מפרט למחשב שיתחבר לטלוויזיה - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב שיתחבר לטלוויזיה

whylikethis

Recommended Posts

- ספק כח- ה-NAXN הוא מחברה איכותית, אך מסדרת ספקים לא משהו לצערי (אם כי 5 שנות אחריות זה לא רע בכלל). למפרט שכזה ניתן ללכת על על ה-FSP 350W ולחסוך את הכסף.

- מארז- הלוקסו כולל 2 מאווררים (שממילא מאוורר אחד יספיק למפרט שכזה) אבל לא שמעתי על זה שהוא מארז רועש, לכן אני בספק אם זה נכון. כעיקרון המארזים שהוא הציע לך בסדר (ביחד עם כל המארזים הזולים של קולרמסטר) אך גם הבאנדלים הזולים של קומפיוקייס (עם ספקי ה-300W) אמורים להסתדר עם המפרט בצורה מצויינת. אם אתה רוצה להשקיע טיפה על המארז+ספק, יש לך את הבאנדל המצויין הזה לדוגמא.

- קירור למעבד- העיקר אומר לך שהמארז רועש, ומציע לך קירור למעבד כאשר יש שקטים ממנו. לדעתי אין צורך להוסיף קירור משופר למעבד, הסטוק שמגיע עם המעבד אמור לעשות את העבודה כמו שצריך.

- מעבד- זה לא ממש שדרוג. ה-X2 270 הוא מעבד ללא ליבה גראפית מובנת, לכן תצטרך לוח אם עם ליבה גראפית מובנת עליו. כך או כך, היא תהיה חלשה יותר מזו שעל ה-A4.

- לוח אם- שים לב שהלוח שהוצע לך לא כולל יציאת DVI אלא רק VGA ו-HDMI. אם אתה כן צריך DVI, ניתן להחליף ללוח הזה (בעלות דומה) שכולל את כל שלושת יציאות הוידאו, אך עם 2 חיבורי USB3 פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז אני אלך על הספק הזול

בקשר לבנדל של המארז.. הייתי הולך על זה בכיף אבל אני כבר אומר לך שאין במלאי.. אתה אומר לזרום עם הג'יגהביט?

בקשר לקירור.. אתה בטוח שיש למעבד? כי אני כמעט בטוח שהוא אמר שלדגם הזה הוא לא מגיע..

לוח אם - אני הולך לחבר את המחשב לטלוויזית LED.. יש לי צורך ביציאת DVI? (אני שואל אין לי מושג אולי אני צריך.. חחח)

מישהו מכיר את החנות הזאת? אפשר לסמוך עליהם? אחרי הפרק ביצאת צדיק עם המחשבים אני כולי בסטרס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לבנדל של המארז.. הייתי הולך על זה בכיף אבל אני כבר אומר לך שאין במלאי.. אתה אומר לזרום עם הג'יגהביט?

מה הקשר לבאנדל שהצעתי? מדובר על שילוב של מארז+ספק אחרים...

ואם אתה רוצה לכיוון של חיסכון, קח את אחד המארזים שהוא הציע לך ביחד עם ה-FSP 350W.

בקשר לקירור.. אתה בטוח שיש למעבד? כי אני כמעט בטוח שהוא אמר שלדגם הזה הוא לא מגיע..

מעבדים מגיעים ב-2 תצורות- BOX ו-TRAY, כאשר BOX אומר שהמעבד מגיע עם הקופסא המקורית, ביחד עם בסיסי יחסית של החברה ועוד כל מני ספרוני הדרכה שלא ממש אמורים לעניין אותך. גרסת ה-TRAY לרוב זולה יותר וכוללת רק את המעבד- כלומר את הקירור את צריך לקנות בנפרד. אם תסתכל על השם של המעבד הזה- אתה תראה שרשום שהוא גרסת BOX, לכן הוא כן כולל כבר בסיסי (שאמור להספיק כמובן).

לוח אם - אני הולך לחבר את המחשב לטלוויזית LED.. יש לי צורך ביציאת DVI? (אני שואל אין לי מושג אולי אני צריך.. חחח)

זאת רק הערה, במידה ואתה תחבר גם למסך מחשב שאולי כולל רק יציאת DVI...

מישהו מכיר את החנות הזאת? אפשר לסמוך עליהם? אחרי הפרק ביצאת צדיק עם המחשבים אני כולי בסטרס..

יש חוות דעת לא רעות עליה, אני מציע לך להכנס לפורום צרכנות ולקרוא על מה שאנשים רשמו עליה. עצם זה שאתה נעזר פה בפורום, שואל ומתייעץ זה כבר יכול להוריד אבן מהלב מכך שאולי לא תקבל כאן מפרט מתאים/משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים:

1. אתה לא באמת צריך DVI כשיש לך (עשוי להיות נוח אם אתה מחבר את המחשב בו זמנית לטלוויזיה ומסך מחשב).

2. המארז בסדר גמור. מרגיש די איכותי והוא בהחלט שקט (2 המאווררים שלו נשלטים).

3. המעבד הוא BOX כלומר מגיע עם סטוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...