כרטיס מסך גורם לבעיות בעת הפעלת המחשב - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך גורם לבעיות בעת הפעלת המחשב

kob27

Recommended Posts

הבעיה היא במחשב של חבר.

הלוח אם הוא EXTREEM 4 וכרטיס מסך SAPHIR GTX 550 TI עם מערכת הפעלה 7 64 ביט, בעת הפעלת המחשב לפעמים עולה ומראה שגיאה בדוקטור די באג, ולפעמים מסך שחור לגמרי. המחשב חדש ונלקח לבדיקה בחנות ושם כאשר השכיבו את המחשב אז הכרטיס מסך עבד בצורה טובה, אך שהעמידו אותו שוב היו בעיות, וכאשר הטכנאי בחנות הרים מעט את החיבור חשמל לכרטיס מסך אז הכל עבד כמו שצריך ושעזב את החיבור שוב התחילו בעיות, וה"פתרון" שהומלץ ע"י החנות היא לקשור חוט שיחזיק את חיבור החשמל לכרטיס המסך בגלל שהכרטיס מסך הוא "מאוד כבד וזו בעיה נפוצה" (לפי דברי הטכנאי בחנות), אני אישית לא מכיר תופעה כזאת וגם לא נראה לי שאמורה להיות בעיה שכזאת עם מחשב חדש, כרטיס מסך חדש ולוח אם חדש, אני אשמח לשמוע את דעתכם ואם מישהו נתקל בבעיה כזאת בעבר והאם לדעתכם זה לא מחייב את החנות להחליף את הכרטיס מסך בחדש (או לפחות לתקן אותו) ולא להסתפק ב"פתרון" שלהם לקשור חוט לחיבור החשמל שמתחבר לכרטיס מסך, או שאולי הבעיה היא בכלל בלוח אם שלא מחזיק בצורה טובה את הכרטיס מסך בסלוט שלו כאשר המחשב עומד בגלל המשקל של הכרטיס מסך.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם ניסית לחבר לכרטיס מסך כבל חשמל אחר? לפי מה שהבנתי ממה שכתבת שלא ניסית את הדבר הזה.

ואם יש באפשרותך ספק כח אחר, שתוכל לבדוק איתו האם הכבל של הכרטיס מסך של הספק הכח הנכחי תקול?

זה נראה כמו בעיית מגעים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהפינים בחיבור משוחררים - אפשר להלחים או לסדר, בכל מקרה - אתה צודק שאתה לא צריך להתעסק עם זה במחשב חדש,

אבל אם זה הפתרון היחידי - העיקר שזה יעבוד לך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...