מבקש מפרט למשחקים ותכני HD ב- 5K - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש מפרט למשחקים ותכני HD ב- 5K

Jviega

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אתה קונה מהם את מערכת ההפעלה ומבקש להתקין אותה אז כן.

אני החלטתי לקנות את מערכת ההפעלה במקום אחר כי אמרו לי שזה לא כזה מסובך להתקין וזה בעיקר NEXT,NEXT, אבל אני רואה שזה מסתבך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מסובך להתקין את מערכת ההפעלה, אבל במהלך ההתקנה אתה זה שקובע את המחיצות ומה הולך למה. אם אתה חושב שממש תסתבך, אתה יכול לקנות את מערכת ההפעלה מראש ולתת אותה לחנות שיתקינו לך אותה יחד עם המחשב עם הדרישות שלך (שאל אותם אם זה אפשר כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתבסס על המחירים של כונני ה ssd בחנות שאתה מעוניין לקנות בה , iqpc והשימושים שלך , כדאי לך לוותר על כונן ssd ולקנות כונן של 2 גיגה של .

אתה לא חייב לחלק למחיצות , אבל זה מומלץ בעיקר כשיש לך רק כונן 1 ולא במקרה של כונן + כונן מכני.

זה ממש לא מסובך ואתה תוכל לקבוע בקלות במהלך ההתקנה כמה גיגה לתת לכל מחיצה ומה שחשוב זה המחיצה הראשונה , את כל השאר אפשר לפרמט אחרי ההתקנה (אפשר גם לשנות גודל מחיצה של מחיצה קיימת , אבל לא נראה לי שזה משהו שתרצה להתעסק איתו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתבסס על המחירים של כונני ה ssd בחנות שאתה מעוניין לקנות בה , iqpc והשימושים שלך , כדאי לך לוותר על כונן ssd ולקנות כונן של 2 גיגה של .

אתה לא חייב לחלק למחיצות , אבל זה מומלץ בעיקר כשיש לך רק כונן 1 ולא במקרה של כונן + כונן מכני.

זה ממש לא מסובך ואתה תוכל לקבוע בקלות במהלך ההתקנה כמה גיגה לתת לכל מחיצה ומה שחשוב זה המחיצה הראשונה , את כל השאר אפשר לפרמט אחרי ההתקנה (אפשר גם לשנות גודל מחיצה של מחיצה קיימת , אבל לא נראה לי שזה משהו שתרצה להתעסק איתו).

אם יש לי שני כוננים אז לא לעשות מחיצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שיקול שלך. אני אישית לא הייתי מחלק כונן למחיצות שהנפח שלו ממילא לא כ"כ גדול.

את כונן הקשיח אתה יכול לחלק איך שנוח לך.

אפשר לחלק למחיצות גם אחרי שהתקנתי את מערכת ההפעלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...