בנייית שוקר (מעביר זרם ) בעט - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בנייית שוקר (מעביר זרם ) בעט

danieln9

Recommended Posts

שלום

אם אני רוצה ליבנות עט שכאשר את לוחץ למעלה אז זה יסגור מעגל וכמובן זה יהיה ממתכת(שתוליך חשמל) וותקבל כמו שוק לא ממש שוק אלא יותר זרם. מה ניראה לכם שאני צריך זרם גבוהה או מתח גבוהה? ואם זרם איך אני עושה את זה(טרנסיסטור??)כי ראיתי משהו מוכן בחנות שעושה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמו שהציעו לך :

תיקח את המצת של המציתים, תיקח עט חלולה מברזל, תקרב את החוט של המצת ללחצן של העט, ואז שהוא ילחץ

על הפקק למעלה כדי לפתוח (להוריד) להוריד את העט, זה ילחץ על המצת והוא יקבל זרם קטנטן.. :P

אגב רעיון טוב, יש לי פה ליידי אחד כזה, שפרקתי אתמול ממצת ישן שלי, אז אני אנסה לעשות ואגיד לך תוצאות! ;):P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לעשות משהו עם קבלים, כלומר שייטען מתח ואז ייפרוק אותו בבת אחת.

דוגמא: לכל מי שיש לו והוא צילפ איתה כמה תמונות עם הפלאש, יודע שלוקח טיפה זמן עד שהוא "נטען" יש גם צליל גבוה מאוד שמלווה בזה, אחרי שהפלאש נטען (כלומר הקבל כבר התמלא בכוח חשמלי עד המקסימום שלו) ואתה כשאתה לוחץ על הכפתור הוא משחרר הכל בבת אחת וזה מה שגורם לפלאש.

עכשיו אתה יכול לנסות לפרק איזו ישנה ולקחת ממנה את המעגל ולנסות את זה על מישהו (כלב חתול.. רק לא על האח הקטן שלך , מנסיון ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שקצה האצבע שלך זה נקודה רגישה לפולסים של חשמל, אם תיקח את הדבר הזה של המצת

ותעשה את הזרוע שלך לא תרגיש כמעט כלום חוץ מדקירה, אבל אם תעשה על הוורידים שלך / על כריות האצבעות (קצה האצבע),

או על כל נקודה רגישה אחרת, תרגיש צביטה, ויותר מכך תרגיש גם מעין "רעידה" במקום הנגוע..,

ובדרך כלל פותחים עט עם האגודל (או בוהן, איך שלא קוראים לאבצע הזאתי..), או שפותחים עם הפה או השיניים, ואז בכלל

זה כואב עד מאוד.. :P

אז ככה שזה מספיק מבהיל / מקפיץ בן אדם שלא מוכן לכך.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבנה קבל שנטען מהחשמל (220V) וכשלוחצים נסגר מעגל ואז הוא יפרק על המטרה :)

הבעיה המרכזית זה יהיה למצוא קבל מספיק גדול(קטן) שיכנס בעט ועוד בעיה קטנה... למצוא מטרה לניסוי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח לי יש מצית מחשמלת.. שמים שתי בטריות בתוך המצת לוחצים על כפתתתור ההצתה ומקבלים זרם אחושרמוטה שהיד שלך פשוט רועדתתתתתתת וזה נשאר רניתי את זה בארצות הברית.... בכל זאת אני ממליץ לך לעשות את זה עם בטריות משום שעם מצת זה קצת קשה בגלל שקשה לפעמים ללחוץ על הלחצן...

עריכה :

אחחחחחחחחחחח יואו איזה זרםםםםםםםםםםםםםםםם חזקקקקק יואו אני עכשיו השתמשתי בו וגיליתי כמה דברים :

יש השהיה בין כמה לחיצות לבית כמה לחיצות... ז"א שיש קבל שנטען

יש זימזום.. לא יודע מה זה עוזר...

המקום המחשמל הוא הבסיס של המצית ולא כול המצית

יואוווווו איזה כיף כזה זה...

הכנסתי את החלק הבסיס למיים לחצתי והכנסתי את האצבע למיים... עדיין מחשמל..

אבא שלי פוחד מזה חחחח

הצלחתי להחזיק מעמד 1.84 שניות :)

אני לא מאמיןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן שמתי את זה על הידית של הדלת שלי שהיא במקרה מוליכה חשמל ולחצתי ונדעתי וזה עושה זרם פי כמה וכמה יותר גדוללללל יואו איך עושים כזה לדלת???? שיהיה על בטריות????.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...