איך אתם מתמודדים עם פצעים וגירויים אחרי גילוח? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אתם מתמודדים עם פצעים וגירויים אחרי גילוח?

EasyPooper

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הקישור לא עובד..

אני אישית אשאר בפורומים האמריקאים :)

תוקן.

אני חושב שיש צורך לחשוף אנשים לנושא הגילוח הקלאסי בצורה יותר מסודרת. יש אנשים שמעדיפים לקרוא בעברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיהיה המון בהצלחה.

לדעתי אתה משמיט יותר מדי פרטים אבל אתה כותב בשפה פשוטה אז זה כבר טוב.

אני בעצמי רציתי לפתוח בלוג (אומנם בשפה האנגלית אבל עדיין בלוג) כללי שגם יגע בגילוח.

גילוח בDE או בתער אלו הדברים היותר כייפים שאניעושה בשגרת היום יום.

לפני שבוע הייתי בעיר העתיקה ומצאתי ערבי שמתמחה בגילוח (היה לו מ.מ זית!) והוא גילח את חבר שלי.

מה אני אגיד הוא גילח טוב והיה בעל ידע רב אבלללל אני לוקח אותו בגילוח בלי למצמץ :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיהיה המון בהצלחה.

לדעתי אתה משמיט יותר מדי פרטים אבל אתה כותב בשפה פשוטה אז זה כבר טוב.

אני בעצמי רציתי לפתוח בלוג (אומנם בשפה האנגלית אבל עדיין בלוג) כללי שגם יגע בגילוח.

גילוח בDE או בתער אלו הדברים היותר כייפים שאניעושה בשגרת היום יום.

לפני שבוע הייתי בעיר העתיקה ומצאתי ערבי שמתמחה בגילוח (היה לו מ.מ זית!) והוא גילח את חבר שלי.

מה אני אגיד הוא גילח טוב והיה בעל ידע רב אבלללל אני לוקח אותו בגילוח בלי למצמץ :)

רק התלחתי לפני יומיים ואין לי הרבה ניסיון בכתיבה בעיברית בגלל שהיא לא שפת-האם שלי. אני אנשה לשדרג את האיפורמציה בעתיד ולכתוב יותר מדוייק. אשמח לעזרה אם בא לך.

ראיתי ספר ערבי כזה בעכו בשוק כשהסתובבנו שם. זה היה ניראה...מעניין :) אבל לא ניסיתי אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להפך התכוונתי שהשפה פשוטה לקריאה לא דלה או משהו כזה.

פשוט לדעתי צריך להרחיב כל קטגוריה וקטגוריה כי זה עולם ומלואו.

לדוגמא כשדיברת על ההבדלים של שיער גירית כלל התעלמת מכל קטגוריות ה"פרימיום" שעולות מאות דולרים (אנשים צריכים להבין שזה סתם גזל כסף ונועד ליופי ולא יותר) בנוסף היית מוסיף על כך ששיער מאזור הצוואר הוא מעולה לא רק בגלל היכולות שלו אלא בגלל שהוא עמיד יותר. לדעתי גם צריך להדגיש שמברשת כאלה עד כמה שהן טובות והכל הן דורשות טיפול שכן זה שיער וכשיער דורש טיפולים תקופתיים וגם ניקיון יסודי. הייתי גם מוסיף למה משתמשים דווקא בגירית ולא נגיד בשיער אדם/ שועל/ זאב/ כלב או כל חיה בעלת שיער נעים ורך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...