רגע לפני רכישה- באיזה מטבע הכי כדאי לבצע עסקה? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רגע לפני רכישה- באיזה מטבע הכי כדאי לבצע עסקה?

yoni_h

Recommended Posts

אני עומד להזמין מ-Handtec את הגלקסי S3 ושמתי לב שאפשר לשלם בליש"ט/דולר/יורו.

מבחינת שער המטבע, מחישוב שלי, יצא שהכי זול לשלם באמצעות יורו. (אם למישהו יש השגה אחרת, אנא עדכנו אותי).

דבר שני, מבחינת עמלת ההמרה: האם יש עמלת המרה שונה בכל מטבע ומטבע?

יצויין כי אני משלם באמצעות פייפל ובוחר שם המרה של חברת האשראי ולא את העמלה שלהם.

בהתחשב עם כל האמור לעיל, באיזה מטבע הכי משתלם לרכוש את הפלאפון?

אשמח מאד לקבל את עזרתכם!

תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מאסטרקארד.

לפי השערים המעודכנים להיום, המחיר יוצא לי הכי זול עם דולר דווקא. (מחיר המוצר + משלוח + מיסים-אם יהיו)

השאלה היא אם בנוסף לזה יש כל מני עמלות.

לפי מה שאתה אומר, עמלת המרה מיורו נמוכה יותר מעמלת המרה מדולר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי בכרטיס. לרוב אין הבדל.

בכל מקרה, אתה מתעסק בזוטות. קפיצות שערים יומיות יכולות להזיז את הכדאיות ממטבע אחד לשני, ובכל מקרה ההבדל כנראה לא יהיה יותר מעשרות שקלים בודדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עדכון:

בסוף טעיתי ולא היתה אפשרות לשלם במטבע שאינו ליש"ט, אז רכשתי את המכשיר בליש"ט.

מחיר כולל משלוח יצא 352.99 ליש"ט. שער הלישט היציג היה בסביבות 6.12 ש"ח.

עכשיו בדקתי באשראי ויצא לי 2224 ש"ח, מה שאומר שעשו חישוב לפי 6.3 ש"ח = באסה!! :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

טוב היום הלכתי לדואר וקיבלתי את הפלאפון ללא מיסים!!

הגיע בחבילה עטופה בפצפצים הכל חדש דנדש והרמטי. הגיע עם כרטיס כזה של נורטון אנטי וירוס שנותן לך רישיון לשנה (לא ידוע עד כמה זה שווה ואם אשתמש בזה בכלל). בנוסף, , כבל סנכרון וסוללה מקוריים. הדבר היחיד שטיפה מבאס זה המטען שלא מתאים לארץ, אבל הם הביאו מתאם אחר שמתאים כמעט לכל השקעים בעולם, רק שהוא די גדול והופך את העסק למסורבל מעט.

בקיצור, אני מאד מאד מאד מרוצה! סה"כ 2224 שח.. :)

נ.ב

יש על המסך את המדבקה ששומרת עליו. צריך להוציא אותה? קניתי בנוסף כיסוי לפלאפון של טריידנט אג'יס ויש בו מגן מסך. להוציא את המדבקה ובמקומה לשים את מגן המסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב היום הלכתי לדואר וקיבלתי את הפלאפון ללא מיסים!!

הגיע בחבילה עטופה בפצפצים הכל חדש דנדש והרמטי. הגיע עם כרטיס כזה של נורטון אנטי וירוס שנותן לך רישיון לשנה (לא ידוע עד כמה זה שווה ואם אשתמש בזה בכלל). בנוסף, , כבל סנכרון וסוללה מקוריים. הדבר היחיד שטיפה מבאס זה המטען שלא מתאים לארץ, אבל הם הביאו מתאם אחר שמתאים כמעט לכל השקעים בעולם, רק שהוא די גדול והופך את העסק למסורבל מעט.

בקיצור, אני מאד מאד מאד מרוצה! סה"כ 2224 שח.. :)

נ.ב

יש על המסך את המדבקה ששומרת עליו. צריך להוציא אותה? קניתי בנוסף כיסוי לפלאפון של טריידנט אג'יס ויש בו מגן מסך. להוציא את המדבקה ובמקומה לשים את מגן המסך?

לרוב המגני מסך שבאים עם הפלאפון הם זבל טהור,תחליף אותם במהירות האפשרית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...