אני רוצה לפרמט את הכונן של windows הלינוקס יכול לעשות עם זה בעיות? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה לפרמט את הכונן של windows הלינוקס יכול לעשות עם זה בעיות?

Guy232425

Recommended Posts

שתי אפשרויות

1. המערכת LILO\GRUB תשאר כמו שהיא.. והוינדוס יעלה רק שאתה בוחר אותו מהתפריט

2. הוינדוס ידרוס את הBOOT LOADER ויעלה בתור ברירת מחדל

אם אפשרות ראשונה , אז אין שום בעיה

אם אפשרות שניה , אז שוב אין בעיה.. אם אתה משתמש ברדהט אתה מכניס את הדיסק הראשון ונכנס למצב rescue שם יש לך גישה לקבצים במחיצת הלינוקס שלך, אתה משחזר את הBOOT LOADER לדוגמא לילו בפקודה "lilo" :] הוא יטען מחדש כמו שהיה תמיד, וגמרת עניין

כל זה אמור לקחת מקסימום 5 דקות, 10 דקות אם המחשב לא מהיר במיוחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי אפשרויות

1. המערכת LILO\GRUB תשאר כמו שהיא.. והוינדוס יעלה רק שאתה בוחר אותו מהתפריט

2. הוינדוס ידרוס את הBOOT LOADER ויעלה בתור ברירת מחדל

אם אפשרות ראשונה , אז אין שום בעיה

אם אפשרות שניה , אז שוב אין בעיה.. אם אתה משתמש ברדהט אתה מכניס את הדיסק הראשון ונכנס למצב rescue שם יש לך גישה לקבצים במחיצת הלינוקס שלך, אתה משחזר את הBOOT LOADER לדוגמא לילו בפקודה "lilo" :] הוא יטען מחדש כמו שהיה תמיד, וגמרת עניין

כל זה אמור לקחת מקסימום 5 דקות, 10 דקות אם המחשב לא מהיר במיוחד

קרה אצלי בדיוק מה שאמרת באפשרות השנייה, רק שיש לי מנדרייק. מה אני עושה כדי לשחזר את ה- BOOT LOADER?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא השתמשתי במאנדרק שנה וחצי בערך אז לא זכור לי כל כך איך הפרוצידורה אצלהם

אבל אני דיי בטוח שבBOOTABLE של הדיסק הראשון שלהם, יש מצב RESCUE

ולפי מה שמאנדרק מתיימרים להיות (מאוד קלים להבנה גם למתחילים שבמתחילים) אני מאמין שהם לאורך הדרך יכתבו הסברים איך להגיע לקונסולה של המחיצה שלך.. משם אתה רק מריץ את הפקודה lilo \ grub וזה אמור לשחזר את הבוט לואדר שהיה לך

דרך אגב, אתה מרוצה מהמאנדרק? מה הסיבה שבחרת דווקא בה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו - מצאתי את מצב ה-RESCUE במנדרייק ויש שם אפשרות לשחזור הבוט-לואדר. הבעיה היא שגם אחרי שעשיתי את זה עדיין אין בוט-לואדר וה- עולה ישר.

מה לעשות???

ואני מרוצה מהמנדרייק אבל אף פעם לא עבדתי עם הפצה אחרת אז אני לא יכול להשוות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אני זוכר שנתקלתי בימים האחרונים במדריך התקנת GRUB דרך הדוס.. אני יחפש את זה מחר ואם אני ימצא אני יביא לך לינק

מוזר לי שהRESCUE של מאנדרק לא הצליח לשחזר..

בכל מקרה אני מביא לך עצה עכשיו ממש לא מקצועית והרבה אנשים ישלפו עלי סכין שיראו את זה

כי כל הקטע בלינוקס, שלא משנה מה אתה עושה.. תמיד אפשר לתקן את זה בלי צורך התקנה מחדש

אבל! אם כרגע אין לך שום דבר חשוב במחיצה של הלינוקס שאתה צריך לשמור

אז אני ממליץ לך על הדרך הכי פשוטה (אולי לא הכי מהירה, אבל פשוטה מאוד) וזה התקנה מחדש

אם בא לך לנסות הפצות חדשות אני אישית ממליץ על רדהט (אני עובד עם 7.2 ו 7.3 אבל לך עדיף 9)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...