מעבדי AMD - איזה לקנות? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבדי AMD - איזה לקנות?

RazorJunior

Recommended Posts

שלום לכולם,

חשבתי לקנות מחשב חדש ולפי המלצות המפרט לאוברקלוגינג חשבת ללכת על ה 1800+

הלכתי לזאפ לבדוק מחירים וגיליתי שבתוספת מחיר לא גדולה אני יכול לקנות AMD2400 או אפילו BARTON 2500

ואז הסתכלתי באוברקלוגינג שאנשים עשו, סידרתי לפי מגה הרץ עולה וראיתי שבערך 90% מכל המהירויות הכי גבוהות שהגיעו אליהם הושגו ע"י 1700.

יש לזה סיבה מיוחדת? אם כן מהי?

ולסיכום: על איזה מעבד ללכת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח 2500+ כי הוא בארטון.

אולי הוא לא יגיע לתדר הכי גבוה אבל בגלל הקאש שלו הוא יגיע לביצועים גבוהים יותר, ובכלל לא חייבים לעשות כי גם ככה הביצועים שלו יפים מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואז הסתכלתי באוברקלוגינג שאנשים עשו, סידרתי לפי מגה הרץ עולה וראיתי שבערך 90% מכל המהירויות הכי גבוהות שהגיעו אליהם הושגו ע"י 1700.

יש לזה סיבה מיוחדת? אם כן מהי?

אם אתה מתכוון בדאטאבייס של האתר הזה הסיבה לכך היא שה1700 היה להיט והמוני אוברקלוקרים (טוב לא המונים זה עדיין ישראל) קנו אותו כדי להתנסות איתו וכשיצא הברטון הם לא היו צריכים מחשב חדש. אם תשיג ברטון עם מכפלה פתוחה תוכל להגיע גם לתוצאת מכובדות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח 2500+ כי הוא בארטון.

אולי הוא לא יגיע לתדר הכי גבוה אבל בגלל הקאש שלו הוא יגיע לביצועים גבוהים יותר, ובכלל לא חייבים לעשות כי גם ככה הביצועים שלו יפים מאוד.

תמיד חייבים! :P

בהרבה פרוייקטים יש את ה 1700+ בגלל שהוא מעבד מצויין לאוברקלוק... בידיים טובות גם בארטון יכול להגיע למהירויות שעון גבוהות, אבל לא באותו הפרש מהסטוק, שאפשר להגיע אליו עם 1700+ טוב. (או 1800 טוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תסתכל בפורום של hardocp תראה שיש הרבה מאוד אנשים שרוכשים עכשיו את ה 2500+ ומגיעים איתו לתוצאות מדהימות עם אוויר רגיל. אמנם המכפלה שלו נעולה אבל רוב האנשים מגיעים איתו בקלות ל fsb של 200MHz.

לצערי לא ידעתי את כל זה לפני שקניתי את ה 2600+ שלי והוא גרוע ב OC. אני לא מצליח לעבור איתו את ה 185MHz.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...