עומס על שולחן העבודה ואטיות המחשב - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עומס על שולחן העבודה ואטיות המחשב

MeniAdam

Recommended Posts

היי כולם

לא פעם נתקלתי לבעיה הזאת שעומס על שולחן העבודה גורם לאטיות המערכת ועוד בעיות כמו התעוררות ממצב Sleep או Hibernate.

הכוונה שלי מעומס הוא לעומס מבחינת הנפח שהמידע הקיים על שולחן העבודה טופס ולא מריבוי סמלים.

ולא פעם העברת המידע משולחן העבודה לתיקייה אחרת (אפילו בתוך C) פתרה את בעיית האטיות.

העניין שבו אני צריך את עזרתכם בו , למצוא מאמר או כתבה בנושא הזה. בעברית או באנגלית.

או שאתם יודעים איך אפשר להוכיח את העניין הזה למנהל IT יותר מאשר סתם להסביר לו את העניין מניסיון.

אודה מאוד לעזרתכם

מני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מצריך יותר מידי מחשבה, אם יש לך הרבה מידע/תיקייה על שולחן העבודה הוא יצטרך להעלות את הכל, דבר שמעמיס על המעבד והקשיח (לפעמים גם על ה-RAM).

כמו שרשמת אכן זה מעמיס על הRAM.

לדוגמה תנסה לפתוח את Adobe Indesign בזמן שיש 20GB מידע על שולחן העבודה ויעבור כמה דקות עד שהתכנה נפתחת.

כדי שלכנע את מנהל IT לתת לו את הדוגמה זה לא מספיק, נדרש כתבה או מאמר מסודר עבור זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. מה זה משנה מה נפח הנתונים אצל ב Desktop? זאת רק תיקייה.

ב. גם אם זה משנה מסיבה כלשהי, מה אתה מנסה להוכיח?

א. עומס מידע על שולחן העבודה גורם לאיטיות ובעיות בהפעלה אחרי מצבי sleep וhibernate

ב. מחלקת IT בחברה יכול להקל על עצמו אם עובדי החברה ימנעו מהעמסת חומר רב על שולחן העבודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעתי על בעיות שינה.

מה שכן בנית האיקונים ותצוגה מקדים של לוקח יותר זמן כמו בכל תיקיה עם הרבה קבצים וסרטים.

ובכלל קשה לעבוד עם עשרות איקטנים שמה. שולחן שלי כמעט ריק כשתוכנות מסודרות שם לפי תפקיד שלהם

בתך תיקיות והכל הכל זה רק קיצורי דרך, ואין קבצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...