חיוב מסתיים לאיזו ספקית לעבור? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיוב מסתיים לאיזו ספקית לעבור?

Guarding angel

Recommended Posts

ערב טוב לכולם,

עד כה הייתי מנוי לספקית 013 החיוב של 10mbit/10 ותשתית ADSL עמד ע"ס 132.5שח לחודש

סכום גבוה לכל הדעות לאחר 6 שנים ב013 הגיע הזמן לעבור הלאה.

כעת עולות 2 התלבטויות :

1) האם לעבור לתשתית + ספקית FAST החדשה?

2) לעבור לספקית אחרת כגון 014?

בעיקרון עם 013 לא היו לי בעיות כלל בשנים האחרונות ומספר הפניות שלי אליהם נמדד ב-3 ולא היו לי תלונות.

בנוסף פינג בשרתי משחק כגון World of Tanks מניב לי 70~80ms אינני יודע אם זה נחשב לטוב או גרוע

אך עשה את עבודתו נאמנה עד כה ללא תקיעות.

כעת אני מחפש להוזיל עלויות ואולי גם לשדרג את המהירות השאלה היא מהי הספקית המומלצת במידה ואשאר בבזק.

הנתב שיש כעת ברשותי הוא 1043ND שמשרת :

2 ניידים

נייח שמחובר באלחוטי

ממיר שמחובר באלחוטי

ממיר נוסף מחובר בצורה קווית.

אשמח לעצתכם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תבדוק בחשבונית אם הם לא מחייבים אותך על כל מיני שירותים נוספים כמו סינון אתרים ותוכנות אנטי וירוס למיניהם. זה כבר יכול להוזיל לך את המחיר משמעותית (תלוי בכמות המוצרים).

בכל מקרה, אם אתה מרוצה מהם אין לך מה לברר מדיי. כשתבקש להתנתק תגיע למוקד השימור ששם יש מחירים שאף אחד בשירות לקוחות והמכירות יכול להציע לך (עדיף להם להשאיר אותך במחיר זול יותר מאשר שלא תשאר בכלל).

בקשר לספקיות אחרות, לכל אחת יתרונות וחסרונות.

השאלה היא לא כמה ציוד יש לך בבית (כי 30 מגה זה 30 מגה). השאלה היא מה אתה עושה איתו?

אם אתה רק מדפדף בין אתרים ואולי איזה סרטון ביוטיוב מדיי פעם אז המחיר מה שצריך לקבוע.

אם אתה משחק משחקי ומחפש פינגים נמוכים עדיף לך לשלם לספקית קצת יותר אם צריך אבל שהפינגים יהיו נמוכים.

אם אתה העבודה שלך היא דרך האינטרנט העדיפות היא למי שתתן לך מענה הכי טוב ומהיר לתקלות.

בגלל זה אני שוב אומר, אם אתה מרוצה ממה שקיבלת מ-013, עדיף לך קודם לדבר איתם ולראות מה המחיר שאתה יכול לקבל ממוקד השימור (וזה נכון גם לגבי התשתית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כולם,מוריד תכנים,חשובה מהירות ואמינות לאורך זמן נכון להרגע 80ms היה יותר ממספיק עבורי.

השאלה היא האם מעבר לספקית 014 לדוגמא והכבל התת ימי שלה

יתנו לי יתרון על פני 013?

וברמת התשתית,למרות שיש בעיות תיעדוף רבות ותקלות תשתית עדיין רבים מציעים לעבור להוט

אינני מבין במה היא טובה יותר מתשתית שהמעבר אליה יהיה משתלם יותר.

ננסה להוזיל עלויות דרך מוקד השימור,תודה רבה על התגובה המהירה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

014 = הפינגים הכי נמוכים. (55-65 לאירופה)

כמו כן, המחירים לכל המהירויות מסתכמים בסופו של דבר ב30שח, וגם ברגע שתגיד ל013 שאתה עוזב יתנו לך את אותו מחיר ואולי פחות.

לגבי תשתית, 100מגה? רק בהוט. עד 50 הייתי הולך על ואל תשכח לקחת מודם ולא להתחייב על ראוטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כולם,מוריד תכנים,חשובה מהירות ואמינות לאורך זמן נכון להרגע 80ms היה יותר ממספיק עבורי.

השאלה היא האם מעבר לספקית 014 לדוגמא והכבל התת ימי שלה

יתנו לי יתרון על פני 013?

וברמת התשתית,למרות שיש בעיות תיעדוף רבות ותקלות תשתית עדיין רבים מציעים לעבור להוט

אינני מבין במה היא טובה יותר מתשתית שהמעבר אליה יהיה משתלם יותר.

ננסה להוזיל עלויות דרך מוקד השימור,תודה רבה על התגובה המהירה!

אני מאז ומתמיד ב-014 אז קשה לי לעשות השוואות.

לדעתי האישית הכבל התת ימי זה 90% שיווק. למה?

כי 99% ממה שתעשה באינטרנט יהיה בארץ או בשרתי פרוקסי בארץ.

הדבר השני הוא שמאחר והכבל שייך להם והם לא משלמים על רוחב הפס, אין להם סיבה להגביל לך אותו ואין השפעה של עומס בשעות הערב.

לגבי תשתית, מי מציע לך לעשות את זה?

המחיר של הוט נמוך יותר ובאופן כללי חיבור MPLS יש לו פחות תקלות (גם הסיכוי לבעיות סינכרון בחורף נמוך יותר). אבל אני אישית עדיין מעדיף את .

ולא יודע איך נזכרתי בזה, אבל נסיים עם קטע הומוריסטי:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחברות האלה לא מאמנים אותך לחשוב, אלא לתת תשובה תמיד גם אם אתה יודע שהיא לא נכונה ואתה לא מבין מה שאתה אומר,

מבחינה "תפעולית" איך אני אוהב את המשפט הזה..,

דרך אגב הוא צודקת בזה שבזק יותר מהירים מ012 אבל לא ידעה להסביר למה ואיך

חוץ מזה שהוא הכניס את הבחורה לנושא של רכבים, מה היא מבינה ברכבים חוץ מזה שב.מ.וו זה מותג שיגרום לה להיכנס למיטה עם אותו בחור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולא יודע איך נזכרתי בזה, אבל נסיים עם קטע הומוריסטי:

היא אכן אהבלה, אבל אם תקח בחשבון את זמן ההאצה שלוקח לרכב להגיע ל-100 קמ"ש, אז סביר להניח של-BMW יהיה יתרון של כ-2-4 שניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי 99% ממה שתעשה באינטרנט יהיה בארץ או בשרתי פרוקסי בארץ.

ממש לא נראה לי. מהם השימושים הכי כבדים שרוב הישראלים משתמשים בהם? טורנטים, שכמובן שם רוב התעבורה מגיעה מחו"ל. ויוטיוב, שגם שם רוב התעבורה מגיעה מחו"ל. זה נכון שלספקיות יש שרתי cache ליוטיוב, אבל אם אתה צופה בסירטון שהוא לא פופולארי, הוא עדיין יצתרך לרדת מהשרת של בחו"ל לפני שהוא מגיע ל cache של הספקית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...