המסך של המחשב לפעמים נדלק ולפעמים לא. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המסך של המחשב לפעמים נדלק ולפעמים לא.

Asafalfa

Recommended Posts

היי,

יש לי בעיה ואני מתקשה להבין האם הבעיה היא בכרטיס מסך, ספק או לוח אם.

תאור הבעיה: לפעמים המסך נדלק ולפעמים לא ברגע שמפעילים את המחשב, עושה רושם כאילו הוא לא מקבל סיגנל מכרטיס המסך.

יש לציין שבזמן קורת הבעיה אני לא בטוח שהמחשב בכלל מתחיל להפעיל את המערכת הפעלה (זה נראה כאילו לא קורה כלום חוץ מלשמוע את המאוורירים), רק לאחר שאני עושה כיבוי ובפעלה מספר פעמים המסך בסוף נדלק והכל עובד כרגיל ....

אני אשמח לעזרתכם אני פשוט לא יודע מה עשוי להיות החלק התקול ... כרטיס מסך או ספק או לוח אם :\

יש רעיונות...

במידה וצריך זה המפרט שלי :

[table][tr][td]

1[/td][/tr][/table][table][tr][td]CASE CM|RC-922M-KKN1-GP BK RT[/td][/tr][/table][table][tr][td]MB GA-P55A-UD4P P55 RT

[/td][/tr][/table][table][tr][td]VGA ASUS|EAH5850 DIRECTCU/2DIS/1GD5[/td][/tr][/table][table][tr][td]MOUSE PAD X-TRAC|RIPPER SILKY R[/td][/tr][/table][table][tr][td]PSU CORSAIR|CMPSU-650TX 650W RT[/td][/tr][/table][table][tr][td]CPU INTEL|CORE I7 870 2.93G R

[/td][/tr][/table][table][tr][td]SSD 60G|OCZ OCZSSD2-2VTXE60G R

[/td][/tr][/table][table][tr][td]MEM 4Gx2|GSKILL F3-10666CL9D-8GBRL[/td][/tr][/table][table][tr][td]HD 1.5T|WD 7K 64M WD1501FASS %[/td][/tr][/table][table][tr][td]DVD BURNER LITE-ON | IHAS-324-98 R

[/td][/tr][/table]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עידכון מהיום, ניסיתי להחליף את הכרטיס מסך לאחד ישן יותר על מנת לבדוק האם הכרטיס מסך דפוק ...

לשמחתי הוא לא הבעיה כי גם בכרטיס מסך הישן זה קורה...

עכשיו השאלה היא האם זה ביגלל או ספק :\

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...