Far Cry - משחק ענק! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Far Cry - משחק ענק!

composite

Recommended Posts

הורדתי את הדמו, והסקתי שלא לחינם זהו אחד המשחקים המצופים של השנה - המשחק הזה פשוט מדהים!

דבר ראשון, המנוע הפיסיקלי לא נופל מרמתו של המנוע של HL2 (מנוע Havoc מתקדם).

גם הרכבים, המים, העצים והצמחייה - נראים מצוין.

הסאנוד מעולה, והוא מנצל את כל יכולתם של כרטיסי קול מתקדמים כמו Audigy2 ודומיו.

הומור לא חסר במשחק - האויבים במשחק מדברים ביניהם באופן אקראי ברחבי השלב, יורדים אחד על השני (באמת), מספרים בדיחות וכו'.

בעניין הגראפיקה - אני לא יכול לנצל את מלוא יכולות המשחק (GeForce4 MX440 :'(), אבל אני מוצא כאן פוטנציאל לגראפיקה מדהימה ומפורטת להפליא.

עד עכשיו, מצאתי שני חסרונות עיקריים למשחק: הוא נשמר ע''י צ'קפוינטס ושהוא כבד נורא (מאוד כבד).

תאריך יציאה משוער ל- 5 בינואר, השנה.

מבחר קישורים להורדת הדמו - http://downloads.ugo.com/download.php/id/4961/folder/demos/filename/farcry_demo.exe

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוא פועל על הGF שלך?

כמה פרימים לשניה?

באיזה הגדרות?

אתה יכל בבקשה להראות תמונה? הכי מומלץ תמונה מהמשחק לפני שהתחלת לזוז בכלל, כדי שאפשר יהיה להשוות גרפיקה עם כרטיס של מישהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ישר איך שאני מתחיל מסתכל ישר יש לי 32... !

שהכל על הכי גבוה, בקטעי אקשן כבדים יש לי 16 :-[ בקושי זז

יש התרסקויות ל-0 פעם ב..

בעיקרון קשה לי לשחק על הכי גבוה אז אני משחק הכל על מדיום שזה נראה הרבה פחות טו :-\

אבל יש לי בממוצע 42 על מדיום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנשים שבנו את המנוע הגראפי הצליחו להעלות את רמת הפירוט בהרבה ולגרום למשחק להראות ענקקקקקק

ועם זה הורידו את מספר הפוליגונים, וכך הצליחו ליצור מנוע שנראה כבד כמו HL2 אבל עובד פי 2 יותר מהיר

שיטת הפוליגונים הזאת פשוט עושה רושם של כפול 10 פוליגונים ממה שיש שם יש איזה טריק שם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lucifer, על איזו איטיות אתה מדבר?

והמשחק פועל אצלי בסדר גמור, אני לא יודע להעריך את ה- FPS, אבל חלק מאוד.

העניין פה זה הזיכרון, והמשחק נראה גרוע על ה- GF.

לא נורא, בקרוב מחשב חדש. 8)

בעיקרון המשחק תוכנן כמצגת גראפית המנצל את מלוא יכולותיו של ה- GF3 TI בזמנו, ותראו לאן הוא התפתח.

סיימתי את הדמו, הוא מדהים, ואני מקווה שגם ככה יהיה המולטיפלייר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WoW המשחק מעולה! :o

נשקים מגניבים שפשוט כיף לירות איתם גרפיקה ואנימציה מדהימה ומאוד מענינת, אין רגע אחד משעמם.

והכי חשוב המשחק פועל על הGF שלי בחלק כמעט בלי לגמגם 30FPS-20(על 800X600 והגדרות בינוניות+)!

הAI לרוב הוא מאוד מאוד מוצלח, כל דמות פועל שונה הדמויות משתמשות בסביבה כל הזמן גם כשהם זזות ובורחות, חילים קוראים לעזרה והכל נראה ממש מציאותי, נכון שלפעמים הדמויות עושות דברים ממש טיפשיים או זה שהם רואים אותך דרך המים כמו דרך האוויר, אבל לא נורא. הגרפיקה לא מגיעה לרמה של אני חושב שגם לא לשל האלף ליף (אותו לא ראיתי) אבל בכל זאת היא ממש ממש טובה.

8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנשים שבנו את המנוע הגראפי הצליחו להעלות את רמת הפירוט בהרבה ולגרום למשחק להראות ענקקקקקק

ועם זה הורידו את מספר הפוליגונים, וכך הצליחו ליצור מנוע שנראה כבד כמו HL2 אבל עובד פי 2 יותר מהיר

שיטת הפוליגונים הזאת פשוט עושה רושם של כפול 10 פוליגונים ממה שיש שם יש איזה טריק שם...

לפחות לפי הבטא שלו ( :-X ) HL2 פעל חלק יותר מהמשחק הזה, אפילו שיחקתי בו ב1600X1200

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי אצל חבר שלי יש לו מחשב כמו שלי רק שלו יש

RADEON 9600 PRO של sapphire ולי GF4 TI 4200 128 DDR GAINWARD

ואצלי ראינו יותר יפה ויש לי איזה 9 פריימים יותר ממנו על אותו הגדרות לשנינו יש את הדרייברים הכי חדשים!

מסכנה RADEON 9600 PRO כרטיס חלש ומסכן....

מצטער בשביל מי שקנה אותו..

גם המהירות שעון שלו על הפנים!

mhz 297 clock

וה memory על 308 mhz

לא מסכן?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא!

9600 של חבר שלך תומך בDX9b ולכן הוא צריך לסחוב הרבה יותר מהכרטיס שלך, שתומך רק בDX8.1.

VERTIGO

אני לא חושב שזה אמור להיות כך שהאויבים רואים דרך המים, כל כך טוב כמו ביבשה, במשחק המלא זה בטח לא יהיה.

כי זה הורס את כל הקטע של ההתגנבות דרך המים שיכל להיות ממש טוב.

נב: קבלו חתימה פיצוץ לכבוד המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...