איך אתם מתמודדים עם פצעים וגירויים אחרי גילוח? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אתם מתמודדים עם פצעים וגירויים אחרי גילוח?

EasyPooper

Recommended Posts

למען האמת אני מסתבך עם ההקצפה יש לי מברשת משיערות חזיר (Boar).

ויש לי משחה רגילה של מ.מ לא זית.

ראיתי סרטונים של הקצפות ביוטיוב וההקצפה עדיין לא יצאה לי טוב. (שמתי ממש מעט משחה בגודל של אפונה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז למה לא ביקשת עזרה?

קח כוס ותמלא במים חמים מאוד (על סף הרותחים אבל לא רותחים כדי לא לפגוע בשיער)

ותשרה את המברשת שלך בה.

קח את קערת ההקצפה ושים כמות נכבדת של קרם. לאחר חמש דקות לערך קח את המברשת וישר תתחיל להקציף בתנועות סיבוביות.

תן איזה 50-100 סיבובים ואתה צריך לבנות אחלה בחלה של קצף. אם הקצף יותר מדי נוזלי (קשה לי להאמין כי היית אמור לשים הרבה משחה) אז תמשיך להקיף או אפילו תוסיף עוד קצת קרם. אם המשחה שיוצאת לך יותר מדי צמיגית אז תוסיף טיפות בודדות של מים ותמשיך להקציף. זה דומה מאוד לבניית מלט. אמור לצאת לך אחלה קצף.

להבא, כל פעם תוסיף פחות ופות קרם עד שתגיע למצב שאתה מייצר לעצמך מספיק קצף שיספיק לך בערך ל-6-7 הקצפות מלאות (לרוב מדובר בכדור בגודל של שניים-שלושה אפונים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו תודה על ההיענות! :)

אני אתחיל בהדרגה, קודם מקרם אחרי גילוח ואז אם זה לא עובר אני פתוח גם לרעיון של התער-

קראתי על הנושא, ובאמת החיסרון הוא הזמן שלוקח.. ככה לוקחות לי חמש דקות להתגלח (כוללות בתוכן שלוש דקות עם הקצף על הפנים)

יש לי בצבוץ זיפים דיי מהיר, גילוח בערב משאיר אותי דוקרני וקוצני בבוקר למחרת :\ ככה שזה למקרה והקרמים לא יעבדו

איזה קרמים ממליצים בד"כ? משהו סביר ולא יקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתגלח מהר מאוד, אבל מאוד. שתי דקות לגילוח? בהחלט הבעיה יכולה להיות נעוצה בזה.

אני רק אוסיף שאם תתגלח עם DE ביום הבא תהיה נקי אבל לקראת הצהריים כבר יתחיל להופיע לך shade

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני מתפרץ לדיון אבל רציתי לשאול איפה אתה קונה את הסכיני "תער"?

את המשחה ראיתי שעוד מוכרים בסופר פארם ואני זוכר שאבי היה משתמש בה פעם

אבל לא יצא לי לראות סכין כזה אני רק זוכר שפעם ניתקלתי בכזה סכין ישן במחסן

הייתי רוצה לקנות ולנסות פעם אחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לאוסיף את דעתי, אני משתמש בSCHICK כבר הרבה מאוד זמן (קרוב ל10 שנה) וזאת לאחר שהתנסתי בכל הסכנים של GILLETTE ,מהם קיבלתי חתכים ועור אדמומי. הדבר הכי מעניין שהגילוח הכי טוב היה כאשר היו רק 2 להבים "מסכנים".

לכן שווה לבדוק גם את ש'יק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Symbore, יש לך לינק לאיזשהו tutorial על DE + המלצות על מוצרים ספציפיים? נמאס לי לממן את ג'ילט..

כפי ש-benor אמר, היה פה דיון די ארוך (שלא התחיל מגילוח אך סטה לשם) אין לי את כח לחזור על כל מה שרשמתי שם.

בגדול (לדעתי):

צריך השקעה ראשונית של 100-200 דולר (לא כולל משלוח ומיסים) אשר לדעתי מחזירה את עצמה תוך כמה שנים (וכמובן שאתה לא יכול למדוד אושר או חיים בריאים יותר בכסף).

האתר לקנות ממנו זה westcoastshaving (יש בנושא החנויות המומלצות קישור אשר אמור להביא לי אקסטרות אם מישהו קונה דרך הקישור אז אני אשמח..)

להבים ניתן לקנות גם ממנו אך ניתן להוזיל את העלות אם קונים את הלהבים דרך המשווקים הממולצים בפורום Badger & Blade, שם גם תוכל למצוא אין סוף מדריכים. דברים ספציפים תוכל לשאול אותי גם פה וגם שם (למען האמת אני נמצא שם יותר בזמן האחרון מאשר פה)

בנוגע לללהבים, תמיד שואלים מה לקנות (אתה לא מבין איזה מבחר נרחב יש לזה) די קשה לתת למישהו המלצה על חברה/ brand מסוים מכיוון שמתאימים את הלהב לאדם ולמומחיות שלו. בגדול זה הולך כך: הלהבים היפניים יותר חדים אבל פחות סלחניים, להבים שמיוצריום בגוש הקומוניסטי (לשעבר) בדר"כ כלל יותר גסים, האירופאיים נורא בינוניים (למעט הבלחות מסוימות) והערבים, בכן, עושים עבודה ערבית :) ויש לך גם ישראלי (בעיקר פרסונה אדומה - [יש גם ממפעלים שלא בישראל לכן צריך להזהר]) המחירים נעים מארבעים אגרות עד ארבעה שקלים ללהב בודד (כמובן שקונים בחבילות ולא בבודדים) וכל להב יכול לתת לך בין 1-7 גילוחים מצויניים (שוב תלוי בחברה, במוצר ובסוג השיער שלך). אני בדר"כ מחליף לאחר 5-6 גילוחים ועלות הלהבים שלי היא כשמונים אגורות לבודדת אז תחשב אתה כמה אני חוסך בחודש על גילוח.

באחד הנושאים, art tatum טען שיש כאלה שמחליפים סכינים אפילו באמצע גילוח, זו שטות מוחלטת ואין לך כל סיבה לעשות את זה גם אם יש לך גדילת שיער של טריפולטאי+טורקי+מזרחי.

בנושא אחר קרירין טען שהלהבים של ג'ילט מאוד, מאוד חדים ומה שממתן את החדות זו הזווית, מה שנכון חלקית, אכן הזוית מאוד משנה אבל הלהבים של de לרוב הרבה, הרבה, הרבה, הרבה יותר חדים כלומר א) אתה צריך לשים לב לגילוח שלך שלא תחתוך את עצמך ב) גם אם תחתוך, לרוב, החתך לא יכאב כלל בגלל החדות ג) להרחיק מילדים או חיות, אתה לא מבין איזה אסון אפשר לגרום עם הלהבים הללו.

אם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן לשאול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני מתפרץ לדיון אבל רציתי לשאול איפה אתה קונה את הסכיני "תער"?

את המשחה ראיתי שעוד מוכרים בסופר פארם ואני זוכר שאבי היה משתמש בה פעם

אבל לא יצא לי לראות סכין כזה אני רק זוכר שפעם ניתקלתי בכזה סכין ישן במחסן

הייתי רוצה לקנות ולנסות פעם אחת

אם אתה מדבר על תער אז העלות שלו אדירה, התער שלי עובר אצלי במשפחה כמה דורות. כיום ראיתי שמוכרים גם תערים חד פעמיים, איתם אין לי כל נסיון.

אם אתה מדבר על להבים (de saftety blades) אז אתה מוזמן לקרוא את התגובה הקודמת שלי ל-minimizer אשר גם מתייחסת ככך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני יומיים פתחתי בלוג בנושא הגילוח הקלאסי.

אפשר לבקר בו http://israelshaving.co.nf

אני אשתדל לעלות כמה שיותר חומר רלוונטי וגם אני מזמין כל מי שמעוניין לכתוב ולהוסיף מאמרים,ליצור איתי קשר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...