האם בטירונות ניתן לקבל אישור להשתמש בנעליים מהבית? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם בטירונות ניתן לקבל אישור להשתמש בנעליים מהבית?

Cha0stAlker

Recommended Posts

היי. אני מתגייס עוד קצת יותר משבועיים ויש לי פרופיל 64 (רובאי 02). יש לי בעיה ברגלים שמחייבת נעליים מאווררות. השאלה שלי היא, האם לאחר קבלת הפטור ניתן להביא נעליים שחורות לחלוטין מהבית? או שכבר יש להם שם נעליים שעומדות בכל התקנים שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למיטב ידיעתי, פטור רפואי מנעליים צבאיות אומר שזכותך לנעול כל נעל סגורה שהיא, שחורה או לא שחורה. הצבא לא מספק נעליים מתאימות, והוא אינו יכול לחייב אותך לקנות נעליים מסוג מסויים אלא אם נותנים לך החזר כספי על כך.

קח בחשבון שאת הטירונות שלי עשיתי לפני כמעט עשר שנים. אולי דברים השתנו מאז. אני יודע למשל שמי שאינו מוכן לנעול נעליים מעור מסיבות מצפוניות (טבעונים) לא מקבל פטור אלא תלוש לרכישת נעליים חלופיות (שנראות בדיוק כמו נעל צבאית, רק לא מעור) התקף בכמה חנויות אזרחיות שמספקות אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם זוהי בעייה ידועה שמוסיפה לך סעיף בפרופיל או מוריד פרופיל?

אם כן, (וד"א אם אתה יודע לדבר - גם לא) אתה יכול ללכת גם עם כפכפים (ואני לא צוחק).

תיהיה לך רק בעייה אחת זה עם המטווחים (יומיים) שקצת יקשו עלייך ואולי ינסו לשכנע אותך לשים נעלי . אבל בשום פנים ואופן אל תתפשר ותלבש מה שנכון לך תוך התחשבות במצב. הכוונה שעדיף נעלים כמה שיותר סגורות ומסיביות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא התגייסת ואתה כבר עושה בעיות? :lol:

אני שירתתי לפני 12 שנה בנח"ל.

היתה לי בעיה קשה של קור ברגליים (במארבים בחורף).

קניתי נעליים חמות באוקראינה (עם פרווה בפנים), והייתי שם אותם בפאוצ' גב.

כשהיינו מגיעים למארב, היתי מחליף (חושך ואף אחד לא רואה).

החיים הטובים... (יחסית כמובן) :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומר בוודאות. פטור מנעלים נותן לך זכות ללבוש איזה נעליים שאתה רוצה, כולל כפכפים או ללכת יחף.

הקאץ' זה שהוא תקף ל-30 יום וצריך כל פעם לחדש אותו. (בסדיר אפשר גם לשנה)

בטקס סיום יחייבו אותך לשים נעליים צבאיות, אם יקרה ותרדו ל "שטח" (מטווחים\יום שטח\"מסע כומתה"\הנפצה כזאת או אחרת) יכולים לחייב אותך נעליים סגורות, אבל אתה נשמע לי אחלה פטוריסט בעולם, אתה יכול לברוח גם מזה. לא קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור סדירניק, יש כמה סוגי פטור נעליים.

בכל מקרה, אם אתה מקבל פטור קבוע - הצבא חייב להוציא לך נעל "תקנית" (בפועל לא באמת קורה).

יש רס"רים ומ"צ שיעשו לך בעיות אם תבוא להם בנעליים צבעוניות (או לא שחורות במילים אחרות), אבל תשחק אותה ראש קטן, תגיד שאין לך כסף לקנות נעל אחרת והצבא לא מוציא לך נעליים..ובקיצור לא חסרים תרוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאחד שהסתובב עם קרוקס בבה"ד 1 כשירד שלג (שתי זוגות גרביים - ופרנציפ של פטור), לא , לא תהיה שום בעיה.

בה"ד 1, העולם ידע, ושתק.

ועכשיו לענייננו אפשרי לקבל פטור נעליים, אבל אם זה פטור ממושך (מעל חודש) אתה חייב נעל שחורה וסגורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...