בעיה - המחשב קופא אחרי יציאה מהדפדפן ומאוד כמה דברים מסויימים WIN7 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה - המחשב קופא אחרי יציאה מהדפדפן ומאוד כמה דברים מסויימים WIN7

orel80

Recommended Posts

יש לי מחשב נייח WIN7, פורמט אתמול ונוקה היטב (לא נראה לי שזה קשור לעינייני חום כמעט 100%).

הבעיה היא כזאת, שאני נכנס לדפדפן ויוצא ממנו המחשב קופא (אם אני נשאר עם פתוח הכול מצויין, אני יכול להיות במחשב ולא יקרה כלום)

זה משהו הזוי לא יודע מה זה, עכשיו גיליתי שזה קורה לי גם שאני יוצא מהמדיה פלייר .

בדקתי את הדיסק הקשיח עם תוכנה והתוצאה היתה טובה, בדקתי והתוצאה טובה אני חושב אולי זה משהו בכרטיס מסך יש דרך לבדוק אתז ה?

המחשב די חדש, והוא גם חזק, I5 , 4RAM אחלה מחשב לא ידוע למה הוא עושה את הבעיות האלו.

לפני הפירמוט המחשב גם היה קופא אבל בלי קשר אם אני נכנסל או למדייה פלייר היה קופא מידי פעם ורק ריסט עוזר.

עכשיו משהו חדש, לפני שהוא קופא יש מין פס שחור כזה במסך באמצע והמסך לשניה נעלם וחוזר כזה ואז נתקע וצריך לעשות ריסט..

מה אפשר לעשות כדי לאבחן את הבעיה הזאת ?

הדברים שהתקנתי מהפירמוט זה הדרייברים של הלוח אם והכרטיס מסך, את הדרייברים ללוח הורדתי מהתאר של גיגהבייט יש מצב שהורדתי לא נכונים ? אולי זאת הבעיה ?

יש דרך לבדוק אם התקנתי לא שלי ? למרות שלא נראה לי שזאת הבעיה ואני מאמין שזה היה עושה מסך כחול גם אם זאת היתה הבעיה..

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...