בעיה עם HD5870 - פיקסלים מהבהבים וכו'..מישהו נתקל בזה? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם HD5870 - פיקסלים מהבהבים וכו'..מישהו נתקל בזה?

sadotd

Recommended Posts

שלום לכולם..

לפני מס' חודשים קניתי כרטיס 5870 יד שניה אבל חדש מאד יחסית. החלפתי 4750 ישנים שהתחילו לעשות בעיות

בנוסף שידרגתי את המחשב עם של 2GB נוספים לסה"כ 6GB (לא יודע אוליי זה גם רלוונטי)

בכל מיקרה המחשב תיפקד יותר טוב אבל התחילו להופיע פיקסלים, ריבועים גדולים ואף שטחים שלמים וגדולים על המסך שהחלו להבהב בכל החלונות והתוכנות (דפדפן, מדיה פלייר, משחקים וכו') ולגרום למריחה של התוכן.. הם תמיד מופיעים באותם המקומות וגם כתב וטקסט החלו להופיע מושחרים (ראו תמונה לדוגמה).

מניסוי וטעיה אפשר היה לתקן את זה זמנית ע"י הריגת פרוסס של ה svchost.exe שתפס הרבה יחסית.. אבל זה מהר מאד חוזר -עד שיש צורך לרסטרט את המחשב.

עדכנתי את הדרייברס של קטליסט לגירסה העדכנית ביותר וניסיתי למצא פתרונות בגוגל אך ללא הועיל.

אודה לכם אם יש מישהו שיוכל לייעץ בנושא ולהסביר כיצד אם בכלל אפשר לתקן את זה.

תודה למשיבים. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע הזמן לממש אחריות.

ותגיש מועמדות לצנזור הצבאי כן? אתה כשרון מפוספס.

תודה על התשובות המהירות, חשבתי על זה אבל אני גם כבר מזמן אחרי וגם אני לא מאמין שיש עדיין אחריות על הכרטיס...

בדקתי והחלפתי את חיבורי הכרטיס למסך ליציאה השניה והוא יושב טוב בסלוט.. עד עכשיו זה עדיין לא "קפץ שוב"

יש לציין שאף פעם זה לא מתחיל מייד עם ההדלקה של המחשב אלא לאחר כמה דקות או שעות ואני מאמין שזה תלוי במה שרץ עליו ובעומס..

במידה וזה לא נפתר ע"י שינוי היציאה האם בהכרח זה אומר שהכרטיס הזה תקול? אין פתרון תוכנתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר שזה מסתדר בהריגת svchost... אולי מדובר בוירוס או בעיה תוכנתית אחרת. ניסית להתקין מע' הפעלה מחדש ?

זה מסתדר זמנית לכמה דקות וחוזר חלילה לאחר מס' סיבובים כאלו הפרוסס הזה לא חוזר ואז אני חייב לרסטרט את המחשב. אנטיוירוס רץ קבוע ולא מצא כלום-לא ניסיתי לפרמט-זה יהיה צעד אחרון כי יש לי המון דברים מותקנים ורצם שאני עובד איתם .

כרגע חזרתי למערך הישן של ה 2X 4850 ואין לי בעיות מיוחדות, אבל אי אפשר להריץ חלק מהמשחקים... אולי רק בהגדרות נמוכות וגם זה לא בטוח.

מישהו אמר שיכול להיות שהספק שלי לא מספיק לכרטיס ושהלוח אם ישן (ג'יגהבייט X48-DS4) - האם זה באמת עלול להית חומרתי?

האם ה 5870 דורש נתוני מערכת מיוחדים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח מתאים 100%

איזה ספק יש לך ?

בכל מקרה כדאי לנסות גם חריץ PCIE שני אם יש לך אחד כזה

תודה על התגובה.

יש לי ספק Crosair VX 550W אם אני לא טועה-די בטוח שזה ה 550 (אחרת יש לי 450), 6GB ו מעבד Q6700.

בדקתי שוב והוא תחת אחריות-נתתי למעבדה לבדיקה ואמרו לי שתוך שבוע-עשרה ימים הוא יבדק.. ניראה מה יגידו כשיחזור-בכל מקרה אנסה את התושבת השניה כשיחזור.

ממה זה ניראה עד כה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...