איך אתם מתמודדים עם פצעים וגירויים אחרי גילוח? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אתם מתמודדים עם פצעים וגירויים אחרי גילוח?

EasyPooper

Recommended Posts

תשתדל להתקלח אחרי מקלחת חמה ואם לא:

לפני הגילוח נקה את הפנים היטב עם שמפו/סבון/מרכך. (מנסיון זה ממש עוזר)

שים ג'ל על כל הפנים, תגלח קודם את איזור הפאות אח"כ את הצוואר ולבסוף את איזור הסנטר והשפם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עארק וגפרור.

מכונת גילוח ולא תרגיש כלום

מה זה המזוכיזם הזה סכין גילוח :hat:

תלוי מאוד בעור. הייתי כמה שנים עם מכונת גילוח - לא רק שזמן הגילוח לקח 40~ דקות בממוצע ורק הצליח לגרד את התוצאות של גילוח עם סכין נורמלי, העור סבל הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• גילוח אך ורק אחרי מקלחת הגונה - כולל לשטוף היטב את הפנים.
  • להשתמש בג'ל גילוח ולשפשף היטב (נגד כיוון הגדילה) כשאתה מורח אותו
  • להשתמש בסכין גילוח טוב. מאך 3 ומעלה.
  • למרוח קרם איכותי לאחר גילוח. ניוואה לא רע. יש לי גם אחד של "סבון" (לשעבר "סבון של פעם") שהוא איכותי. תשקיע בזה - זה חשוב מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הדרך אולי גם לקבל מאחור?

חאלס להתגלח כמו כוסיות.

תקנה תער/de razor

ותחסוך לעצמך מאות שקלים בשנה ועל הדרך תקבל גילוח מהנה יותר, חלק יותר נטול פצעים ושאר מחלות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מריצים פה דברים כאילו מדובר במינימום פיצוח אטום.

זה ידוע שגילוח רגיל הוא הרבה יותר אגרסיבי מגילוח בתער או DE (ואם אתה לא קולט למה אז תריץ חיפוש, כבר הסברתי את הנושא בפרוטרוט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מריצים פה דברים כאילו מדובר במינימום פיצוח אטום.

זה ידוע שגילוח רגיל הוא הרבה יותר אגרסיבי מגילוח בתער או DE (ואם אתה לא קולט למה אז תריץ חיפוש, כבר הסברתי את הנושא בפרוטרוט)

זה לא מתאים לכולם...

ניסיתי וזה לא זה. נראה לך שב-7 בבוקר אני אתחיל להכין קצף עם מברשת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר להניח שיש לי צמיחה לא פחות מהירה משלך, אם לא יותר מהירה ואני ביכול להתגלח בלילה שלפני וזה מחזיק לי נהדר עד הערב הבא.

כלומר אתה לא חייב להתגלח ישר על הבוקר. שמע אני זוכר אותך מהדיון ההוא ובאמת צר לי שלא עברת לזה כי זה אחלה גילוח, למעשה, מאז אותו דיון זנחתי את התער לטובת ה-DE (אני לא חי בבית ואני מעדיף שלא להשאיר דבר יקר ערך בדירה השכורה) ולמרות שתאכלס אני לא מאומן בגילוח כזה כפי שאני מאומן בתער ואני מצליח להגיע לתוצאות נפלאות בעשרים דקות הכוללת הקצפת קצף וארבעה מעברים פלוס תיקונים. העניין הוא ואני מאמין שזה כנראה העיקר, שאני באמת נהנה להתגלח כך, אני נהנ מתחושת הסכין על העור ומהגילוח החלק שנוצר לאחר מכן.

וחוץ מזה אין דבר כזה "גילוח" שלא מתאים לכולם. אם היית נולד לפני חמישים שנה, לא היית מתגלח? אתה לא צריך ידיים כירורגיות בשביל להתגלח כך (כפי שהילדים מלמעלה חושבים) ולמעשה, למעט ההקצפה, כמעט ואין צורך במוטוריקה יותר עדינה מאשר בגילוח רגיל.

השבוע ישן אצלי חבר טוב שמתגלח בעזרת מכונה וסכין והוא לא האמין כשהתחלתי להכין את הכל ולהתגלח עם הסכין, כי לדעתו העניין מפחיד (על הדרך גם נחתכתי עמוק אז לא תרם לרושם) אז הוא הכריח אותי להתגלח עם המכונה הסופר דופר משוכללות שלו. מה אני אגיד לך?נשארתי עם זיפים, עם כמה קצוות שיער והמליון מעברים שעשיתי על הפנים גרמו לי לאדמומיות קלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העצה שלי:

פצעים לא מופיעים סתם הם מופיעים בעיקר עקב חוסר ניקוין וזיהומים קטנים.

זמן הגילוח הוא זמן שבו אתה, כגבר, משקיע בעצמך קצת.

מנקה את הפנים עם מיים חמים וסבון פנים - שוטף טוב - מורח קצף גילוח (ואם יש לך סבלנות וכסף - קרם גילוח) - מתגלח לאט - עם כיוון הזיפים עד כמה שאפשר (תשים לב שכיוון הגילוח משתנה לאורך הפנים).

שוטף במים - - מנגב - שם קרם לאחר גילוח והכל טוב.

לי לוקח בערך 10 דקות הסיפור ואני מתגלח יום כן יום לא.

גם אם תתגלח כל יום - 10 דקות להשקיע בעצמך ולהנות לא נשמע לי רעיון רע כל כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים. ניתן למנוע חלק מהפצעים אם לשמור על ניקיון וחדות הלהב ואף להשקיע בשלל חומרים לפני ואחרי גילוח ועדיין לא למנוע את כל הפצעים, זה בעיקר תלוי איזה עור יש לאדם. מניסיון פרטי שלי אם יש הרבה מאוד פצעונים כואבים אז גילוח רטוב או עזרי גילוח לא יעזרו

יש לך בארץ כמה קרמים של גילוח אשר הרבה יותר זולים מקצף גילוח והרבה יותר מוצלחים מהם. אחד הבולטים הוא מ.מ. זית (אחד שגם נחשב לקצף גילוח טוב וידוע בשאר העולם). גם של ניוואה אמור להיות לא רע בכלל (אך אותו לא ניסיתי בעצמי)

יש לי קרוב משפחה עם עור מאוד בעייתי והוא נאלץ להתגלח כל יומים, לשים אפטר שייב ולהחליף סכינים על בסיס שבועי. היה מבזבז הון תועפות על גילוח ועדיין סבל מגילוח קל ולא רצה בשום אופן לעבור לסגנון אחר של גילוח. לבסוף שכנעתי אותו שייתן לי פעם אחת לגלח אותו ונחש מה? הפלא ופלא אין גירויים, אין דימומים, אין כלום.. ותאמינו לי שעור בעייתי (פלוס אופי בכייני) כמו שלו, לא פגשתי מעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...