מפרט למחשב שיתחבר לטלוויזיה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב שיתחבר לטלוויזיה

whylikethis

Recommended Posts

שלום לכולם

אני חייב להתחיל בזה שהסתכלתי במפרטים שאתם מציעים ואפילו הדפסתי את המדריך השלם להרכבת מפרט למחשב (את כל ה15 עמודים#@$)

אבל בכל זאת אני לא מרגיש שלם עם זה אז רציתי להגיד כאן בדיוק מה שאני מחפש ואולי תוכלו לעזור לי

אני מחפש מחשב נייח שיתחבר לטלוויזיה המטרה העיקרית שלו היא צפייה בסרטים בHD

בנוסף ארצה לגלוש באינטרנט ולהוריד .. לא יותר מזה..

אני רוצה שהוא יהיה שקט יחסית, חשבתי להתחיל עם טרה ואחרי זה לקנות עוד כמה שצריך (וכנראה שצריך הרבה)

ושהוא יעבוד יחסית חלק..

(המארז לא חשוב לי מבחינת עיצובים או משהו, לא משחק במשחקים, לא עורך כל מיני דברים)

בנוסף מקלדת ועכבר אלחוטיים..ללכת על הכי זול או שיש משהו ממומלץ שכדי לקנות?

מרחק צפייה של 4.5 מטר אם זה חשוב

אין תקציב מדוייק אבל הרעיון הוא לחסוך כמה שיותר

תודה מראש על העזרה .. אני כבר הגעתי למצב של :s07: ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[table] [tr][td][table][tr][td]sm17327.jpg[table][tr][td]לוח אם Intel D2700DC D2700, Intel NM10, 2xDDR3 SODIMM, DVI, HDMI, Mini-ITX[table][tr][td]440[table][tr][td]minus-icon.png1plus-icon.png[table][tr][td]440[table][tr][td]101.png[/td][/tr][tr][td]22931[table][tr][td]sm14170.jpg[table][tr][td]זכרון למחשב נייד Transcend 1x4GB 1333Mhz SODIMM[table][tr][td]110[table][tr][td]minus-icon.png1plus-icon.png[table][tr][td]110[table][tr][td]101.png[/td][/tr][tr][td]20018[table][tr][td]sm10156.jpg[table][tr][td]Western Digital Scorpio 1TB 8MB 5200RPM Sata II WD10TPVT[table][tr][td]625[table][tr][td]minus-icon.png1plus-icon.png[table][tr][td]625[table][tr][td]101.png[/td][/tr][tr][td]22181[table][tr][td]sm13232.jpg[table][tr][td]מארז למחשב סלוני ISK 310-150 Mini-ITX Desktop Case with 150W PSU[table][tr][td]440[table][tr][td]minus-icon.png1plus-icon.png[table][tr][td]440[table][tr][td]101.png[/td][/tr][tr][td]23237[table][tr][td]sm14558.jpg[table][tr][td]צורב Sony Optiarc AD-7740H Internal Slim DVD±RW x8 Black Sata Drive[table][tr][td]227[table][tr][td]minus-icon.png1plus-icon.png[table][tr][td]227[table][tr][td]101.png[/td][/tr][tr][td]22061[table][tr][td]sm13078.jpg[table][tr][td]סט מקלדת ועכבר אלחוטיים Wireless BlueTrack Desktop Set 2000 Retail[table][tr][td]155[table][tr][td]minus-icon.png1plus-icon.png[table][tr][td]155[table][tr][td]101.png[/td][/tr][/table][/t][/t][/t][/t][/t][/t][/td][/tr][/table] [/t][/t][/t][/t][/t][/t][/t][/t][/t][/t][/t][/t][/t][/t][/t][/t][/t][/t][/t][/t][/t][/t][/t][/t][/t][/t][/t][/t][/t][/t][/t][/t][/t][/t][/t]יוצא כ2000 ש"ח.

מחשב קטן מעוצב ועדיין זול למדי.

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ מפרט לא רע אבל אני מסתייג מלהמליץ על מעבדי אטום לשימושים הללו (בתור אחד שיש לו מעבד שכזה), אחד כמה וכמה לשימוש "חלק".

עדיף כאן ללכת על G640 או A4-3400 אשר חזקים משמעותית.

פותח הדיון- מה התקציב שלך ומקום קניה? האם יש הגבלה לגודל המארז/האם צריך מארז עומד או שוכב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקציב זה בערך עד 2000 ואני יכול לזרום מאה לפה או לשם...

ה640 ראיתי שזה .. זה לא לוח שיצרו לפני 4 שנים או משהו? יש לי הצעה מאייבורי ב1650 עם הלוח הזה ולא הלכתי עליו כי חששתי..

אני גר בראשון

ואני מעדיף עומד כי אני יודע שתיק תק אני אצטרך עוד ועוד דיסקים קשיחים

בנוסף בניתי לפני כמה ימים מפרט דרך ksp

רציתי לשאול אם הוא שווה או שאולי יש חלקים ששווה לי לשדרג או שאני יכול לוותר או בכלל משהו שונה לגמרי?!

כבר מעלה אותו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה מפרט שהרכבתי לך שבכל זאת כולל כבר 2TB אחסון, מעבד וליבה גרפית חזקים (תוכל להריץ סרטי HD בתלת מימד ובקידודים מתוחכמים ומה לא)

יחד עם לוח מפוצ'ר (ארבעה USB3) וצורב שאפשר לוותר עליו.

שמתי סט אלחוטי בסיסי, כדאי לך לבחון בדיוק מה אתה רוצה שיתאים לשימושים שלך.

מעבד:

[..] AMD FM1 A4-3400 (HD6140D) 2.7GHz - BOX ₪303

לוח אם:

[..] ASROCK A75M-HVS ₪349

זיכרון:

[..] TRANSCEND 4GB DDR3 1333 CL9 - לרוכשי מחשב חדש ! - זמין במלאי ₪99

צורב DVD:

[..] LG DVDRW GH-24NS70 X24 - BLACK - SATA ₪126

מארז:

[..] GIGABYTE LUXO GZ-G1 (120mmX2) w/o PSU ₪208

סט מקלדת ועכבר:

[..] LOGITECH WIRELESS COMBO MK220 ₪106

ספק כוח:

[..] SEASONIC 350W : SS-350ES ₪196

דיסק קשיח:

[..] SEAGATE 2TB SATA3 7200RPM ₪570

הרכבת מחשב:

[..] הרכבת מחשב + בדיקות במעבדה + חיווט ברמה גבוהה - בקניית מחשב עד 3,500 ש"ח ₪79

מחיר סופי כולל מע"מ: ₪2036

מפרט זה הורכב באתר: www.IQPC.co.il

למשלמים במזומן\שיק אחד, הפקדה - 2% הנחה!

עד 5 תשלומים בשיקים ללא ריבית - שיק ראשון לתאריך הקניה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיל תודה רבה נראה שהתאמת את המפרט בדיוק לצרכים שלי ! איזה כיף אני כבר מתרגש!

הסט האלחוטי נמצא בלוח אם?

ד"א ראיתי את התוכנה XBMC פעם ראשונה.. אני אוכל להריץ אותה חופשי על המחשב הזה נכון?

OR2OOO

לא הבנתי אתה ממליץ על המפרט של גיל או שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אחרי שנתתם לי את המפרט נסיתי להזמין אותו דרך החנות

אבל כמה דברים מרגיזים גרמו לי לחזור לכאן לצורך שקט נפשי וסגירת פינות..

ספק:

גיל המליץ לי על הספק הזה

SEASONIC 350W : SS-350ES

והמוכר אמר שאין במלאי אז לקחת או את זה, שעולה 227

ENERMAX NAXN 450W

או את זה שעולה 160

FSP 350W : FSP350-60HCN 120mm - RETAIL

מארז

Gigabyte LUXO GZ-G1 (120mmX2) w/o PSU

המוכר אמר שהוא מרעיש ופח חרא והמליץ על אלה

COUGAR SOLUTION (FRONT USB 3) w/o PSU

או על

COOLERMASTER ELITE 311 BASIC SILVER w/o PSU

בנוסף למפרט המקורי צריך להוסיף קירור למעבד

COOLERMASTER HYPER TX3

מבחינת המעבד האם שווה לייקר אותו ב20 ש"ח? (זאת סתם שאלה שלי, לא קשור למוכר)

מהמעבד הזה

AMD FM1 A4-3400 (HD6140D) 2.7GHz - BOX

למעבד הזה

AMD ATHLON II X2 270 AM3 (3.4GHz) - BOX

אותו סיפור גם על המקלדת.. צריך להוסיף עוד 25 שקל למקלדת דגם אחד יותר מתקדם וכו..

הבעיה העיקרית שלי היא שאני לא מכיר את החברות ואת כל הדברים האלה..

וגם למוצרים שכן קיימים באייבורי וKSP יש לכל מוצר איזה ממוצע של 10-25 שקל הבדל במחיר

מה כדאי לי לעשות?!? תכלאס אני לא יודע אם דוחפים לי בכל הכוח או רק חצי כוח..

עזרה בבקשההההה אני עברתי כבר את הסף עצבים מול המסך! אי אפשר לצאת מזה!

(ד"א אני גר בראשון והחנות באשדוד..אבל אפשר להסתדר עם זה)

תודה תודה תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...