סקר מקדים - קנייה קבוצתית עבור כונני SSD - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר מקדים - קנייה קבוצתית עבור כונני SSD

noam0123

Recommended Posts

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני קצת לא אוהב את ה 840 הרגיל מה הקטע של ה 120G ? אני רוצה 128 :P

יש לי היום M4 של 128G ואני ישמח לעשות RAID יפה עם 128G אחר (אפשר גם 120G אני מניח) משהו יודע כמה הנפח ה"אמיתי" של ה 840?

ב M4 יש לי 120 זמין אשמח למשהו ל RAID

לדעתי ה 830 שהוא עדין מאוד רלוונטי יכול להיות אחלה חיסול מלאי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע, היתרון העיקרי של ה840 על פני ה830 הוא בצריכת החשמל.

היות ומדובר בכונן שהולך לשבת במחשב השולחני שלי, לא רואה סיבה לקנות את ה840 (במיוחד כאשר סוג הזכרון שיש בו שונה ונחשב לנחות יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי להביא הרבה אנשים לדיל זה יש צורך שידעו, אני נכנסתי לכאן כי שמעתי בפורום "אמצעי אכסון, בתגובה של מישהו

תעשו נעוץ בפורום הזה ,כי שם קהל היעד!

מה נסגר ?

נבחר כבר הדגם ?

יש כבר מחיר מוסכם ?

אני מעדיף את 830 , חשוב לנו עלות תועלת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה לברר ולעזור ברקע אבל כונני סמסונג די בעייתיים מבחינת תמחור ויבוא מסודר וכאן נעוצה הבעיה אני חושש.

יתכן ויש מקום לתמחור הרבה יותר אטרקטיבי אבל בדגמים אחרים כמו למשל של .

אישית אני בדעה כי מבחינת שימוש בפועל ההבדל בין כל דגמי ה- הנורמאליים הוא זניח עד לא מורגש כלל ב-99% מהמקרים ואני משוכנע שכמעט אף אחד שפוי לא יבחין בהם במבחן "עיוור".

בלי להתחייב כרגע על דגם מדוייק או מחיר סופי - האם אתם מוכנים ללכת על דגם אחר אם המחיר יהיה אטרקטיבי באמת (האמינו לי שאני יודע מה אטרקטיבי ועדיין ריאלי)?

זאת כמובן בהנחה שמדובר על דגם איכותי מפירמה מוכרת עם ביצועים טובים וללא מחלות ילדות...

אתם מוזמנים להציע דגמים חליפיים אבל זה לא מבטיח דבר.

בסוף מה שקובע זה גם מה נוח ליבואנים למכור בזול ולא רק הביקוש, כפי שהכשלונות לארגן קניה כזו מוכיחים.

בקיצור, או שתתגמשו ויש סיכוי מצויין לקבל מחיר טוב לדגם טוב או שתתעקשו על ה-BEST וככל הנראה לא תקבלו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית אני בדעה כי מבחינת שימוש בפועל ההבדל בין כל דגמי ה- הנורמאליים הוא זניח עד לא מורגש כלל ב-99% מהמקרים ואני משוכנע שכמעט אף אחד שפוי לא יבחין בהם במבחן "עיוור".

בלי להתחייב כרגע על דגם מדוייק או מחיר סופי - האם אתם מוכנים ללכת על דגם אחר אם המחיר יהיה אטרקטיבי באמת (האמינו לי שאני יודע מה אטרקטיבי ועדיין ריאלי)?

זאת כמובן בהנחה שמדובר על דגם איכותי מפירמה מוכרת עם ביצועים טובים וללא מחלות ילדות...

מסכים.

במידה ויהיה מחיר אטרקטיבי, פירמה מוכרת, ללא מחלות ילדות וביצועים טובים - אני בפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...