התייעצות לפני הזמנת ראוטר מהוט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לפני הזמנת ראוטר מהוט

yoni_h

Recommended Posts

אז ככה, כבר המון זמן שמגיעה לי רשת אלחוטית במסגרת הטריפל, אבל עד היום לא היה לי ראוטר, כלומר היא לא הייתה רלוונטית בפועל.

היום התקשרתי אליהם על מנת לברר לגבי הראוטר.

בשירות לקוחות אמרו שהם יכולים להזמין לי טכנאי שיבוא להתקין לי את הראוטר וזה עולה תשלום חד פעמי של 130 ש"ח.

לאחר מכן ביקשתי שיעבירו אותי למדור טכני כדי שיאמרו לי באיזה דגם של ראוטר מדובר.

שם הבחורה הציגה לי כל מני דגמים של חברת TP-LINK והמליצה לקחת את ההוטבוקס שמשמש גם כראוטר וגם כמודם.

אז כעת רציתי לשאול אתכם מה עדיף, להזמין מהם את הראוטר שלהם עם טכנאי שיגדיר לי הכל, או לקנות ראוטר עצמאית ולהתקין בעצמי? זה מסובך? מה עליי לעשות על מנת להתחבר לראוטר עצמאית? (להתקשר לספק, פעולות טכניות וכו').

דבר שני, במידה ואחליט להזמין דרכם, מה עדיף, ראוטר של TP-LINK או את ההוטבוקס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי yoni_h,

אם תבחר ברכישת ראוטר באופן עצמאי, הראוטר מגיע עם מדריך למשתמש, אשר יסייע לך בהגדרתו.

בנוסף, ניתן למצוא מדריך עבורו גם באינטרנט.

להתחברות ראשונית, כל שדרוש הוא שם משתמש, סיסמה, כתובת השרת(במידה והחיבור דרך הוט), אותם קיבלת מספק האינטרנט.

ליאור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי yoni_h,

אם תבחר ברכישת ראוטר באופן עצמאי, הראוטר מגיע עם מדריך למשתמש, אשר יסייע לך בהגדרתו.

בנוסף, ניתן למצוא מדריך עבורו גם באינטרנט.

להתחברות ראשונית, כל שדרוש הוא שם משתמש, סיסמה, כתובת השרת(במידה והחיבור דרך הוט), אותם קיבלת מספק האינטרנט.

ליאור

זאת אומרת שלא אצטרך את עזרתם של , אלא רק את של ספק האינטרנט שלי?

בשביל אלחוטית (עם קליטה נורמלית למרחקים) ,עדיף בהרבה ראוטר של TP-LINK (מן הסתם גם הדגם חשוב).

התגובה של ליאור די שכנעה אותי לרכוש כבר אחד בעצמי, עושה רושם שזה לא יותר מדי קשה.

אתה יכול אולי להמליץ לי על דגם טוב בתקציב של כ-150 ש"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בקיא כל כל בראוטרים השונים.

הדגם המומלץ פה בד"כ הוא WR1043ND

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=748292

אך הוא מעבר לתקציבך.

באתר של מומחה לרשתות מהפורום הזה ראיתי רשימה של ראוטרים מומלצים בתקציבים שונים. (NETCHEIF ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tp-link 841

לגבי החיבור לאינטרנט תוכל לעבור על ההגדרות עם הספק, אלא אם כן אתה בחיבור ללא חייגן ואז בדרך כלל אין צורך בהגדרה.

לגבי האלחוטי, ההצפנה היא תהליך דיי אוטומטי. במידה ותהיה לך איטיות או ניתוקים תוכל להתקשר לאינפרהביט (היבואן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בקיא כל כל בראוטרים השונים.

הדגם המומלץ פה בד"כ הוא WR1043ND

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=748292

אך הוא מעבר לתקציבך.

באתר של מומחה לרשתות מהפורום הזה ראיתי רשימה של ראוטרים מומלצים בתקציבים שונים. (NETCHEIF ).

נכנסתי לאתר וקראתי קצת. תראה, אני לא יודע עד כמה אפשר להסתמך שם על ההמלצות שלו. דוגמא- מבחינתו ראוטר של אדימקס BR-6424N מומלץ, אבל התגובות עליו בזאפ על הפנים, אומרים שהוא מתנתק כל הזמן וכו'. אז למי להאמין?

אגב, אותו בחור יכול לעשות הנחות על ראוטרים מסויימים? ;D

tp-link 841

לגבי החיבור לאינטרנט תוכל לעבור על ההגדרות עם הספק, אלא אם כן אתה בחיבור ללא חייגן ואז בדרך כלל אין צורך בהגדרה.

לגבי האלחוטי, ההצפנה היא תהליך דיי אוטומטי. במידה ותהיה לך איטיות או ניתוקים תוכל להתקשר לאינפרהביט (היבואן).

אכן אני בחיבור ללא חייגן.

הדגם שציינת לא יעשה לי בעיות, או שהוא כביכול הכי מומלץ במסגרת התקציב?

בנוגע לאלחוטי, לא הבנתי בדיוק למה אתה מתכוון. למה שיהיו איטיות וניתוקים? זה בעיה ידועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנסתי לאתר וקראתי קצת. תראה, אני לא יודע עד כמה אפשר להסתמך שם על ההמלצות שלו. דוגמא- מבחינתו ראוטר של אדימקס BR-6424N מומלץ, אבל התגובות עליו בזאפ על הפנים, אומרים שהוא מתנתק כל הזמן וכו'. אז למי להאמין?

יש לי את ה-6424 אבל דגם ה-V2, והוא היה מצוין, לפני כמה ימים החלפתי אותו ב-941 של TP-L-NK

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...