סקר מקדים - קנייה קבוצתית עבור כונני SSD - עמוד 5 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר מקדים - קנייה קבוצתית עבור כונני SSD

noam0123

Recommended Posts

840 pro ב 500 שקל יכול להיות מעולה (128 גיגה)

ראיתי אותו עכשיו באמזון ב 128 דולר אז אולי זה אפשרי..

כרגע משתמש ב M4 , אשמח לשדרג ולשים את ה M4 במחשב משני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יאללה מתחילים להזיז עניינים?

עברתי על האשכול, בין 43-48 איש מעוניינים בכונן של פירמה נורמלית, 120/128 עם עדיפות ל 128GB, בלי בעיות מוכרות לפחות, במחיר יעד שלהערכתי הצנועה צריך לעמוד על 400 ש"ח.

בדר"כ בקניות כאלו לאורך ההיסטוריה של הפורום ברגע האמת המספר נחתך כמעט בחצי, זאת אומרת כח הקניה מתייצב על בערך 25 אנשים, לזה מצטרפים עוד כמה שיראו את הקניה אחרי שיפורסם המחיר האטרקטיבי, זה בערך 25 אחוז מהנתח הראשוני, בקיצור לפי כל הקניות הקבוצתיות שבדקתי בעבר ולפי איך שזאת מתקדמת, יקנו את הכונן בין 30 ל- 35 איש, כשהזה יכול להיות יותר גדול אם יפורסם בדף הראשי של HWZONE בהמשך.

אם אחדי מיוזמי האשכול יכול לקחת את הנתונים ולהתחיל לעשות קצת טלפונים, אם לא אני מוכן לנדנד קצת.

ממה שאני מבין אגב לא באה בחשבון בשל ניהול לוקה בישראל מבחינת להשיג מחירי יבואן.

הדגמים הרלוונטיים לפי דעתי:

OCZ VERTEX 4 128GB

Crucial M4 128GB

Corsair Force Series GS 128GB

Kingston V300 120GB

Plextor M5S 128GB

כשהשניים הראשונים הם המעניינים לדעתי וצריך להתבייט על אחד מאלו ולהתחיל להרים טלפונים, כמו כן לארגן רשימה מסודרת של אנשים שבערך מתחייבים לקניה של אחד מהם ב 400 ש"ח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין איך אפשר להזכיר את ה-Vertex 4 וה-M4 באותה נשימה.

M4 הוא כונן עתיק שביצועיו נמוכים משמעותית מאלו של ה-Vertex 4 (וגם זמן אחריות קצר יותר). אני חושב שמן הראוי להתקדם הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין איך אפשר להזכיר את ה-Vertex 4 וה-M4 באותה נשימה.

M4 הוא כונן עתיק שביצועיו נמוכים משמעותית מאלו של ה-Vertex 4 (וגם זמן אחריות קצר יותר). אני חושב שמן הראוי להתקדם הלאה.

מעניין אותי אם תשים לב כשיחליפו לך בינהם בלילה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...