, לא יודע מה בפועל)

לפי המפרט שלהם הוא תומך עד 30A~

אני מניח שאתה מתכוון שבמקום לחווט את ה 0 כחיבור קבוע ואת הפאזה נשלטת עי ממסר SPST, לדמות ממש את המפסק הנוכחי ולהשתמש ב DPST?

הכן , לא סתם זה כך במפסק הרגיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על האינפורמציה לגבי הממסר,

זה שציינת קודם עדין לא ישרוד כאלו זרמים, למחברים יש מגבלה לפי המפרט של 8A (למשל), לא יודע לגבי הכרטיס עצמו

אני עדין לא יודע מהיכן אוכל להשיג אחד DPST

אין לי גם צורך בלוח כלשהו לממסר, אני יכול לקבע אותו ולעשות חיבור ישיר אליו (מה שאני נאלץ לעשות בכל מקרה בגלל הזרמים הגבוהים) אך נמאס לי מלחכות למשלוחים מחו"ל ואני מעדיף להזמין מהארץ (4project,radiostore או כל מקום אחר שיספק לי את המוצר בכמה ימים)

אני רוצה לסיים עם זה כבר..

אולי אני אשתמש בשני ממסרי SPST ואפעיל\אכבה אותם ביחד? זה פתרון לגיטימי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אני אשתמש בשני ממסרי SPST ואפעיל\אכבה אותם ביחד? זה פתרון לגיטימי?

לפי מה שהבנתי מהחשמלי זה לגיטימי בהחלט

אגב אם תרצה יש תוכנה דיי פשוטה כדי ליצור סקיצה של המעגלים החשמליים והיא חנמית ל30 יום כך שתוכל לצרף שירטוט

אגב יש שם מדריך וידאו מקוצר

http://www.diptrace.com/order.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני מניח..רק שלצערי יהיה לי עוד יותר קשה לנקז הכל לקופסה אחת גדולה. אני מניח שכפי שאלכס המליץ לי, אפצל ל2 קופסאות, אחת שממתגת מתח נמוך ובה כל הרכיבים שלי והשניה עם הממסרים והמתח הגבוה.

לגבי כל היתר, אני אעשה כל זאת ועוד, אבל אני רוצה לראות שקודם כל הדברים עובדים לי :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי מהחשמלי זה לגיטימי בהחלט

אגב אם תרצה יש תוכנה דיי פשוטה כדי ליצור סקיצה של המעגלים החשמליים והיא חנמית ל30 יום כך שתוכל לצרף שירטוט

אגב יש שם מדריך וידאו מקוצר

http://www.diptrace.com/order.php

יש אלטרנטיבה קלילה למשתמשי מק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...