עזרה בבחירת מצלמת וידאו לתיעוד רצוף של טיול לחו"ל - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת מצלמת וידאו לתיעוד רצוף של טיול לחו"ל

dok1230

Recommended Posts

שלום חברים, אני רוצה לקנות מצלמה לטיול שהוא לא בשטח אבל כן יהיה שם מים, בפשטות, תיעוד מסיבה מטורפת שמתרחשת שלושה ימים ברציפות.

המטרה שלי היא שאוכל לצלם הכל בוידאו עם מצלמה הצוואר או עם קליפס על הבגד. איכות סבירה, סוללה חזקה שניתנת להחלפה או AA. עם אפשרות להכנסת כרטיס זיכרון micro sdhc. נגד מים ולא במחיר מטורף....כמו contour או gopro...לצערי התקציב שלי הוא 500 שקל עם אפשרות חריגה רק אם זה ממש שווה את זה...

עשיתי גם את השאלון...

1. מה התקציב שעומד לרשותך ? 500 שקל עם אפשרות חריגה אם זה ממש שווה את זה...

2. מה רמת הידע שלך ? נסו להעריך את רמתכם ונסיונכם. בדקו את עצמכם מול מושגים בסיסיים כגון: קומפוזיציה, פוקוס, עומק שדה, צמצם, תריס, חשיפה, ISO, אורך מוקד, עבודה עם תאורה. ידע לא כל כך רחב, אני לא חושב שזה חשוב למטרה שלי...

3. באילו מצלמות התנסת בעבר ? מה הגביל אותך בציודך הקודם ?מצלמות דיגיטליות רגילות. contour hd.(ששייכת ליחידה שבה אני משרת...)

4. אילו נושאים אתה מצלם כרגע / מעוניין לצלם, ובאילו תנאי תאורה ? (העריכו במידת האפשר גם שימושיות - למשל: הרבה תמונות חברה בטיולים באור יום, הרבה תמונות של הילדה בתוך הבית, מעט תמונות ברחובות חשוכים באמצע הלילה, מעט מאוד תמונות של הילדה במופעי ריקוד באולם חשוך, מעט תמונות ציפורים ממרחק רק בשעות הערביים) אהה זה חשוב!! אני כנראה אצטרך דרך לצלם בוידאו בלילה...אולי לדים..או אינפרה אדום...

5. האם אתה מתכוון להדפיס את תמונותיך לגדלים גדולים (> 20X30) ? לאיזה גדלים ומה יעוד ההדפסה ?לא, לצפייה במחשב בסרטונים.

6. מהו טווח אורך המוקד בעדשות הנחוץ לך ? (ניתן להתרשם כאן

מאורכי מוקד שונים. רצוי לא להתחזר, כולנו היינו רוצים עדשת פלא, אנא היצמדו למה הכרחי לכם. הסבירו למה, וציינו האם את הטווח יש לכסות ע"י עדשה בודדת או כמה עדשות, ולמה.)

אין לי מושג מה זה אומר חחח

7. האם הגודל / משקל המצלמה חשובים לך ? רלוונטי במיוחד לאנשים עם ידיים גדולות / קטנות במיוחד, מצלמה גדולה וכבדה תהיה פחות נוחה לנשיאה.

עדיף קומפקטי, בכל זאת היא כנראה תהייה עליי 72 שעות. (:

8. האם יש לך ציוד אחר ? איזה ?לא.

9. האם יש לך העדפה לייצרן מסויים ? מדוע ?עדיף משהו מוכר שאפשר לסמוך עליו...ראיתי באיביי מצלמות שמתאימות לי בערך אבל של איזה חברה סינית זולה, אי אפשר לסמוך על זה...

10. האם יש דגם שמצא חן בעיניכם מראש ? מדוע ?אולי...kodak playsport zx3 מחיר טוב באיביי(משומש) וזה דיי עונה לי על כל הצרכים, לא? מישהו אולי התנסה בה ויכול להגיד אם היא תחזיק מעמד הרבה שעות של וידאו ברצף? וכמה זיכרון היא גוזלת..?

11. האם מצב צילום ברצף של מספר תמונות בשניה נחוץ לכם ? לאילו נושאים ?לא..

12. האם אתם מעוניינים במצלמה בעלת יכולות וידאו (ובעלות אילו תכונות ? ייצוב תמונה,

, פוקוס אוטומטי) ?ייצוב תמונה חשוב..כי בטח יהיו הרבה רעידות למיניהם...חחח וגם רזולוציה, לא בשמיים אולי hd 720p כי אני צריך גם הרבה מקום בכרטיסי הזיכרון...

תודה רבה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...