כונן SANDISK SSD SATA3 2.5" 128GB - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כונן SANDISK SSD SATA3 2.5" 128GB

Jviega

Recommended Posts

בKSP ואיבורי הכונן נמכר ב495 פעם אחרונה שבדקתי.

אם תביא להם ממקום אחר כנראה שהם יסכימו להרכיב לך בקניית מחשב שלם.

אבל תסכם איתם לפני שאתה קונה, אחרת עלולים לנצל את העובדה ולנסות להוציא ממך יותר.

להרכיב כונן לוקח בדיוק רגע אחד כשמרכיבים מחשב במעבדה.

כל חנות נורמלית תסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בKSP ואיבורי הכונן נמכר ב495 פעם אחרונה שבדקתי.

אם תביא להם ממקום אחר כנראה שהם יסכימו להרכיב לך בקניית מחשב שלם.

אבל תסכם איתם לפני שאתה קונה, אחרת עלולים לנצל את העובדה ולנסות להוציא ממך יותר.

להרכיב כונן לוקח בדיוק רגע אחד כשמרכיבים מחשב במעבדה.

כל חנות נורמלית תסכים.

זהו שאני לא יכול להביא להם אותו, זאת הבעיה שלי, אני גר רחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי עדיף לך לקנות ממקום יותר קרוב.

אני קונה מהחנות הכי קרובה לבית שלי, שהיא במקרה KSP.

איבורי פי 2 רחוקה אבל עדיין במרחק סביר.

לפעמים אני קונה שם.

R.S.M גם במרחק סביר, אבל אני שונא את האתר שלהם שינאת מוות(לתשומת לבכם במקרה שאתם קוראים את זה, שפרו את הצגת המוצרים/חיפוש/פילטרים ומהר, ותעיפו מהמחירון את כל המוצרים הישנים/לא משתלמים בחזקת 4/לא רלוונטים).

בשביל לחסוך הרבה כסף אולי הייתי קונה במקום אחר.

אבל אם החיסכון קטן עדיף קרוב לבית.

לא יודע איפה אתר גר ואיפה IQPC ממוקמים, אבל בחיים אל תקנה ממרחק חצי מדינה מחשב שלם.

תחשוב איזה כאב ראש/הוצאה תהיה ליסוע רחוק אם תצטרך יום אחד להחליף חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי עדיף לך לקנות ממקום יותר קרוב.

אני קונה מהחנות הכי קרובה לבית שלי, שהיא במקרה KSP.

איבורי פי 2 רחוקה אבל עדיין במרחק סביר.

לפעמים אני קונה שם.

R.S.M גם במרחק סביר, אבל אני שונא את האתר שלהם שינאת מוות(לתשומת לבכם במקרה שאתם קוראים את זה, שפרו את הצגת המוצרים/חיפוש/פילטרים ומהר, ותעיפו מהמחירון את כל המוצרים הישנים/לא משתלמים בחזקת 4/לא רלוונטים).

בשביל לחסוך הרבה כסף אולי הייתי קונה במקום אחר.

אבל אם החיסכון קטן עדיף קרוב לבית.

לא יודע איפה אתר גר ואיפה IQPC ממוקמים, אבל בחיים אל תקנה ממרחק חצי מדינה מחשב שלם.

תחשוב איזה כאב ראש/הוצאה תהיה ליסוע רחוק אם תצטרך יום אחד להחליף חלק.

אני מראשל"צ, KSP במרחק סביר אבל אני לא הולך לקנות מהם כי היחס שלהם פשוט חרא, כבר קניתי מהם בעבר ואני מתחרט על זה, אמרו לי על עוד חנות בראשון אבל גם שם ציינו לי שהיחס שלהם אדיש ומעפן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה יחס צריך?

למכור לך מחשב ימכרו?

אם יש תקלת חומרה יתקנו?

אם יש משהו שלמדתי על העובדים בKSP, במיוחד אנשי המכירות, זה שהם חסרי סבלנות לבולשיט.

אותם מעניים התכלס.

אם אתה יודע מה אתה רוצה, ולא מבזבז להם את הזמן, ולא לוקח אישית את העצבים שאולי הם צברו במהלך היום/הזמן על לקוחות אחרים(ובצדק תאמין לי), הם אחלה.

אדם שצודק יקבל מה שמגיע לו.

אדם חכם לא יעבור לפסים אישיים.

תהיה חכם וצודק ואין לך מה לפחד מאף חנות גדולה.

אפשר להיות עקשן ואדיב גם כשאתה מפציר בחומת אבן, מבלי לשבור את הכלים.

ואם שום דבר לא יעזור תמיד תוכל לספר את הסיפור שלך רגוע בפורום אם תהיה לך בעיה איתם, ולקבל עצה/עזרה שתוביל לפיתרון.

הרבה אנשים נתקלו בצרות עם חנויות ובאו לפורום לספר את המקרה ולקבל פידבק, ובמידה והצדק איתם הסיפור הסתיים טוב.

גם אם הם יעשו לך בעיה בהמשך, זה יהיה יותר מהר ויותר זול מליסוע חצי מדינה לחנות רחוקה, או לשלוח את המחשב הלוך ושוב דרך חברת משלוחים.

החלטה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה יחס צריך?

למכור לך מחשב ימכרו?

אם יש תקלת חומרה יתקנו?

אם יש משהו שלמדתי על העובדים בKSP, במיוחד אנשי המכירות, זה שהם חסרי סבלנות לבולשיט.

אותם מעניים התכלס.

אם אתה יודע מה אתה רוצה, ולא מבזבז להם את הזמן, ולא לוקח אישית את העצבים שאולי הם צברו במהלך היום/הזמן על לקוחות אחרים(ובצדק תאמין לי), הם אחלה.

אדם שצודק יקבל מה שמגיע לו.

אדם חכם לא יעבור לפסים אישיים.

תהיה חכם וצודק ואין לך מה לפחד מאף חנות גדולה.

אפשר להיות עקשן ואדיב גם כשאתה מפציר בחומת אבן, מבלי לשבור את הכלים.

ואם שום דבר לא יעזור תמיד תוכל לספר את הסיפור שלך רגוע בפורום אם תהיה לך בעיה איתם, ולקבל עצה/עזרה שתוביל לפיתרון.

הרבה אנשים נתקלו בצרות עם חנויות ובאו לפורום לספר את המקרה ולקבל פידבק, ובמידה והצדק איתם הסיפור הסתיים טוב.

גם אם הם יעשו לך בעיה בהמשך, זה יהיה יותר מהר ויותר זול מליסוע חצי מדינה לחנות רחוקה, או לשלוח את המחשב הלוך ושוב דרך חברת משלוחים.

החלטה שלך.

אני בהתלבטות, רק לשם התייעצות, מה לגבי 330 120GB? למפרט למשחקים ותכני HD, האם הוא טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה איזה SSD תקנה, כולם יתנו לך הרגשה שהכל עובד מהר וחלק.

הSANDISK והINTEL 330 שניהם דור 3 עם ביצועים בינוניים.

הNEUTRON כונן דור 4, אומנם לא הכי חזק אבל עדיין יותר מהיר(ומשתלם במחיר) משני האחרים.

זה לא יהיה אסון אם תקנה כונן דור 3 בינוני.

רק תשלם יותר ותקבל פחות.

וכדי שתבין כמה 330 אינטל לא משתלם אצל IQPC.

בקניה קבוצתית של HWZONE לפני כמה וכמה חודשים, אותו הדגם נמכר ב450 שקל ל120GB.

אצל IQPC הוא עולה 690, והוא פחות מהיר מהNEUTRON שעולה 495.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=538810.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה איזה SSD תקנה, כולם יתנו לך הרגשה שהכל עובד מהר וחלק.

הSANDISK והINTEL 330 שניהם דור 3 עם ביצועים בינוניים.

הNEUTRON כונן דור 4, אומנם לא הכי חזק אבל עדיין יותר מהיר(ומשתלם במחיר) משני האחרים.

זה לא יהיה אסון אם תקנה כונן דור 3 בינוני.

רק תשלם יותר ותקבל פחות.

וכדי שתבין כמה 330 אינטל לא משתלם אצל IQPC.

בקניה קבוצתית של HWZONE לפני כמה וכמה חודשים, אותו הדגם נמכר ב450 שקל ל120GB.

אצל IQPC הוא עולה 690, והוא פחות מהיר מהNEUTRON שעולה 495.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=538810.0

אוקיי, אבל מצד שני ל- IQPC יש הנחה ענקית על כרטיסי מסך, הם מוכרים במחיר עלות וזה חוסך כמה מאות שקלים, אז מכיוון שאני קונה מפרט מלא זה מתקצץ אחד מהשני, אם אני אקנה מפרט מחנות אחרת אז אולי אני אקנה כונן טיפה יותר טוב ובפחות כסף, אבל אז אני אצטרך לשלם יותר על הכרטיס מסך

מכיוון שאני לא יודע איך מרכיבים לבד, ולא ממש יכול לנוסע עד לשם כדי להביא להם את הכונן, וגם בגלל שאם אני קונה במקום אחר אז אני צריך לשלם יותר על דברים אחרים, אולי זה לא כזה קריטי ללכת על האינטל, מכיוון שמדובר במחשב למשחקים ותכני מדייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סתם נלחץ. אתה תנסה להרכיב לבד את ה- ואתה תצליח בקלות.

במקרה הכי גרוע אתה תשאל כאן וידריכו אותך בשידור חי.

במקרה אפילו יותר גרוע אתה תשלם למישהו 100 ש"ח שירכיב לך אותו בביתך וזה עדיין ישתלם לך יותר.

אפשרות נוספת היא לדבר עם IQPC ולשאול אותם אם הם יכולים להשיג לך את ה- הזה ולהשוות מחירים עם חנויות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אני הולך לקנות את ה- בנפרד ולהרכיב אותו בנוסף לכונן השני שהולך להיות לי.

רק דבר אחד שאני צריך להבין, אחד מהם צריך להיות MASTER והשני SLAVE נכון? הכנון שיהיה MASTER זה הכונן שאני רוצה שעליו תרוץ מערכת ההפעלה ושאר תוכנות, והכונן שיהיה SLAVE זה הכונן שעליו אני רוצה שירוצו כל שאר הדברים כמו משחקים, תכני מדייה וכו'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיסק 120 גיגה היחיד שמצאתי במחיר שפוי בIQPC הוא http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=9649

לגבי הראשי/משני זה היה נכון פעם כשהדיסקים היו בחיבור IDE (היו 2 כוננים על אותו כבל).בSATA אין צורך להגדיר את זה (כונן יחיד על הכבל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתקין כונן במחשב דורש רק חיבור כבל SATA DATA וחיבור כבל חשמל SATA.

וכמובן הברגת הכונן במארז, שעדיף שתדאג מראש שתהיה בו אפשרות לחיבור כונן 2.5 אינטש.

אחר כך רק נשאר להריץ התקנת וינדוס ולבחור בו ככונן להתקנה.

אני מניח שאתה מתקין וינדוס בעצמך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתקין כונן במחשב דורש רק חיבור כבל SATA DATA וחיבור כבל חשמל SATA.

וכמובן הברגת הכונן במארז, שעדיף שתדאג מראש שתהיה בו אפשרות לחיבור כונן 2.5 אינטש.

אחר כך רק נשאר להריץ התקנת וינדוס ולבחור בו ככונן להתקנה.

אני מניח שאתה מתקין וינדוס בעצמך?

אני קצת מבולבל, המארז שהולך להיות לי הוא זה- DEFINE R3 BLACK FRONT USB3

ואחד הכוננים הוא זה- 7200.14 1TB SATA3

הכונן השני הולך להיות ה- NEUTRON שאני אקנה במקום אחר ואצטרך להרכיב אותו בתוך המארז, אז רק שאני אבין כמה דברים, המארז יבוא כבר עם כל הרכיבים בפנים חוץ מהכונן , שאני מקבל את הכונן, אני פשוט צריך להרכיב אותו בפנים? או שאני צריך לדאוג גם לכבלים כלשהם וגם לעשות משהו שהוא מחוץ למארז?

ובקשר להתקנת הווינדוס, אני הולך להתקין בעצמי, אני לא ממש יודע איך אני אצטרך ללמוד, לפני מה שהבנתי אני צריך להגדיר את אחד הכוננים כ- C, שזה הולך להיות ה- שעליו ירוץ הווינדוס וכל שאר התוכנות(לפי מה שהבנתי זה עדיף), והכונן השני יהיה D שעליו תרוץ כל המדייה והמשחקים.

האם הבנתי את זה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל פשוט והגיוני.

כבלים מגיעים עם הלוח והספק כוח בכמויות עודפות.

המערכת הפעלה מתקינים על הכונן המהיר.

אוקיי אז הכונן יהיה הכונן C שלי, כן?

בנוסף, ידוע לך על מדריך טוב ביוטיוב או משהו על איך להרכיב את ה-כונן בתוך מארז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...