שידרוג כרטיס מסך - צריך להחליף ספק? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידרוג כרטיס מסך - צריך להחליף ספק?

Yanai_Gaf

Recommended Posts

שלום, קרוב משפחה שלי רוצה לשדרג כרטיס מסך לGTX660. כרגע יש לו מעבד i7 2600 וספק CWT Ci-power 450W. בדקתי באתר שלהם אבל לא מצאתי שום נתונים לגבי הספק. האם יש למישהו פה נסיון עם הספק הזה? אני יודע שבעיקרון ספק 450W טוב יספיק למערכת כזו אבל לא ידוע לי אם אכן הספק הזה יודע לספק את מה שרשום עליו.

בקיצור-להחליף או לא?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שזכור לי הספק הזה נמכר עם מארז IN WIN לפני שנה-שנתיים במערכות של איבוריי(אחת הטעויות שסבתא שלי עשתה :facepalm: ).

אני אישית הייתי מחליף לספק עם שם טוב יותר,ספקי 500W-450W לא עולים הרבה ממילא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום, קרוב משפחה שלי רוצה לשדרג כרטיס מסך לGTX660. כרגע יש לו מעבד i7 2600 וספק CWT Ci-power 450W. בדקתי באתר שלהם אבל לא מצאתי שום נתונים לגבי הספק. האם יש למישהו פה נסיון עם הספק הזה? אני יודע שבעיקרון ספק 450W טוב יספיק למערכת כזו אבל לא ידוע לי אם אכן הספק הזה יודע לספק את מה שרשום עליו.

בקיצור-להחליף או לא?

תודה רבה

נשמכ גנרי = לא איכותי.

הייתי הולך על לפחות 450W סיסוניק עם העדפה ל-500W, הם לא יקרים ממש. http://www.tms.co.il/product/11853

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר עם CWT לCI-POWER?

CWT זו החברה, Ci-power זה הדגם...

Channel Well Technology היא חברה ברמה בינונית , אבל מספקת ואתה יכול לסמוך על הספק הזה שיחזיק את המערכת ושלא יעשה בעיות.

מעולה. תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אייבורי.תרד מתחתיך מדברים על ספקי EZCOOL של אייבורי.

אם אנשים פה מכירים את החברה הזו אז בסדר.

אני לא מכיר. אולי תוכל לפתוח את המחשב ולצלם את המדבקה שעל הספק ומכילה את כל המידע אודותיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...